Jump to content
  • entries
    12
  • comments
    89
  • views
    5,474

Farsa


Matej141

735 views

 Share

Farsa - tak tylko można opisać sędziowanie w meczach Barcelony. Zachwyty nad tym klubem nie mają końca, sezonowcy pchają się drzwiami i oknami, pytanie - dlaczego? Bo Farsa wygrywa z Milanem za pomocą dwóch rzutów karnych? Z czego jeden z kapelusza? Że w pierwszym spotkaniu Messi nie zobaczył żółtej kartki choć powinien? O faulu na Zlatanie nie wspominając...

YT jest pełen filmików pokazujących różne, niekiedy wręcz bezczelne oszustwa, jakich dopuszczają się gracze Blaugrany. Tacy gracze jak Bus... przepraszam wszystkich graczy! Pajace jak Busquets powinni być za takie chamskie symulacje zawieszani na co najmniej 5 meczów + wysoka kara pieniężna. Niszczą piękno futbolu. Valdes największy krzykacz, choć broni co najwyżej trochę powyżej średniej. Dani Alves to chyba nieślubny syn Charilego Sheena. TEN filmik obrazuje genialnie zachowanie Barcelony.

 Share

18 Comments


Recommended Comments

ale się ponapinałeś chłopak. Oglądają dzieci mecz Barcelony 1-2 razy na sezon na Polsacie i wszystko wiedzą. Nie chcę mi się nawet z tobą kłócić, bo poziom twojej wypowiedzi i 'argumentów' jest na poziomie podstawówki.

Link to comment

Sędzia pomaga Realowi/Bayernowi/Porto - pomyłka, słaby arbiter, zdarza się. Pomoże Barcelonie - farsa, kradzież, spisek, skandal.

Jakież to piękne. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Link to comment

Co z tego? Cytat jest prawdziwy, poszukaj na internecie to zobaczysz. Nie wiedziałem, że prawdziwość czyichś słów weryfikuje się za pomocą sprawdzenia, czy ktoś ukrywa się za nickiem (tak jak ja i ty np. na tym forum) oraz według znajomości BBode. :)

Link to comment

Nie, ale świadczy to o poziomie, podobnie jak przytaczanie słów Wojtka, fana Barcelony.

Ja też mogę powiedzieć że znam Maćka, Krzyśka i Franka, kibiców Realu, którzy powiedzą że klub się sprzedał, że to aroganccy gwiazdorzy. Czy to czegoś dowodzi? Nie, tak samo jak takie wpisy na blogu.

Na każdy argument przeciwko Barcelonie można znaleźć taki sam o Realu, Manchesterze czy Arsenalu. Świat nie jest czarno-biały.

Link to comment

Ok - to porównaj liczbę błędów na przestrzeni ostatnich 3 lat u Barcelony i Arsenalu. Zobaczysz kto bardziej symuluje, a ten wpis to po prostu moja opinia o tym klubie. Wiem, że nic nie zmieni, ale blogi m.in. po to właśnie są, nie uważasz?

Link to comment

Ohhoho zapewniam cię że w ostatnich 3 latach błędów na NIEKORZYŚĆ Barcelony było więcej niż na jej korzyść. Tylko znowu: oglądasz mecze tej drużyny 2-3 razy do roku i prawię całą swoją wiedzę opierasz na filmikach na jutubie i wywodach jakichś Kolejarz Fanów(!). Rzetelne źródło informacji, zwłaszcza ze chłop nie umie nawet poprawnie napisać nazwy klubu...

Link to comment

@Sergi

Znikąd się to nie wzięło. Jakaś podstawa musi być ku temu, aby było tyle jęków.

@bru123

Co powiesz na temat wyrzucenia rok temu Van Persiego z boiska, w meczu z Barceloną? Zasłużone? Kiedy Chelsea powinna mieć ze 3 karne, a nie miała ani jednego? Barcelona w meczach europejskich ma za dużo błędów na swoją korzyść. Dziwne, że żaden z Was jakoś nie potrafi zaprzeczyć ani znaleźć argumentu, na temat symulowania przez Barcelonę... Omijamy trudne kwestie? :)

Link to comment

Nie znasz przepisów gry w piłkę nożną ? Wyj***nie piłki w kosmos po gwizdku to żółta kartka. W meczu z Chelsea powinny być 2 karne dla londyńczyków. Zgadza się. Ale jakoś nikt nie pamięta ze to był dwumecz i w pierwszym z tych meczów Ballack powinien wylecieć za dwie żółte kartki, a Henry był faulowany w polu karnym i sędzia nie zagwizdał karnego. No ale tego się nie mówi, bo pomyłki na niekorzyść Barcelony to tylko drobne błędy sędziego, w końcu każdemu się może zdarzyć, nie ? Ale już jak nie daj Boże pomylą się na korzyść katalończyków to skandal, kradzież i UEFAlona.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...