Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Overwatch

Polecane posty

Bastion w końcu dostał jakiś w miarę ciekawy skin, Soldier też, ale Zarya i Pharah są po prostu koszmarne. W HotS jest taki skin dla Zaryi jak Thunder Guard i czy nie mogą wymyślić czegoś równie interesującego do OW? Wydaje mi się czasami, że najlepsze pomysły na skiny lądują w tej badziewnej MOBIE Blizza żeby ludzie się interesowali. 

Z kolei podoba mi się pomysł z tańcem dla postaci :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem wczoraj na chwile Overwatcha, zeby samemu zobaczyc co tam tez nowego wprowadzono do gy w ramach urodzinowego eventu. Niezbyt mialem czas na granie, wiec po obejrzeniu wszystkich eventowych skinow, tancow i emotek wszystkich postaci kupilem sobie pakiet 11 skrzynek. Szczescie dopisalo, bo polecialy az trzy legendy. Najpierw eventowy skin dla Genjiego, mocno kojarzacy sie z Power Rangers. Nastepna byla Symmetra, calkiem niezla futurystyczna skorka. No i na koniec wpadl ten legendarny skin, na ktorym mi najbardziej zalezalo, czyli dla Soldiera. Troche szkoda, ze nie trafil sie jeszcze legendarny Bastion, ale trzy legendy i cztery czy piec epickich emotek oraz intr w 11 skrzynkach to i tak niezle. Po przejrzeniu calej nowej kosmetyki doszedlem do wniosku, ze skin dla Zaryi wcale nie jest taki zly. IMO skorka Pharah jest mocno meh, a jeszcze gorszy od niej jest Lucio Jazzman. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem chyba już 10 skrzynek eventowych i najlepszym dropem było 500 Golda. Poza tym głównie dropią mi eventowe ikony i graffiti :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zbieram skrzynki do 11 maja wtedy otworze wszystkie (może nagram na YT dla hecy) i co wypadnie to wypadnie a na co będę miał waluty to dokupię za te 3000 :D mam jakieś 22 normalne skrzynki to będzie zastrzyk dodatkowej waluty. W sumie to interesuje mnie Soldier, Bastion, Tracer, Hanzo, Symetra i ew. D.va, bo reszta to taka średnia jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat żywy jak scena competitive Overwatcha :3

 

Jakby ktoś chciał zapoznać się z grą, wyrobić zdanie i później z czystym sumieniem hejcić to jest teraz darmowy weekend (info na stronie było 15 września ale może ktoś zapomniał). Zrobili też czasową obniżkę (wersja standardowa - 25 ojro).

Ogólnie balans co najmniej dobry (nawet bardzo dobrze), sporo zmian, cały czas wprowadzają nowy content, fajnie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbym się przerzucić z OV z PC na konsolę to trzeba się jakoś logować? Np. na konsoli mogę używać tego samego konta z Ubi Club co na PC. Chodzi mi o to, czy moje skórki, rangi itp przeniosą się na konsolę czy będę startować od zera? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...