Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123

Lego Star Wars

Polecane posty

Ale ja też mam lipę z kartą graficzną. Teraz będę miał nVidię Rivę TNT 2 ale nie wiem czy mi pójdzie. Sejvy prześlij na kamil_ochel@op.pl czyli mój e-mail

Przeciez P$ycHoL napisal, zeby pisac na priv... :D

A w CDA 06.2005 napisano:

Wymagania:

WIN 98/ME/00/XP

PROCESOR 1 GHz

RAM: 256 MB

GRAFIKA: 32 MB

Wiem, ze Riva ma 32 MB, ale takie np Enter the MAtrix tez mialo 32 MB w wymaganiach, a na Rivie nie chodzilo :( (tutaj tez te 32 MB jest podane w odniesieniu do Ge Force'a 2 :( Tak mi sie wydaje...

Tego, ze wymaga shaderow to nie wiedzialem... :)

No wiec Riva nic nie da, bo ona ich nie obsluguje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu słuzą te satatki które mamy za kanistry? Wiem ze można je obejrzeć i co jeszcze? I czy jesli zbierzemy wszystkie kanistry to cos dostaniemy?
Za każdy skompletowany statek [10 puszek] dostaje sie 100 000 monet. W instrukcji nie ma nic o tym co sie stanie jeśli zbierzemy je na wszystkich etapach, więc prawdopodobnie nic sie nie stanie :) Jeśli uzyskamy status Jedi na każdym etapie odblokujemy 4 epizod. Prawdę mówiąc nie chce mi się tego robić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 epizod...tylko kawałek na statku Księzniczki Lei ale za to odblokujemy potem szturmowca i Vadera xD

Gra jest bardzo przyjemna, śmieszna i bardzo wciąga. Choć gra jest dla trzylatków wzwyż to grają w nią nawet takie stare konie jak my :P ale skoro 30 - latek - recenzent CDA - w to grał z przyjemnością to 16 - latek tym bardziej xD

A...i jeszcze coś...może przyda się to redaktorom CDA:

Z Wielką nieopisaną radością informuję, że powstaje druga część tej gry!

http://www.lucasarts.com/games/legostarwarsii/ - tutaj macie informacje, screenshoty i trailer. Tym razem będzie to część IV V i VI. Wiecie że w pierwszej części można bylo odblokować cząsteczkę epizodu IV tu mamy całą trylogię "oryginalną". Będzie się działo...wszak recenzje mówiły, że do tej parodiowej wersji SW a'la LEGO pasuje bardziej trylogia starsza niż ta nowa. Czytamy w artykule że pierwsza część była jedną z lepiej sprzedających się gier 2005 roku! Mam nadzieję, że gra odniesie sukces większy od poprzedniczki bo LEGO i Star Wars to najlepsze połaczenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem że gra mi się nie chce włączyć a mianowicie pisze cośtakiego:

Failed to create d3d device. Application will now exit

I o co chodzi??

U mojego kolegi chodzi cacy a mój sprzęt spełnia wszystkie wymagania.

Mój sprzęt

GeForce FX5500

Celeron 1.70 GHZ

640 MB RAM DDR

PS:

A czy to może mieć coś wspólnego z prędkością ramu??

Bo prędkość każdej jednej płytki jest inna :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi działa :D bo kupiłem nowego twardziela, ram i procka.

Aprpo jak zdobyć część od statku w changarze w misji przed darth maulem?? ta skrzynka jest na końcu changaru koło bramy przez którą wylatują myśliwce. Żadna postać tak wysoko nie skacze ani Grevius ani nic innego jak mam się tam dostać??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z grą Lego Star Wars. Gdy rozpoczynam grę, po paru minutach, bądź wtedy, gdy chce wejsc w drzwi prowadzące do ktorejs z czesci sagi [badź minimalnie po przedostaniu sie w dane miejsce] moj komputer sie restartuje. W czasie, w ktorym gra dziala zachowuje sie wysmienicie, płynnie, nic sie nie wiesza, nie zacina, gra wygląda b.ładnie. Pomyslałem jednak, ze moze dla komputera to i tak za duzo [mam gf 6200, 768 MB RAM, Celeron 2,0 Ghz]. Kiedy rozdzielczosc automatyczną [1024x768] zmieniam na nizszą i chce zatwierdzic zmianę - komputer znow sie restartuje. Czego to moze byc wina? Przy innych tytułach nie miewam tego typu problemow, a z tego co wiem moj komputer spełnia wymagania gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W III części dochodzę do Generała Greviousa i nie mogę zestrzelić tych bomb. HELP!!

Hmm... Pierwszy raz jest prosty, potem, jak za drugim razem masz strzelać w te bomby, już na tej półce użyj mocy na resztkach klocków. Wskocz na powstały... Kamień?... Klonem, naciśnij jednocześnie klawisz w górę i w prawo, skocz i strzel. W końcu Ci się uda. ;)

Witam. Mam pewien problem z grą Lego Star Wars. Gdy rozpoczynam grę, po paru minutach, bądź wtedy, gdy chce wejsc w drzwi prowadzące do ktorejs z czesci sagi [badź minimalnie po przedostaniu sie w dane miejsce] moj komputer sie restartuje. W czasie, w ktorym gra dziala zachowuje sie wysmienicie, płynnie, nic sie nie wiesza, nie zacina, gra wygląda b.ładnie. Pomyslałem jednak, ze moze dla komputera to i tak za duzo [mam gf 6200, 768 MB RAM, Celeron 2,0 Ghz]. Kiedy rozdzielczosc automatyczną [1024x768] zmieniam na nizszą i chce zatwierdzic zmianę - komputer znow sie restartuje. Czego to moze byc wina? Przy innych tytułach nie miewam tego typu problemow, a z tego co wiem moj komputer spełnia wymagania gry.

Przeczytaj plik Readme.txt, który znajdziesz w folderze gry.

Aha i jak się instaluje save'y?

Poszukaj nieco w różnych folderach.

Mam problem z Lego Star Wars. Włączam grę i mam czarny obraz i nic sie nie dzieje... co jest? Grę instalowałem kilka razy (ok. 5) Konfiguracja kompa: GeForce FX 5200 128 MB 1,58 GHz 512 MB Ram Proszę o szybką odpowiedź.

Sądzę, że masz troszkę za słabego kompa. Przeczytaj readme.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że odkopuję temat, ale mam pytanie. Da się jakoś tak zrobić, że chodzę jedną postacią np. Obi Wanem, a ta druga chodzi sama (jest sterowana przez komputer), sama skaczę i atakuję?

tak po prostu kliknij esc i tam gdzieś jest opcja żeby wyłączyć gracza nr.1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Po zainstalowaniu tej gry w systemie Windows Vista próbuję ją uruchomic,ale nic się nie dzieje.Próbowałem też w zgodności z XP i jako administrator,ale nic to nie daje.

Bardzo proszę o pomoc !!! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...