Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123

Lego Star Wars

Polecane posty

Kiedy już jesteś na tej planszy musisz isć cały czas w lewo. Dochodzisz do obniżenia terenu i są w nim droidy, Niszczysz je i wskakujesz Jar Jar na pólkę zbierasz żetony i na samym końcu kiedy już dojdziesz opadnie połka skalna wraz z JAR JAR i odblokuje to wnęke do której należy wejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem jeszcze jest poziom jak ludzie pustynii strzelają do padracer`a. potem jest średnjej długości odcinek z dużą ilościa przyspieszaczy. I potemjeszcze 2 takie same okrążenia tyle że zawsze coś się dziej a to kamienie, a to walące się skały. Ja chcesz to mogę ci na e-mail przesłać savy-kompletnie gra ukończona, wszystkie postacie, dodatki, 4 epizod. tylko nie wszystkie karnistry zebrane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce, to ja też mogę przesłać save - 4 epizod odblokowany, wszystkie postacie, prawie wszystkie bonusy, brakuje mi tylko dwóch kanistrów... Swoją drogą, znalazł ktoś wszystkie kanistry w Droid Factory (II epizod)? Jednego mi brakuje... kupiłem sobie wykrywacz kanistrów, ale nigdzie na planszy nie mam żadnych podpowiedzi. Próbowałem już chyba wszystkiego - ale jeden kanister gdzieś mi umyka... To samo w Ruin of the Jedi (III epizod)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie dalo by sie tego save przyslac ale tylko po tym wyscigu? Tzn. nie chce kanistrów, epizodu 4 itd. tylko aby ten wyscig byl za mna. Da sie tak?

Da się. Poczekaj z pół godzinki, a będziesz miał tego save'a :). Ew. prześlij mi swojego, a ja przejdę ci ten etap. Uwielbiam ten poziom, więc to żaden problem :D. Mój email to ender88@o2.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bykuziom >>> Aby odblokować czwarty epizod, musisz na wszystkich planszach wypełnić pasek Jedi. Pasek ten wypełnia się, gdy zbierasz te monety - punkty. Gdy uzbierasz odpowiednią dla danego poziomu liczbę punktów, twój pasek zacznie migać - to oznacza, że masz pełny pasek. Każdy pasek odblokowuje jeden fragment super-zestawu - jak uzbierasz wszystkie (18 - tyle, ile plansz), dostajesz dostęp do Epizodu IV. Ale zbytnio się nie napalaj - raczej krótki jest :(. Choć mimo wszystko warto go odblokować - choćby dla satysfakcji i postaci ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem a raczej problemy

1. Czasami w filmikach nie mam głosu albo filmik zaczyna sie z głosem mija 3 sekundy i dźwieku znowu niema!

2. Czy w menu głównym muzyczka jest taka krótka tylko u mnie czy tez u was trwa jakieś 5 sekund i zaczyna sie od nowa!!

3. Nie moge przejść wyścigu na NABOO jakby ktoś był życzliwy to czy mógłby mi przesłać save z ukończonym wyścigiem i nic dalej na surfer0@wp.pl próbowałem juz z tysiąc razy i nie daje rady!!!

Najbardziej irytuje mnie ten problem z głosem w sumie wiem ze nie ma tam tekstów ale to wnerwiające ze go nie ma POMOCY!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem a raczej problemy

1. Czasami w filmikach nie mam głosu albo filmik zaczyna sie z głosem mija 3 sekundy i dźwieku znowu niema!

2. Czy w menu głównym muzyczka jest taka krótka tylko u mnie czy tez u was trwa jakieś 5 sekund i zaczyna sie od nowa!!

Najbardziej irytuje mnie ten problem z głosem w sumie wiem ze nie ma tam tekstów ale to wnerwiające ze go nie ma POMOCY!!!!!!!!!!!

AD1 & AD2. Mam oryginał i słyszę cały kilkuminutowy utwór i nie mam najmniejszych problemów z dźwiękiem. Mógłbyś napisać ile DOKŁADNIE miejsca zajęła gra na dysku po instalacji? To bardzo ważne. Chciałbym coś sprawdzić bo coś mi mówi że masz wersję RIP - czyli legalną inaczej. Tam zawsze albo kompresują albo wycinają częśćiowo muzykę. A co do wyścigu to owszem, troche nad nim posiedziałem ale prawdę mówiąc to jak na razie najnudniejsza część gry [gram od dzisiaj]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastrzegam ze mam orginał moze powinienem przeinstalować gre!!

Sorki za tą podejżliwość :) Pytałem bo kiedyś mój znajomy chwalił się że ma tą grę. Zajmowała na dysku jakieś 500 mb, instalowała się ze 20 minut ale były dokłądnie takie same problemy jak u ciebie. No ale mniejsza o to.

1 Spróbuj może przeinstalować grę.

2 Może instalowałeś jakieś kodeki do filmów czy coś w tym stylu co mogło pokłucić się z grą?

3. Kiedyś gdy miałem jeszcze Win 98 zainstalowałem grę Silent Hill 3. Były ogromne problemy z muzyką [bardzo głosne i denerwujace trzaski] Niestety nic nie pomagało. Gra zadziałała tak jak powinna dopiero na win xp.

4. No i na koniec standardowy tekst: zainstaluj najnowsze sterowniki do karty dźwiękowej ;) [nie zaszkodzi instalacja najnowszego direxa i sterów do karty graficznej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Save dostałem!

Stery nowe są

Ale sie wnerwiłem :evil: bo przeinstalowałem gre i jest tak jak było tyle ze do tego nie słychać strzałów i nie słychać cięć miecza świetlnego :cry:

Dlaczego ja mam zawsze problemy z grami :cry:

A tak wogóle to mam Win XP prof SP2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos z was przeslac mi na maila sejwa z pelnym ukonczeniem gry? Nie moge przejsc etapu z wyscigiem, 2 ep. ukonczylem, w 3 ep. nie moge przejsc defense of kashyyk. Moj mail - hitman4712@o2.pl

Powyzsze juz nieaktualne, wspomogl mnie pan P$ycHoL :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś jeszcze potrzebował save'y do Lego Star Wars z odblokowanym 4 epizodem, to proszę do mnie na priv :). Chętnie pomogę. No i nie każę za każdego przesłanego save'a dawać jeden procent od podatku na chore dzieci :). To już możecie wykonać we własnym zakresie ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...