Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Piłka Nożna IV

Polecane posty

Jak cię już tak duma rozpiera z polskiej drużyny w 1/16 i uważasz, że jest lepsza od City, Juve i potrafi wygrać z każdym, to odpowiedz na pytanie dlaczego są tak nisko w lidze. Przecież rozjeżdżają drużynę za miliony, a tu nie potrafią wygrać z jakąś Polonią Bytom czy kimśtam.

Nie rozpiera mnie duma. Odczuwam po prostu satysfakcję, że opinie ludzi (w tym Twoja) po losowaniu grup LE o klęsce Lecha się nie sprawdziły. Dlaczego wyniki z pucharów różniły się od tych ligowych? Najprawdopodobniej było to spowodowane motywacją. Widziałem grę Kolejorza w lidze i w potyczkach LE. Mogę śmiało powiedzieć, że były to dwie różne drużyny. Zresztą to nie tylko dotyczy Lecha. Stuttgart gra jeszcze gorzej w Bundeslidze, a w LE awansował bez problemu. Natomiast dziwię się Twojej postawie. Czasami ma wrażenie, że krytykujesz polską piłkę dla samej krytyki. Często nie popierając swojego zdania słusznymi argumentami. Kiedyś miałeś niesłuszne "ale" do Murawskiego, naszej trójki z Borussii. Teraz na upartego czepiasz się Lecha. Wiem, że dla Ciebie lepiej byłoby gdyby drużyna z Poznania zakończyła występ w LE z zerowym kontem i bilansem 0-30. Wtedy idealnie wpasowałoby się do Twojej oceny polskiej piłki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2005/06 - półfinał 8 MIEJSCE W SERIE A

:cheesy:

Było drugie miejsce, a w oficjalnych danych Milan jest uwzględniony na 3 miejscu w Serie A za tamten sezon. I z pewnością Rossoneri zyskali na trzech czy tam czterech (tyle udowodniono) meczach, ze zmienionym sędzią, aż 40 odebranych im punktów.

2010/11 Milan - 1 miejsce w Serie A, 1/8LM

2010/11 Real - 2 miejsce w La Liga, 1/8 LM

Dane sprzed przerwy świątecznej :trollface:

A tak na serio, to Panowie Realowcy, nie płakać, że jesteście w drugim koszyku. Nie wątpię, że obaj zasługujecie na posadę prezesa UEFA, i kiedyś zmienicie zasady ustalania składó poszczególnych koszyków, ale dopóki to się nie stanie, to siedźcie w drugim i nie płaczcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sondokan
A tak na serio, to Panowie Realowcy, nie płakać, że jesteście w drugim koszyku. Nie wątpię, że obaj zasługujecie na posadę prezesa UEFA, i kiedyś zmienicie zasady ustalania składó poszczególnych koszyków, ale dopóki to się nie stanie, to siedźcie w drugim i nie płaczcie.

Masakra, napisałeś dwa zdania i dwa razy padło "nie płakać/płaczcie".

Mi tam siedzenie w drugim koszyku na dobrą sprawę nie przeszkadza bo jak pokazały dwie ostanie fazy grupowe Real z drugiego miejsca na lajcie wygrywał grupę, w której bezsprzecznie-zasługujący-na-pierwszy-koszyk Milan był "faworytem".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wygląda trochę inaczej. Uważam, że powinna się liczyć ogólna postawa klubu.

Lech, Milan, Liverpool... To są drużyny które potrafią wrzucić piąty bieg w Lidze Mistrzów i mimo problemów w rodzimej lidze zajść daleko w tychże rozgrywkach. No i koszykujemy zespoły, które grają w Champions League więc dlaczego mają się w zliczaniu punktów liczyć domowe rozgrywki?

Mi tam siedzenie w drugim koszyku na dobrą sprawę nie przeszkadza bo jak pokazały dwie ostanie fazy grupowe Real z drugiego miejsca na lajcie wygrywał grupę, w której bezsprzecznie-zasługujący-na-pierwszy-koszyk Milan był "faworytem".

Milan był faworytem? :huh: To Real w tamtym sezonie grał z Milanem na SB jako nieznaczny faworyt. Porażka spowodowała, że na San Siro oczy wszystkich skupione były na Milanie. ( Teraz trzeba posłużyć się Twoim słownictwem) Złodziejstwo jednak spowodowało, że mecz zakończył się remisem. To w tamtym sezonie nie było " lajtu" tylko jakaś niema bezsilność Milanu z Zurychem.

Ten sezon to przejście Mourinho - pierwszy mecz: Real murowanym faworytem. Drugi mecz: Real nieznacznym faworytem.

Nie wiem skąd wziąłeś tego faworyta przy zespole z Mediolanu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mecz United odwołany. Nie wiem jak taki klub jak Chelsea mógł nie przygotować boiska do tego spotkania. Brak podgrzewanej murawy, czy co ?! Chelsea pod formą, przerwa Lamparda i możliwość przypieczętowania sukcesu SAF'a zwycięstwem nad takim rywalem. Tragedia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech, Milan, Liverpool... To są drużyny które potrafią wrzucić piąty bieg w Lidze Mistrzów

Szczególnie Lech :laugh:

Wracając do losowania do Lech miał szczęście. Braga jest do ogrania, aczkolwiek jak widziałem te komentarze żeby szykować się na dwumecz z Liverpoolem to przestrzegam przed taką pewnością. Manchester trafił na Marsylię co mnie zdecydowanie nie cieszy. To nieobliczalny rywal i pewnie będzie ciężko go wyeliminować. Choć z drugiej strony jak się chce wygrać LM to z Marsylią trzeba sobie radzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sondokan
Milan był faworytem? :huh: To Real w tamtym sezonie grał z Milanem na SB jako nieznaczny faworyt. Porażka spowodowała, że na San Siro oczy wszystkich skupione były na Milanie. ( Teraz trzeba posłużyć się Twoim słownictwem) Złodziejstwo jednak spowodowało, że mecz zakończył się remisem. To w tamtym sezonie nie było " lajtu" tylko jakaś niema bezsilność Milanu z Zurychem.

Ten sezon to przejście Mourinho - pierwszy mecz: Real murowanym faworytem. Drugi mecz: Real nieznacznym faworytem. Nie wiem skąd wziąłeś tego faworyta przy zespole z Mediolanu.

No jak to skąd? Przecież pierwszy koszyk zobowiązuje - w nim są najlepsze drużyny, potem kolejno drugi, trzeci i czwarty. Mówicie, że to ranking jest dobry ale teraz przyznajesz, że Milan nie był/jest faworytem. Dlaczego? Czyżby byli na niższym sportowo poziomie? Co do meczu na SS sprzed roku, jaka tam była kradzież bo w sumie nie pamiętam - porównywalna z tegoroczny 1,5m spalonym?

Co do Lecha i Bragi. Faworytem jest drugi zespół. Lech jak na razie ma niesamowicie dużo szczęścia (zwłaszcza Kotorowski), ManCity grał w Poznaniu 3 graczami, którzy grali w derbach Manchesteru (reszta to była rezerwa) a o warunkach atmosferycznych w meczu z Juve to ani nie warto wspominać. Braga zdobyła w LM 9 pkt (Lech ani ChLeague nie powąchał) i wyeliminowała Sevillę. Radzę przyhamować z hurraoptymizmem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka tam była kradzież bo w sumie nie pamiętam

W dwu-meczu sędziowie nie zaliczyli Milanowi 2 bramek. Na SB i na SS wg bramek powinny być zwycięstwa.

Liga angielska a mają problemy ze śniegiem. Oby meczu Evertonu nie przenieśli. bo liczę na wygraną The Toffees a biorąc pod uwagę jak potrafią grać z mocnymi to mogę się nie przeliczyć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mecz Manchesteru United przełożony :sleep: . Bardzo mi się to nie podoba, gdyż czas działa na korzyść Chelsea. Kilku graczy będzie miało dłuższy czas na wykurowanie no i niebiescy mogą zdążyć wyjść z dołka. Poza tym, przez te przekładanki zawaliłem już sezon w fantasy - dwóch Diabłów w zespole, w tym jeden kapitanem... Ktoś wie kiedy ewentualne spotkanie może się odbyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Czyżby byli na niższym sportowo poziomie?

Tak. Milan był w dołku, Leonardo próbował coś czarować - Milan był na niższym sportowo poziomie.

Co do meczu na SS sprzed roku, jaka tam była kradzież bo w sumie nie pamiętam - porównywalna z tegoroczny 1,5m spalonym?

na tym skrócie jest ta kradzież. Tak tylko odświeżam pamięć. Aleksiej wspomina też o wcześniejszym spotkaniu, lecz tam po zabranym golu Thiago nie ma takiego żalu, gdyż w końcówce ładnym strzałem popisał się Paperino.

Lech, Milan, Liverpool... To są drużyny które potrafią wrzucić piąty bieg w Lidze Mistrzów

Szczególnie Lech :laugh:

Mój błąd ;) Chodziło mi raczej o Europejskie Puchary :)

Nie wiem jak taki klub jak Chelsea mógł nie przygotować boiska do tego spotkania.

Jak dla mnie to Chelsea za Mourinho osiągnęło szczyt przygotowania boiska - mecz z Barceloną i wielkie błoto, by Dinho nie mógł czarować :)

Co do tej hecy - siły natury ot co. Podgrzewana płyta boiska ma swoje wady i zalety. Co by było, gdyby te malutkie kałuże złapał mrozek? Mielibyśmy hokej w hicie angielskiej ligi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Chelsea za Mourinho osiągnęło szczyt przygotowania boiska - mecz z Barceloną i wielkie błoto, by Dinho nie mógł czarować :)

Co do tej hecy - siły natury ot co. Podgrzewana płyta boiska ma swoje wady i zalety. Co by było, gdyby te malutkie kałuże złapał mrozek? Mielibyśmy hokej w hicie angielskiej ligi.

Wtedy posypano jeszcze boisko piaskiem :happy: Mecz został przelożony głównie z powodu problemów z dotarciem na stadion dla kibiców, a nie trudności w grze. Nie wiem czy, aż taki problem sprawia odśnieżenie stolicy. Może to i lepiej, że Anglicy nie dostali tego mundialu...

Ewood Park

Emirates - tutaj to się nie dziwie, że odwołali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rav10 - co Ty opowiadasz, Anglia powinna dostać Mistrzostwa Świata (nie znoszę słowa 'mundial', mundial to był w Meksyku, językowo, a zawsze to są MŚ - konkretnie Puchar Świata) ponieważ ile lat mija gdy zorganizowali jakąś imprezę piłkarską ? Nawet EURO nie dostają. A Anglii to by pomogło, bo można mówić, że inne kraje potrzebują rozwoju itd. ale Anglicy piłkarsko są w dołku, jak na swoje możliwości, młodzież nie garnie się tak do piłki jak kiedyś i całej Anglii przydałaby się impreza piłkarska.

@AAA - kiedy będzie wolny termin. Zobaczymy kiedy władze Premiership i FA ustalą. Ale denerwuje mnie to przekładanie. Taka okazja by przełamać niekorzystny bilans z Chelsea... i przyfarciło londyńczykom. Ciekawe czy w FPL wygram w Fantasy Cup z moim przeciwnikiem... w sumie on miał dwóch z Chelsea a ja dwóch z MU, więc wychodzi na zero, ale i tak mam trochę pod górę :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są drużyny które potrafią wrzucić piąty bieg w Lidze Mistrzów i mimo problemów w rodzimej lidze zajść daleko w tychże rozgrywkach.

Ale koszyki są po to, żeby ułożyć zespoły wg siły i stworzyć GRUPY, więc co mają do rzeczy dalsze rundy. Real wygrał tę fazę z pierwszokoszykowym zespołem dwa razy. Ciekawe czy za rok też UEFA ich wsadzi do jednego worka z Valencią, Romą i Szachtarem...

Tak tylko odświeżam pamięć. Aleksiej wspomina też o wcześniejszym spotkaniu, lecz tam po zabranym golu Thiago nie ma takiego żalu, gdyż w końcówce ładnym strzałem popisał się Paperino.

W meczu na SS sędzia nie musiał, ale mógł gwizdnąć. Pato wyskoczył z łokciem na obrońcę Realu. Natomiast sytuacji na SB nie pamiętam już dokładnie, ale z tego co sobie przypominam, to tam faktycznie arbiter się nie popisał.

Kiedyś miałeś niesłuszne "ale" do Murawskiego, naszej trójki z Borussii.

Niesłuszne? Przecież on naprawdę ma brzuch jak kobieta w ciąży. A z naszej trójki regularnie gra tylko Piszczek, więc gwiazdami to oni tam nie są.

Wtedy idealnie wpasowałoby się do Twojej oceny polskiej piłki.

To też się dobrze wpasowuje. Nawet San Marino raz na 10 lat strzela bramkę :) Lech miał dużo determinacji + dużo szczęścia, ot co.

I z pewnością Rossoneri zyskali na trzech czy tam czterech (tyle udowodniono) meczach, ze zmienionym sędzią, aż 40 odebranych im punktów.

Jak mieszali to powinni być jeszcze niżej :)

Dane sprzed przerwy świątecznej

Milan - 16 meczów, 36 punktów, 29-12 goli

Real - 15 meczów, 38 punktów, 38-12 goli

La Liga > Serie A

W takich porównaniach jak twoje to wychodzi, że Jagiellonia jest lepsza od Chelsea czy Arsenalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięska passa Borussii przerwana. Klub z Dortmundu uległ we Frankfurcie 0:1. Obiektywnie był to przeciętny mecz BVB i chyba najgorszy w ostatnim czasie. W pierwszej połowie przeważał Eintracht, w drugiej do głosu doszła Borussia. Polacy jakby dostosowali się do reszty i zagrali równie przeciętnie co reszta zespołu, chociaż Błaszczykowski i Lewandowski, kilkukrotnie swoimi podaniami stworzyli ciekawe akcje. Jedną z nich po podaniu Kuby, powinien wykorzystać Barrios, pech chciał, że z 7 metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką. Była 86 minuta, mogło być kolejne zwycięstwo i kolejny rekord Bundesligi. Minutę później błąd popełnił Hummels i Gekas dał prowadzenie Eintrachtowi. Każda seria ma kiedyś koniec, tak też się stało w przypadku BVB. Nie ma co rozpaczać, przewaga nadal jest bardzo duża i jeśli wiosna będzie równie udana jak jesień, to tytuł pojedzie do Dortmundu.

Niesłuszne? Przecież on naprawdę ma brzuch jak kobieta w ciąży. A z naszej trójki regularnie gra tylko Piszczek, więc gwiazdami to oni tam nie są.

A niech sobie i ma. Ważne, że wtedy grał regularnie w Rubinie. No, ale według Ciebie nie zasługiwał na powołanie. Gwiazdami nie są, ale należą do jak to nazwał Tomek Hajto "żelaznych rezerwowych". Wchodzą praktycznie w każdym meczu. A i czasami grają w pierwszym składzie. Barrios ma tylko bodajże 2 gole więcej od Lewego, a grał o wiele dłużej. Na dodatek w ostatnich meczach grał słabo i twierdzę, że lepszym rozwiązaniem byłoby danie Lewandowskiemu szansy na grę w podstawowym składzie. Kiedy tak było nie zawiódł. Strzelił z Karpatami i Norymbergą.

To też się dobrze wpasowuje. Nawet San Marino raz na 10 lat strzela bramkę smile_prosty.gif Lech miał dużo determinacji + dużo szczęścia, ot co.

Dwa sezony wcześniej, pewnie też szczęśliwie wyszli z grupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koszyki są po to, żeby ułożyć zespoły wg siły i stworzyć GRUPY, więc co mają do rzeczy dalsze rundy. Real wygrał tę fazę z pierwszokoszykowym zespołem dwa razy. Ciekawe czy za rok też UEFA ich wsadzi do jednego worka z Valencią, Romą i Szachtarem...

Sorry, ale nie wiem czy jest na forum druga osoba która rozumie o co Ci właściwie chodzi. Chyba tylko o to że Real ma być w pierwszym koszyku... bo tak. O rozstawieniu decyduje ranking a nie, że UEFA sobie kogoś wsadzi do tego czy innego koszyka, po prostu czysta matematyka. Widocznie ze sposobu obliczania tego rankingu wynika że nie wystarczy wygrywać grupy, ale trzeba również coś osiągnąć w dalszej fazie LM. I bardzo dobrze, że bierze się pod uwagę osiągnięcia z faz pucharowych, bo dopiero tam wychodzi prawdziwa siła zespołu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La Liga > Serie A

Powinieneś tam dopisać: IMO.

IMO Ligue 1 >>> Serie A >>> La Liga >>> Premier League >>> Eredivisie = Bundesliga

Szkoda Borussii. Można było jednym meczem pobić dwa rekordy ( i to całkiem poważne). Tak czy inaczej sytuacja w tabeli ma znaczenie, a ta jest bardzo korzystna dla Dortmundu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raul to jednak piłkarz fantastyczny, który swoją klasę potwierdza teraz w Bundeslidze. To już jego drugi hattrick, a przecież początek rundy miał fatalny, zresztą jak cały klub z Gelsenkirchen. Nad Magathem zbierały się czarne chmury, wszyscy wyśmiewali transfery m.in. Jurado, który strzelił dwie ważne bramki, a jedną przeciwko Bayernowi Monachium. Piłkarze z Zagłębia Ruhry mają nawet realne szanse na puchary, bo w strefie środkowej panuje duży ścisk i do 5-tego Freiburga tracą 5 punktów. Pojawiały się głosy, że Raul strzelał bramki, tylko dlatego, że otoczony gwiazdozbiorem z Madrytu łatwo mógł wbijać piłkę do siatki, ale trzeba podziwiać Hiszpana, który wolał ryzykować swoją sławę i ciepłą posadkę w macierzystym klubie i zamiast tego grać regularnie w Niemczech. Schalke gra dalej w LM i byłoby bardzo ciekawie, gdyby w następnej fazie trafiło np. na Real Madryt :tongue: Biorąc pod uwagę problem z napastnikami jaki ma teraz Mourinho, który już kilka razy podkreślał Vlado, to taki doświadczony i skuteczny piłkarz bardzo by się tam przydał.

Okazało się, że podobne spostrzeżenia wobec drużyny AC Milan ma redaktor Gazety Wyborczej Rafał Stec, który również zauważył skłonność Włochów do podpisywania umów z zawodnikami "podwyższonego ryzyka".

Wielka szkoda, że odbyły się jedynie dwa mecze. W sumie to trochę dziwne, że na Ewood i Stadium of Light można było sprawnie odśnieżyć murawę, a nie dało się tego zrobić np. w Liverpoolu czy w Londynie. No, ale nie jestem ekspertem od pogody jaka panuje teraz w Anglii, bo być może w jednym regionie spadło więcej niż w innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sondokan
(...)ale trzeba podziwiać Hiszpana, który wolał ryzykować swoją sławę i ciepłą posadkę w macierzystym klubie i zamiast tego grać regularnie w Niemczech. Schalke gra dalej w LM i byłoby bardzo ciekawie, gdyby w następnej fazie trafiło np. na Real Madryt :tongue:

Dobrze, że nie zaryzykował swojej pensji i nie dość, że odchodząc za darmo do Schalke to wziął z góry całą pensję zapisaną w kontrakcie za sezon 2010/11 (6mln?) i oczywiście w niemieckim klubie podpisał nową umowę, podobnie Guti w Besiktasie. Niestety Raul postąpił w sposób, nie będę mówić dobitnie bo już podpadłem, nieelegancki. Biznes.

Biorąc pod uwagę problem z napastnikami jaki ma teraz Mourinho, który już kilka razy podkreślał Vlado, to taki doświadczony i skuteczny piłkarz bardzo by się tam przydał.

Z całym szacunkiem dla legendy Realu - czas Raula w madryckim klubie minął, oczywiście czas jako grającego zawodnika. O wiele, wiele bardziej żałuję odejścia Ruuda :icon_frown: Taki zawodnik byłby idealnym uzupełnieniem jako 3 napastnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babol podaje:

Wesoło musi być w tej szatni. Ibrahimović kopie ludzi, Boateng śpiewa, do tego dodajmy Cassano (który zaraz przejdzie do Milanu z Sampdorii) z całą jego nienormalnością plus imprezowiczów Ronaldinho i Robinho. Mieszanka wybuchowa.

Coś w tym musi być, jednakże nie zapominajmy, że w Milanie jest stara gwardia, która trzyma to jakoś. No i trener... Ronaldinho już któryś mecz ogląda z ławki rezerwowych i czeka to każdego, kto będzie strugał idiotę.

Milan do przerwy remisuje z Romą 0 : 0. Przydałoby się zwycięstwo na koniec roku, ale z drugiej strony przecież każdy z nas tak może napisać odnośnie swojego klubu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milan 0 - 1 Roma

Mimo widocznej przewagi mediolańczyków w pierwszej i na początku drugiej połowy, to Romie udało się strzelić zwycięską bramkę. Mecz w sumie nie był specjalnie ciekawy, głównie skupiłem się na tym, że Adriano nadal jest gruby jak, eee ... jak Adriano :P.

Biorąc pod uwagę problem z napastnikami jaki ma teraz Mourinho, który już kilka razy podkreślał Vlado, to taki doświadczony i skuteczny piłkarz bardzo by się tam przydał.

Ja nadal obstawiam, że Real jest baaardzo zainteresowany kupnem Nasriego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz z Romą przypomniał mi jak mnie często muli Serie A. Te bezsilne ataki Milanu ( po stracie gola) i kolejne i kolejne spalone. Ta bzdurna żółta kartka Zlatana. Ta maska Borriello.

Jednakże jeden aspekt zasługuje na wyróżnienie dla tych, którzy są optymistycznie dla Tottenhamu nastawieni.

Pierwsza połowa, piłka na wysokości pola karnego Milanu, rajd lewym skrzydłem Meneza ( ravie - tego może na MU sajcie nie przeczytasz, ale on jest numerem uno w Romie), Abate strategią małych kroczków wymusza na Francuzie wykorzystania dwóch sekund na zastanowienie się i ruszenie w drybling, dwie sekundy, które Menezowi zabrał Ignaś wystarczyły, by do dwójki zawodników doskoczył Gattuso, który czysto odebrał Rzymianinowi piłkę.

Jaki z tego morał? Na wysokości pola karnego, gdzie Bale nie będzie miał jak obiec Abate, ta strategia może przynieść Milanowi spokój na prawej flance.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturmilan

Jak tylko Milan wygrywa to pokazuje się 8 milionów wpisów o jego potędze, o tym jak to jego zawodnicy są cudowni. Każdy gol jest ogłaszany mianem bramki tygodnia, miesiąca, roku, za niedługo dojdziemy do stulecia... Ale jak tylko Milanowi coś nie pójdzie to już cieniutko na tym forum piszczycie. Jedna odebrana piłka przez Gattuso jest naprawdę powodem do zachwytu. :smile: Pomoc Totków narobi wam więcej szumu w obronie niż cała Serie A razem wzięta i skoro nie potraficie ograć Romy to słabo widzę wasze szanse w meczu ze Spursami :sad: Przy bramce dla Romy widać to jaka ta wasza obrona jest kompletna, piłka w polu karnym przechodzi dwóch obrońców, a ostatni nabija przeciwnika metr przed linią bramkową :brawa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz mię ravie, ale musiałem pociąć Twój post niczym chleb z folii.

Jak tylko Milan wygrywa to pokazuje się 8 milionów wpisów o jego potędze, o tym jak to jego zawodnicy są cudowni.

Bo to domena kibica chyba jest, że zespół chwali, wywyższa i idealizuje.

Każdy gol jest ogłaszany mianem bramki tygodnia, miesiąca, roku, za niedługo dojdziemy do stulecia...

Nie będę już się touchpadem męczył, by znaleźć YouTubowe dowody, ale w tym sezonie kilka bramek Milanu było naprawdę ładnych dla oka.

Ale jak tylko Milanowi coś nie pójdzie to już cieniutko na tym forum piszczycie.

Daj nam chwilę :) Mecz skończył się wczoraj wieczorem. Ja coś napisałem, alexiej z Sandro muszą wytrzeźwieć, a Elev8tor sprawdzić rezultat na livescore :)

Jedna odebrana piłka przez Gattuso jest naprawdę powodem do zachwytu.

Nie jedna rzecz naturalna. Wspomniałem tylko o sytuacji w której blablabla. Czemu? Bo w lutym będzie podobnie, bo para Abate-Gatto czyści tak w każdym ważnym spotkaniu ( vide Roma, Real, Inter). Oczywistym jest, że raz wyjdzie, a raz nie, ale chwała za uważną grę w tej części boiska.

:smile: Pomoc Totków narobi wam więcej szumu w obronie niż cała Serie A razem wzięta

Nie wiem czy pomoc Tottenhamu jest bardziej klasowa od zawodników pokroju Sneijdera, De Rossiego, Krasića czy Pepe.

i skoro nie potraficie ograć Romy to słabo widzę wasze szanse w meczu ze Spursami

Skoro Manchester przyprawia kibiców o palpitację serca nerwowymi końcówkami to skocz no ravie po lampę, bo ja ciemno dla Was widzę ogranie OM.

:sad: Przy bramce dla Romy widać to jaka ta wasza obrona jest kompletna,

Alexiej pisze o braku Thiago. Pozostaje mi to podkreślić i zaznaczyć, że takie sytuacje nie winny się zdarzać. No jednak stało się, a zarząd powinien kogoś ściągnąć w styczniu. Thiago wracaj... :sad:

piłka w polu karnym przechodzi dwóch obrońców, a ostatni nabija przeciwnika metr przed linią bramkową :brawa:

Piszesz tak jakby Manchesterowi nie zdarzył się ( W PÓŁFINALE LM!!) kiks, gdy Heinze bodajże wpada na Evrę, a Kaka strzela bramkę.

Co do wczorajszej sytuacji: Dno, muł, wstyd, hańba, ujma, żal... Na miejscu Maxa kazałbym całemu blokowi defensywnemu po tej sytuacji na następnym treningu wpaść do mojego mieszkania i go porządnie wysprzątać przed świętami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...