Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotmorda

Gry flash

Polecane posty

aż się dziwie że nikt nie dodał gierki pod tytułem dragon fist 2 albo 3 najlepsze bijatyki jakie kiedykolwiek grałem dużo postaci każda ma swoją bron i cios specjalny na końcu oczywiście boss super gierka a jesli chodzi o stronke z grami to polecam necromanthus.com mało gier ale całiem fajne same hity jak diablo doom warcraft

polecam jeszcze gry:

seria swords and sandals-rpg z gladiatorami

seria four seconds fury-mini gierki

prince of war-fajna gierka strategia-akcja

element TD-to chyba pierwszy flashowy TD o ile pamiętam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że jest popyt na takie rzeczy więc pomyślałem że wrzucę parę gierek i filmików Flash dla webmasterów na pewno się wam przyda Flashe (Są to same gierki i filmiki bez żadnych dupereli tylko czyste xxx.swf)

PS jeśli chcecie to mogę wyjąc jakieś flashe z jakiej kolwiek strony tylko napiszcie link do gierki/filmiku

PS2 można pliki otwierać w przeglądarce (na całą przeglądarkę) polecam firefoxa :thumbsup:

PS3 jeśli złamałem jakiś regulamin proszę usunąć tego posta :confused: pliki są z takich stron jak cda.pl newgrounds.com armor games etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mamy napływ świeżych, ciekawych gierek flashowych - Frontier (co prawda nie najnowsza, ale niedługo zamierzam zrecenzować ją na moim blogu :)), Infectonator, Civilization Wars, nowy Crush the Castle, nowy Hedgehog Launch... jest w czym wybierać. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że niektóre gry flashowe mnie wciągnęły, np. te w javie na stronkach. Bardzo podobała mi się gra Swords and Sandals, ale tylko druga część no i znalazło by się parę pojedynczych tytułów, którymi się zainteresowałem. Na pewno nie jest to moja regularna forma rozrywki, woli ją mój młodszy brat, ale parę lat temu niezwykle się tym pasjonowałem no i teraz od czasu do czasu mogę poświęcić 20 minut na takie rzeczy, np. przy grze z wcześniej wymienionym braciszkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gierek flashowych ja również polecam N. Przeszedłem niedawno wszystkie 100 epizodów (po 5 etapów w każdym). W grze najbardziej spodobało mi się płynne sterowanie ninją, dzięki któremu istniało wiele sposobów na omijanie przeciwników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sam raz na rozruszanie tematu: właśnie przypomniałem sobie o serii flashówek Storm The House, w którą kiedyś grałem. Rozgrywka polega na obronie bazy poprzez wybijanie przeciwników, którzy chcą się do niej dostać. Można ją rozbudowywać, stawiać lepsze umocnienia, wynajmować strzelców, kupować nowe bronie... Moim zdaniem to jedne z najbardziej wciągających freeware'ów, zobaczcie zresztą sami:

Storm The House

Storm The House 2

Storm The House 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś ode mnie

http://www.giercownia.pl/gra/28660/zombotron/ zawalista gra, z zawalistą grafiką

http://www.giercownia.pl/gra/30454/zombocalypse/ również świetna jako odstresowywacz

http://www.giercownia.pl/gra/20968/chaos_faction_2/ coś niesamowitego i świetna zabawa

Polecam jeszcze wszystkie gry z serii fancy pance :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...