Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotmorda

Gry flash

Polecane posty

Hedgehod Launch - całkiem fajna , prosta gra :P

Four Second Frenzy - j/w ^_^ Zbiór 40 minigierek , na ukończenie każdej z nich mamy 4 sekundy.

Unfair Platformer - Trudna ze względu na różne oszustwa w poziomach ;)

Ignite People on Fire - Gra na 5 minut dla odstresowania :F

Sonny - Najlepszy RPG we flashu , z jakim miałem styczność :D

Warlords - Bardzo dobra strategia ;)

Warlords Heroes - Bijatyka w świecie Warlords :P

Monsters' Den : The Book of Dread - Lepiej samemu sprawdzić :D

Sinjid : Shadow of the Warrior - Coś , jak Sonny (jednakże Sinjid ukazał się wcześniej ^_^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alleluja! Temat dla mnie.

Słowem wstępu - jak flash, to newgrounds.com - flashowy raj ;) Na tej stronce są prawie wszystkie gierki, zamieszczane przez ich twórców/producentów/dystrybutorów. Mało tego - tam oddaje się należyty szacunek prawom autorskim! I tu mała uwaga, czasem zamieszczanie danej flashówki (choć darmowej) na innej stronie, niż autoryzowana, jest KRADZIEŻĄ. Trzeba z tym uważać.

Czas mi się kończy, to teraz tylko jedna gra:

DOOM 1 Tak, oryginalny Doom we flashu (demo, pełna wersja jest do kupienia). Uprzedzam, trzeba się uzbroić w Adobe Flash Player 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm... tak to jest, jak któś uploaduje "coś" i nie wie nawet do końca co.

Jest to wersja beta (czy raczej beta - demo) gry; ciągle udoskonalany fragment. Wersja finalna będzie dużo bardziej rozbudowana, z przeciwnikami i takimi tam różnościami. Odsyłam na STRONKĘ, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje z pierwszej ręki (po angielsku), a znajdująca się na tej samej stronie gra - uaktualniana.

Zapodam teraz kilka pozycji godnych uwagi:

5 Differences - Nowe spojrzenie na gry tego typu. Oto porównujemy pary animacji zaprojektowanych w bardzo ciekawy sposób...

6 Differences - Kontynuacja powyższego. Tym razem mamy fotorealistyczne "obrazki" i dużo więcej zabawy :D Interaktywne elementy, klimatyczna muzyka, nawiązania do poprzedniej części i świetne pomysły autora sprawiają, że to nie jest gra. To dzieło sztuki. Gorąco polecam.

Red Devil RPG2 - Bardzo rozbudowana gierka, która wciągnęła mnie na kilka dni. Pierwszej odsłony nigdy nie ukończyłem z winy spapranego interfejsu, ale może nadrobię. Tutaj mamy dość przyjemną fabułę, którą jednak należy traktować z przymrużeniem oka (all chicks are nuts ;) ).

Narazie tyle. Jak na złość niczego nie mogę sobie przypomnieć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Sherwood MMORPG we flashu (łatwo znaleźć), bardzo fajna.

Sherwood szybko sie nudzi, questy polegaja zawsze na zabiciu coraz to wiekszych ilosci coraz lepszych stworkow. Kiedys to gralem ale po 2 dniach przestalem bo znudzilo mi sie to w blyskawicznym tempie. Ale moze kogos to wciagnie na dluzej, mnie na pewno nie ;)

http://www.gry.jeja.pl/2093,swords-and-san...o-ultratus.html fajna gierka, wcielamy się w postać gladiatora, walczymy na arenie, kupujemy "itemy" dzięki którym skille rosną itp. Polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

knuckle heads -Sterujemy dwoma głowami o dwóch kolorach(zielony i fioletowy) połączonych łańcuchem. Naszym zadaniem jest dojście do gongu i podbicie wskaźnika jak najwyżej ( tak jak w tych maszynach w parkach rozrywki tyle tylko że w rzeczywistości mamy młotek zamiast głowy)

Po drodze zbieramy gwiazdki i unikamy przeszkód oraz rozwalamy potworki (odpowiednio do koloru głowy tzn zieloną głową zabijamy wszystkie zielone potworki a fioletową fioletowe). Podobnie z przeszkodami zieloną stajemy na zielonych polach a fioletową na fioletowych. Są też przeszkody neutralne takie jak płomyki czy wskakująca magma. Sterowanie w grze jest banalne( A-D poruszanie do przodu i do tyłu, W-S regulacja łańcucha) a zabawa świetna polecam i życzę miłej gry ;p.

(NIE opisałem tu całej gry zostawiłem trochę do odkrycia przez was samych ;p)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję taki mix - gra MMORPG zrobiona w technologii flash. :) Mam tu na myśli grę o nazwie DOFUS. Polecam, sam gram już w nią sporo ładnych lat. Aby grać w pełnej wersji musimy opłacić abonament (5 Euro miesięcznie/20PLN), jednak mamy dostępne darmowe demo w postaci dostępu do cząstki świata. Wciąga niemiłosiernie. :) Po więcej szczegółów odsyłam

www.dofus.com

www.dofus.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...