Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotmorda

Gry flash

Polecane posty

A ja proponuję taki mix - gra MMORPG zrobiona w technologii flash. :) Mam tu na myśli grę o nazwie DOFUS. Polecam, sam gram już w nią sporo ładnych lat. Aby grać w pełnej wersji musimy opłacić abonament (5 Euro miesięcznie/20PLN), jednak mamy dostępne darmowe demo w postaci dostępu do cząstki świata. Wciąga niemiłosiernie. :) Po więcej szczegółów odsyłam

www.dofus.com

www.dofus.pl

Ja może widzieliście gdzieś grę Flash GTA4??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://armorgames.com/ - dla mnie to jedna z najlepszych stron z grami flash

Armed with Wings 2 - niezła gra akcji, pierwsza część też jest OK. Ma niesamowity mroczny klimat i fajny system walki.

Jelly Towers - gra raczej jako ciekawostka, jest dziwnie podobna do Patapona z PSP, tylko że rozgrywka polega na czymś innym

Zamkowa katapulta 2 - bardzo wciągającowa gra, jak nazwa mówi, oddajemy strzał katapultą na zamek i patrzymy jak ten się rozwala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ben Leffler na newgrounds

Gry Lefflera. Polecam zapamiętać nazwisko. Rzadko daje światu coś nowego, ale prawie za każdym razem są to dopracowane niemal do perfekcji perełki. Na początek polecam Exmortis 1 i 2. Horror typu point & click na naprawdę wysokim poziomie. Warto zagrać w słuchawkach po ciemku :smile:

Sonny Rpg w klimatach browrserówki (piwo z serem :biggrin: ) Witcher. Tylko walczysz z botami. Jest i historia i rozbudowany system awansów postaci oraz towarzyszy. Wciąga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Zna taką Flashową gierkę, co rozstawiało wieżyczki przy drodze, i potem pojawiaja się mobki i trzeba je wszystkie zabić zanim przejdą na następny róg ekranu, dostawało się surowce za które kupujemy nowe wieżyczki lub ulepszamy i inne wspomagacze, z tego wiem pomysł tej gierki jest z np Starcrafta co zasady były podobne :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Effing Hail - swietna, ale krotka gra o robieniu gradu. Piekielnie wciaga.

Click Upon Dots - gra MO(multi online) polegajaca na... naciskaniu koleczek, czyli kto szybszy.

Flyman - dziwna gra, ale przezabawna, niestety krotka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam szczególnie stronkę kongregate.com. Po zalogowaniu zyskuje się dostęp do chat room'ów i system wynagrodzeń za różne osiągnięcia w każdej z gierek. Dla maniaków gier typu defence polecam Gem Craft Chapter 0, lub jeśli komuś łezka w oku kręci się na słowo ZELDA szczególnie ta poczciwa z konsoli SNES to nie może pominąć TEJ produkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza strona z grami flash to www.armorgames.com

A gry, które polecam:

The Last Stand - obie części - jesteś jednym z ostatnich ocalałych ludzi i musisz się bronić przed natarciami zombie.

Learn to Fly - latasz pingwinkiem na lotni :)

Crush the Castle - musisz zabić wszystkich w zamku do którego strzelasz trebeuszem

Hedgehog Launch - latasz jeżykiem i zbierasz punkty :P

Medieval Rampage - jesteś łucznikiem i zabijasz potwory

Bowman - pewnie większość zna, strzelasz z łuku do drugiego gracza lub komputera

Wszystkie te gry można znaleźć na tej stronie :)

Polecam! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phage Wars

bardzo ciekawa gierka . niestety wymaga Flash 10

link do stronki z tą grą http://www.joemonster.org/gry/12967/Phage_Wars

Oj tak, katowałem w nią ostatnio dość mocno - połowa bakterii (?) jest już na dominant. :)

Ode mnie dorzucę te świetne gry:

Caravaneer - całkiem porządny PRG z elementami ekonomicznymi, a do tego walka na tury - wciąga. :>

GemCraft - Chapter 1 - jeden z najlepszych defenderów, jakie dane mi było grać!

GemCraft - Chapter 0 - defender, bardziej wymagający, niż poprzednia część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...