Pzkw VIb

Twórczość własna forumowiczów cz. 2

1006 postów w tym temacie

Cześć wszystkim!

Jestem Oskar, jedną drugą ekipy podcastu Dwóch i Ten Trzeci. Być może o nas słyszeliście, być może nie. W każdym razie zapraszamy do naszego studia osoby, których zasługi dla branży gier są ponadprzeciętne i które chcą się swoją historią podzielić z resztą graczy. I tym razem mieliśmy okazję porozmawiać z Maciejem Kucem. Muszę go przedstawiać? Wierzę, że na Forum Actionum nie ma takiej potrzeby.

W pierwszym epizodzie skupiliśmy się na poznaniu historii legendarnego CD-Action, bo magazyn obchodzi właśnie urodziny. O G2A będzie w drugiej części, która już niedługo.

W opisie filmu są oczywiście adresy do mp3 i iTunes.

0

Witam, od dawna zajmuje się grafiką w SFM, nie tworzę co prawda filmów, lecz tworzę tapety i obrazki 4K. Niestety, ostatnio z powodu braku czasu nie byłem w stanie robić GIFów, ale sądzę, że to, co robię nie jest tak tragiczne :P

Niestety, obrazki 4K trochę zajmują, więc wrzucam tu ostatnią pracę jaką zrobiłem, jakby ktoś chciał zobaczyć więcej mogę tu powklejać kilka prac :)

Mam też galerię na DA (DeviantArt, jeżeli ktoś zna inne, warte polecenia strony to chętnie poproszę o nazwy/linki) jeżeli ktoś jest ciekawy, lecz jest tam sporo FNAFa (uczyłem się na nim, więc tak, sporo tego jest) http://roboticfreeze.deviantart.com/gallery/

Chętnie bym wstawił coś tutaj, lecz wszystkie moje obrazy zajmują powyżej 1mb ;(

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.