Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Fizyka jazdy jest swietna,

Fizyka świetna??????!!!! Moim zdaniem jest beznadziejna. Seria NFS zawsze kojarzyła mi się z realizmem, a tymczasem poszli na łatwiznę i wypuścili gniota w stylu Midnight Club. Przecież w Undergroundzie wiele tras można pokonać prawie bez hamowania - gdzie tu realizm????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyka jazdy jest swietna,

Tak jak i moje oceny z owego przedmiotu :evil:

w Undergroundzie wiele tras można pokonać prawie bez hamowania

Wszystkie, a przynajmniej ja sie nie spotkalem z takimi, gdzie bym to musial uzywac hamulca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra, choć doparzyłem sie pare nie dopracowań...

Proszę, żebym więcej nie zobaczyła tak krótkich postów napisanych przez Ciebie, bo będę zmuszona je usuwać. Dzienx- Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyka jazdy rzeczywiscie nie jest rewelacyjna ale nie porownujmy jej do Midnight Club.

Poza tym swietnie oddali wrazenie predkosci szczegolnie w trybie drag, gdy wezmie sie kamere ze zderzaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciul tam z fizyką, ruch uliczny doprowadza mnie do szału. Jak będziesz miał dużą przewage to jak gdyby nigdy nic ruch się zwiękża noi oczywiście samochody wyjeżdżają znikąd i przegrywasz wyścig. Do tego warto dodac że poziom Easy jest na niektórych mapach trudniejszy od Hard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra WYMIATA!!!

Grafa jest super, muza i wszystkie dzwieki zabojcze. Mozliwosc tuningowania samochodow i ich wygladu, naklejki na nich, WOW. A jak sie mija z jakis samochodem to jedzie wolniej od nas dzwiek doskonaly i ogolnie gra mi sie cholernie podoba. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapomnialbym jeszcze o wrazeniu predkosci, jest bardzo dobre.

PZdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciul tam z fizyką, ruch uliczny doprowadza mnie do szału. Jak będziesz miał dużą przewage to jak gdyby nigdy nic ruch się zwiękża noi oczywiście samochody wyjeżdżają znikąd i przegrywasz wyścig. Do tego warto dodac że poziom Easy jest na niektórych mapach trudniejszy od Hard.

Fizyka jazdy naszego samochodu jest dobra!! A co do pokonywania tras bez hamulca, to jakos nie chce mi sie wiezyc ze w niektore ciasne zakrety przy predkosci 310 km/h da sie pokonac bez zwolnienia przed nim, ja jakos musze!

A co do trafic'u to masz racje jest taq wqr....cy ze czasmi trace nerwy przy tej grze. Kopalem juz kompa, walilem w klawiature itp.

Szkoda tylko ze replayu nie ma!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite wrazenie zrobily na mnie efekty dzwiekowe, takie jak na przyklad przy mijaniu samochodow lub drzew. Szkoda ze nie mam zestawu glosnikow 5.1

Oj żałuj synu zaluj, hehhe. Ale trza przyznac ze takich efektow dzwiekowych w wyscigowkach nigdy nie slyszalem.

PS. CIekawe jaka ocena bedzie w CDA. :wink:

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIekawe jaka ocena bedzie w CDA. :wink:

Pzdr

Bedzie dopiero w za 5 12, ale jak bedzie juz recka to mysle ze wiecej jaq 8 nie powinien dostac, a jestem wielkim fanem kilku N4S-ow. Ma kilka bledow ktore na pewno nie daja grze dac tego co miala!! Czyli bawic i cieszyc. Jak nie czaisz to patrz wyzej moj post!! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIekawe jaka ocena bedzie w CDA. :wink:

Pzdr

Bedzie dopiero w za 5 12, ale jak bedzie juz recka to mysle ze wiecej jaq 8 nie powinien dostac, a jestem wielkim fanem kilku N4S-ow. Ma kilka bledow ktore na pewno nie daja grze dac tego co miala!! Czyli bawic i cieszyc. Jak nie czaisz to patrz wyzej moj post!! :wink:

Hmm... moze i tak, ale jak dla mnie ta gra ma spoko grywalnosc i moze dalbym jej za to nawet 9.

PS. Ostatnio przed NfS: U gralem sobie w 5 dalej mnie nie nudzi.

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakimi samochodami jezdzicie :?:

Ja najpierw jezdzilem Peugotem 206, pozniej sie przerzucilem na Acure RSX. Ale mialem problem z przejsciem 84 wyscigu i probowalem kilku samochodow. Przejsc mi sie udalo ku mojemu zaskoczeniu na 206. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże też Acurą RSX. Jak dotąd(73 rejs) najszybszy samochód. Ale powiem szczeże, że bardziej mi sie podoba ulepszanie wozów niż sam rejs. Oczywiście ten też jest super(poczucie prędkośći) i te hm..jak to nazwać 'trails' wyglądają nieźle jak sie pędzi 280km/h. Wypas wyglądają neony, winyle, no i nitro daje niezłego qpa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a to NFS:Underground juz wyszlo? Ja zamowilem... i wciaz czekam... Wydawalo mi sie ze jeszcze troche do premiery zostalo :?

Wyszlo juz dosyc dawno. Dwudziestego ktoregos listopada bodajze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm myślałem że ta gra mi sie nie spodoba bo szybcy i wściekli omijałem z daleka ale gra nie powiem niczego sobie. Moim zdaniem gra wygląda lepiej na srednich detalach niz na najwyzszych bo na tych drugisz gra wyglada troche za sztucznie. Szkoda że nie chcą zrobić aż tak dobrej symulacji jak w Porshe które do dziś jest niedoścignione

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...