Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rewero

pojedynek kart graficznych

Polecane posty

Miałem MC Feel III 500W 2 lata (o niebo lepszy zasilacz, ale o krok przed czarną listą) - po 2 latach niespodziewanie spalił proca, mobasa, kartę graficzną i klawiaturę (!!!). Poczytaj ten temat - http://forum.cdaction.pl/Spalil-ci-sie-zasilacz-t57198.html

I michi dobrze powiedział - podeślij tutaj Swoich rodziców. Dam sobie obciąć rękę, jeśli nie ruszy ich opcja kupienia PC za 2000zł, i po kilku miesiącach jego samospalenia.

HD5770 1GB.

@UP Podzielam Wasze zdanie, ten temat nie ma sensu. Sevardzie/Org przybądźcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem ten temat oczekując profesjonalnych odpowiedzi(myślałem ze są tu prawdziwi spece-paru jest naprawdę)

chce zeby odpowiadano na moje pytania a nie "

"a możę inna karta"

"chcesz go spalic "

"co to za złom szajs" itp..

to miało by coś się troszkę zdziwiłem odp próbowaniem wciskania mi czegos na siłe gdzie poczułem się jak będąc na rumuńskim bazarze ale to cos sie tak chyba:/

chcę prostej odp na proste pytanie i tyle czy to tak trudno a nie robienie czegoś na siłe jesli nie chcesz pomóc tylko wciskac cos na siłe to ja dziękuje może ktos inny pomoze.

jesli cos pójdzie coś nie tak to trudno i co poradzic a ze nie mam innej możliwości kupna to co poradzę mogę kupic tylko na miejscu i tyle w temacie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dziękuj!!!

widzę że nikogo to nie obchodzi dobra odpowiedz na pytanie...

nie mam takiej ilości środków żeby sobie kupowac częsci i sobie je składc co mam to kupienia w miescie to moge kupic..jest troche cięzko z pieniążkami

moze i wy macie kasy jak lodu ale ja nie!!

potrzebuje komputera do nauki ale czasami także potrzeba mi rozrywki dlatego pytałem się która kart jest lepsza ale co tu poradzic jesli macie kasy jak lodu to sobie składajcie swoje super komputery za 5 tys zl.!!!i się cieszcie z tego i to bardzo!!

\jest to widze bardzo miłe towarzystko z kilkoma ludzmi naprawdę potrafiacyfi pomóc ale reszta osób to...az szkoda mi słów na wasze durnoty!!!

jest to moja sprawa a tutaj powinno się czerapac dobrych pomocy a nie chamskiego traktowania ludzi jak przedmioty!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje komputera do nauki ale czasami także potrzeba mi rozrywki dlatego pytałem się która kart jest lepsza ale co tu poradzic jesli macie kasy jak lodu to sobie składajcie swoje super komputery za 5 tys zl.!!!i się cieszcie z tego i to bardzo!!

Człowieku... My Ci próbujemy pomóc, a ty do nas z czyms takim. Skoro nie masz "forsy jak lodu" to najlepiej kupic kompa jednorazówkę- tak? A nasi spece (jak to dumnie brzmi) złożą Ci lepszego kompa za podobną cenę, może nawet taniej, jest również pewność, że Ci to nie [CIACH], za przeproszeniem. Zaczynasz mnie denerwować, ile w ogóle masz lat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dziękuj!!!

widzę że nikogo to nie obchodzi dobra odpowiedz na pytanie...

nie mam takiej ilości środków żeby sobie kupowac częsci i sobie je składc co mam to kupienia w miescie to moge kupic..jest troche cięzko z pieniążkami

moze i wy macie kasy jak lodu ale ja nie!!

potrzebuje komputera do nauki ale czasami także potrzeba mi rozrywki dlatego pytałem się która kart jest lepsza ale co tu poradzic jesli macie kasy jak lodu to sobie składajcie swoje super komputery za 5 tys zl.!!!i się cieszcie z tego i to bardzo!!

\jest to widze bardzo miłe towarzystko z kilkoma ludzmi naprawdę potrafiacyfi pomóc ale reszta osób to...az szkoda mi słów na wasze durnoty!!!

jest to moja sprawa a tutaj powinno się czerapac dobrych pomocy a nie chamskiego traktowania ludzi jak przedmioty!!!

Przyhamuj młody, dobra?

A kto mówi, że potrzeba 5k za super kompa? pisałeś gdzieś tam, że masz 1,3k i za taką kwotę w sklepie w twoim mieście dobierzemy Ci zestaw tylko powiedz gdzie mieszkasz, tak to trudno pojąć? Jak przedmiot to ja Cię mogę zacząć traktować, reszta forumowiczów raczej nie ale ja Ci takie coś zagwarantować mogę. Staram Ci się pomóc a Ty tę pomoc odrzucasz więc o co drzesz japę? Co ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam takiej ilości środków żeby sobie kupowac częsci i sobie je składc co mam to kupienia w miescie to moge kupic..jest troche cięzko z pieniążkami

moze i wy macie kasy jak lodu ale ja nie!!

jesli macie kasy jak lodu to sobie składajcie swoje super komputery za 5 tys

Bądź tak miły i pokaż mi, w którym dokładnie miejscu ktoś oferował Ci kompa za 5 tysięcy. Bo jakoś widziałem tylko dobre rady żebyś nie kupował byle czego, których najwyraźniej nie jesteś w stanie zrozumieć. Pomimo tego, że jakieś 10 osób starało się Ci coś wytłumaczyć Ty nadal upierasz się przy swoim nie chcąc współpracować "bo tak".

Tak więc po raz kolejny grzecznie poprosimy o to żebyś wytłumaczył nam dlaczego nie możesz/nie chcesz zamówić przez internet oraz w jakim mieście mieszkasz żebyśmy mogli znaleźć sklep, który ma odpowiednie części żebyś kupił sobie komputer, który nie padnie po miesiącu. Poza tym co ma ilość środków do kupowania części? Może nie wiesz ale zazwyczaj cena komputera w jakimś "sklepie" złożonego przez pracownika jest o parę stówek wyższa niż części. Również nas nie obchodzi czy jesteś bogaty czy nie, nieraz zdarzało się, że ludzie chcieli komputery za 800/1000/1200 zł i nikt w żaden sposób nie dyskryminował ich czy śmiał się z tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co już chciałbyś mnie powyzywac od "dzieci neo"

Chcesz ? Niema sprawy...

mam 14 lat i co z tego?!

'Ja tylko trochę więcej i potrafię się jeszcze jakoś zachować, chcę Ci za darmo udzielić pomocy a ty nie chcesz i masz jeszcze o to pretensje ? Zastanów się o co Ci chodzi...

czy muszę byc odrazu dziwny jak masz "kasy jak lody"to bądz tak dobry i zafunduj każdemu materialnej jak ja komputer jakbys mógł!!!
\Chłopcze jak bym spał na kasie to już bym Ci tego kompa wysłał ... a, że sam się borykam z problemami finansowymi to bywa ale jakoś daję radę, i ie robię z tego powodu cyrku.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kilka dni albo nawet ponad tydzień temu na serwisach typu benchmark/pclab recenzja nowych gtsów i nawet wersje super overclocked były gorsze od 5770.

Tylko że jeśli masz monitor fullhd to 512mb na grafice do gier to mało. A nie wiele więcej od radka z 512mb jest geforce gainward gtx460 coś przeszło 500zł a bije te dwie grafy na głowę. Jeśli nie jesteś wstanie dołożyć tych paru dych to ok, ale nie powinieneś się denerwować, bo ja sam kiedyś miałem brać radka ale we wersji 1GB ale ceny gtx'a spadły więc imo grozą było by nie brać o niebo lepszej grafy. Ale radek 5770 nawet we wersji 512mb będzie wydajniejszy od gtsa, bo gts to taki zapchaj dziurę w tym przedziale cenowym.

Bo jeśli mowa ograch to GTS<5770<gtx460 , ale jeśli małoooo będziesz grał albo wcale to radek jest ok bo mało ciągnie prądu, choć geforce też mają przecież tryby 2D itp.

Pozdro

A co do zachowania, to trochę przegiąłeś, bo to już drugi podobny temat przy którym autor stanął przy swoim i nie chciał pomocy, tak jakby wychodziło po co ten temat?!

Są tematy komp za 700zł itp jak już ktoś zauważył nikt się nie śmieje, każdy ma na to co go stać, ja dopiero 2 tygodnie temu zmieniłem kompa ze socket A na kompa z XXI i minęło kilka dobrych lat zanim coś sobie nowego kupiłem:/

Uważam że wystarczy z odpowiednim textem wyjść jeśli się przy tym przystaje, i jakoś grzecznie odrzucić pomoc którą tu oferują na tym forum, a powiem że dużo osób nie oferuje nic złego na co by Ci(nam) wyszło, sam założyłem temat o dobór kompa i jestem zadowolony i nie robiłem problemów, a wolałem zamówić przez internet bo w mojej okolicy było ok 150zł nawet drożej, więc ino 2godziny jazdy do sklepu komputerowego mnie taniej wyjdzie:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xswistaqx dobrze mówi. To, że on ma i7 920 i HD5870, a ja Core 2 Quada i 9600GT to nikt na nikogo nie najeżdża. Ja się nie obrażam, że ma o wiele lepszy komp (też chciałbym taki mieć :P), a on nie obraża mnie, że mam "starocia".

Dam Ci dobrą radę - uspokój się, i zacznijmy normalnie rozmawiać, dobrze? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewero, tutaj wiek ani kasa nie ma nic do rzeczy. Dla nas wszystkich tutaj liczy sie przedewszystkim jakosc/cena.

A ja naprawde nadal nie rozumiem dlaczego nie chcesz zamowic kompa (ktory dojedzie juz zlozony i gotowy do podlaczenia) w necie, tak jak wszyscy tutaj (i rozsadni) ludzie...

Moglbys to wyjasnic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOSZ KUR!!!!!

Odpowiedz na parę pytań-

a) JAKIE TO MIASTO!!!???

b) Ile masz kasy max. na tego kompa?

c) CZEMU TAK NAS OBRAŻASZ!?

1-nie znam Cie

2.1700

3.mówie prawdę

Za 1700 da się złożyc dobrego kompa, który Ci się nie spali. Poza tym- nazwa miasta/miejscowości byłaby pomocna, bo moglibyśmy ustalić, jakie części będzie się dało kupić. Dodatkowo- jak podasz miejscowość- gwarantuję, że nikt Cie nie zgwałci/obrabuje/zamorduje. W dalszym ciągu też jesteś niemiły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje, dowidzenie

życze miłej zabawy we wciskania innym (ze mozna kupic na częsci-no bo mozna ale nie w moim przypadku!!!)

jesli mam powód to niestety jestem niemily

Nosz, ekhem... [CIACH]!!!!!!!

Czy naprawdę jesteś na tyle upośledzony, że nie możesz nam wyjaśnić- czemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie zabawny temat muszę przyznać. Zwłaszcza wzmianka o kompie za 5 tyś. Odpowiedź na to niepełne notabene pytanie dawno udzielona a wy się jeszcze kłócicie? Sam też brałbym tego radosława raczej. Ważna rzecz, na którą rzadko zwraca się uwagę to przepustowość pamięci. 53,6 GB/s GTS 450 wobec 75 GB/s HD 5770 to spora różnica. I to, że Nvidia będzie miała tej pamięci więcej nie ratuje sytuacji. Wręcz przeciwnie.

A ludzie pytają o pozostałą konfigurację, bo ona (niesłychane ale jednak) też ma wpływ na wydajność. A ty rewero upierdliwie odmawiasz odpowiedzi na to pytanie. Dlatego to nie jest kwestia, że nie chcemy ci pomóc. My zwyczajnie nie możemy, bo nam nie pozwalasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna kupic na częsci-no bo mozna ale nie w moim przypadku!!!

A niby dlaczego? Bądź tak łaskaw i oświeć nas bo najwyraźniej jesteśmy za głupi żeby zrozumieć albo dajesz nam za mało informacji. Bardzo prawdopodobne, że nie jesteś świadom istnienia innych możliwości zakupu komputera.

OT: Moderacja będzie miała z tym tematem sporo "zabawy" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...