Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rewero

pojedynek kart graficznych

Polecane posty

Ani to, ani to. Powiedz, ile masz kasy do wydania, i podaj Swoją konfigurację sprzętową.

jest pytanie albo odpowiadasz albo nie

ja się pytam tylko która karta jest lepsza

Hey, hey. Spokojnie. Pierwsze moje pytanie: o co konkretnie pytasz? O to, którą kupić, o to, która lepsza konfiguracyjnie, etc.? Wiele osób na tym forum podpowie Ci, jaką kartę kupić za podobne pieniądze, a karta będzie lepsza. Peace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD5770 jest szybsza, i mniej prądożerna. Jednak naciskam na podanie konfiguracji sprzętowej z naciskiem na zasilacz. Możliwe, że proc nie wyrobi z tą kartą, bądź zasilacz jest za słaby. Co Ci szkodzi. ;)

Za niewiele więcej kasy masz GTX460, który zmiata konkurencję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pytanie albo odpowiadasz albo nie

ja się pytam tylko która karta jest lepsza

Kolego albo zaczynasz z nami normalnie rozmawiać albo my będziemy nie mili.

Jeśli zostało zadane pytanie grzecznie to oczekujemy takiej samej odpowiedzi.

Ponawiam pytanie kolegi- do jakiego sprzętu mają być podpięte te karty? Obydwie moim zdaniem nie są godne uwagi. Ale nie jesteśmy Ci udzielić w pełni fachowej odpowiedzi ponieważ nie chcesz z nami współpracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

payater, mój ty Sherlocku. :wub:

Nadajesz się na detektywa. :D

rewero, albo zaczniesz udzielać odpowiedzi na Nasze prośby, albo ten temat nie ma dalej racji bytu. Nie przychodź do Nas z płaczem, jak Ci ten "stylowy" zasilacz kartę spali.

'Co lepsze - maluch, czy trybant?' - Tak wygląda twoje pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam możliwośc kupna takiego kompa i juz..ja chce się tylko poradzic która karta jest lepsza :)

może chce kupic taki złom :P

wiem wiem ze korzystniej byłoby kupic w częsciach ale u mnie hest albo kupno takiego zestawu albo wcale i kropka :( niestety i proszę zrozumcie to...ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz, że kupując takiego kompa możesz od razu go wywalić na złom?! Obstawiam, że zasilacz spali Ci te podzespoły szybciej niż myślisz.

@UP Nie kupuj go więc w takim razie wcale. Jeśli miałbym wydawać 2000zł na coś, co po kilku miesiącach, lub po sesji w GTA IV, spali się, to ja podziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że prędzej dogadał bym się z twoimi rodzicami, którzy chcą kupić gotowy złom niż z tobą więc może podeślij do nas twojego tatę bądź twoją mamę :) Oczekujesz profesjonalnej porady to musisz współpracować, jeśli odrzucasz pomocną dłoń to my też Cię będziemy musieli pożegnać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega nr.1 ma troche podobnego kompa do przedstawionych i wszystko śmiga elegancko(no i gra w gta IV)

mój kolega nr.2 kupił kompa w mediaexpert(wg mnie tam są chyba najgorsze zestawy)i tez wszystko śmiga i gra w najnowsze gry

ale ja tylko chciałem spytac która kart jest lepsza ja chcę tylko to widziec...NVIDIA 1024MB czy Radeon 512MB ja prosze Was tylko o to zebyście mi odp która karta się lepiej opłaca do gier :)

a jeśli się spali to juz będzie moje zmartwienie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech spróbuje kompa podkręcić na płycie marki "byle taniej" i zasilaczu co się zowie "bomba". Zobaczymy czy sobie pogra. Ale jeśli mamy rozmawiać tak jak Ty z nami, to odpowiadam na Twoje pytanie krótko i zwięźle: Radeon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj gościu, ja nie wiem jaki ty masz problem ale jak nie chcesz żałować twojego zakupu to podaj ile kasy masz do wydania a na pewno ktoś ci złoży komputer który za pewne będzie bardziej zarąbiaszczy od tego co tam w drugim temacie wstawiłeś .... dziękuje, dobranoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu sie tak spinacie... przeciez to nie nam powinno zalezec zeby kupil porzadny komputer zamiast zloma. jak chce wyrzucic pieniadze w bloto - jego sprawa. nie widze powodu by sie tak angazowac w to bo autor i tak bedzie trwal w swoim blednym przekonaniu. szkoda nerwow :)

eot

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...