Jump to content
  • entries
    12
  • comments
    89
  • views
    5,474

Wanna play a game?


Matej141

475 views

 Share

Odbiorcy w szerokim tego słowa znaczeniu, gdyż nie mówię tu tylko graczach, ale także o tych co słuchają muzykę czy oglądają dużo filmów, stali się ostatnimi czasy bardzo bezczelni. Wymagają konkretnych działań ze stron producentów, konkretnych schematów. Przyzwyczaili się do jakiegoś wzorca, przy którym trzymają się i wszystko, co nowe i inne jest z miejsca traktowane negatywnie. Dopiero później po kilku przesłuchaniach czy powtórnym oglądnięciu czy zagraniu okazuję się, że nowe nie jest takie złe.

Co tu mam na myśli? Wielkie larum jakie podnieśli fani serii ME, zakończenie jest takie, a nie inne, po co więc tworzyć problemy i wielkie dyskusje na ten temat? Nasi ojcowie walczyli o zniesienie komuny, dziadkowie o wolną Polskę, pradziadkowie o odzyskanie niepodległości po 123 latach niewoli, a my? O zmienienie zakończenia w grze?

 Share

7 Comments


Recommended Comments

Oh boy, here we go again...

Larum jest z powodu niespełnionych obietnic i takiego zakończenia TAKIEJ serii. Zapraszam do tematu o ME na forum, tam jest to dokładniej wyjaśnione.

Link to comment

Jak chcesz, by cię dalej d y . a n o (przepraszam za określenie niezbyt grzeczne, ale jakże pasujące do sytuacji) jako konsumenta, spoko. Twój wybór. Ja dziwię się, że gracze, jako KONSUMENCI dopiero teraz podnieśli bunt. To powinno zacząć się już co najmniej kilka lat wcześniej wcześniej. Nie i nie pisz mi tutaj, że nikt nie każe kupować. Jak sprzedają bubla, kłamią perfidnie i w ogóle się z tym nie obchodzą - muszą ponieść konsekwencje. Że nie pierwszy raz? Nie pierwszy, a i owszem, stądp isałem ,ze dziwota, iż dopiero teraz gracze protestują. Ale pierwszy raz ktoś schrzanił trylogię z uniwersum klasy Gwiezdnych Wojen (owszem, dla mnie i nie tylko dla mnie świat ME przebija SW) w ostatnich 10 minutach. EOT, bo już piszę to miliardowy raz.

Link to comment
JEZUSMARIA ZNOWU TY, MASS EFFEKCIE, ACTA TO NIE TO SAMO.

Tyle bym powiedział, gdyby ten wpis był kolejnym jękiem, na szczęście nie jest :wub:. Troszkę przykro to wygląda, gdy się patrzy na wall of texty o takich sprawach.

Garrosh będzie last bossem Mists of Pandaria, TO JEST SZOK DOPIERO :trollface:.

Link to comment

@Vantage

Chodziło mi bardziej o to, że jeżeli ktoś stworzy jakieś uniwersum, to ma prawo robić w nim co chce. Wyobraź sobie, że jesteś uzdolnionym reżyserem a zarazem stworzyłeś fantastyczny świat, serial o nim bije rekordy popularności. Twoim zamierzeniem jednak od początku było, że np. świat zostanie zgładzony przez wielki meteor. I do tego doszło, fani Twego serialu są oburzeni, że jak, że dlaczego, że tak skopane zakończenie... Ale kto ma do tego większe prawo niż ty sam? Ci fani?

@Aronek128J

Bardzo się cieszę z tego, że Garrosh będzie bossem w Mists of Pandaria. Wrócę nawet do WoW-a by go zabić, Cairne'a nie wybacze. :(

Link to comment

Tak naprawdę Cairne walczył z Garroshem o miano Warchiefa, taka tradycja, a klan Grimtotem zatruł Gorehowl, czyli topór Garrosha, to nie do końca jego wina, że Cairne, który był jedną z najbardziej udanych postaci, zginął. Spiskowali przeciwko niemu inne klany, potem jego syn, Baine Bloodhoof, musiał ich wypędzać z Thunder Bluff.

My virginity is safe now :trollface:.

Link to comment
Larum jest z powodu niespełnionych obietnic i takiego zakończenia TAKIEJ serii.

Czyli tak naprawdę serii nijakiej, o której pewnie nawet za dziesięć lat nie będę pamiętał.

Ot, dodałem.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...