Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Twórczość własna forumowiczów cz. 2

Polecane posty

Dzień dobry wieczór. To i ja chciałbym się z wami podzielić swoją twórczością na serwisie Youtube. Kanał bardziej regularnie prowadzę od lutego i aktualnie materiały pojawiają się już według planu. Tutaj zamieszczę jeden materiał dotyczący gry Paladins jednak zachęcam do przejrzenia chociaż kilku moich filmików oraz do oceniania ich wedle własnego uznania. Liczę, że chociaż ktoś znajdzie tu coś dla siebie. Każdy sub jest dla mnie niezwykle ważną nagrodą :)
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Chcę zaprezentować Wam grę, którą chcę przetrzeć szlak naszemu małemu zespołowi deweloperów. Mamy na koncie kilka wypuszczonych tytułów pod szyldem .fragOut Studio, jednak teraz zaczynamy zabawę pod swoją banderą.

Do rzeczy.

Gra to Vaporunner.

wersja tl;dr:

Vaporunner to gra - rak.

 

Vaporunner w Google Play

 

Vaporunner to gra typu endless runner, gdzie gracz kieruje swoim Deloreanem w świecie Vaporwave. Zbierz jak najwięcej A E S T H E T I C S, unikaj przeszkód oraz nie daj się trafić złym vaporausurusom ;D.

 

Jeśli kojarzycie klimaty MACINTOSH PLUS - リサフランク420 / 現代のコンピュー albo Shadilay itp. to jest gra dla Was.

 

Sry za link do gifa, jesteśmy w trakcie zakładania kanałów YouTube oraz fb.

 

W gifie krótki pokaz jak gra wygląda:
http://giphy.com/gifs/l0MYxUS4Hn8VfZjX2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w Naszym gronie znajdują się pasjonaci nocnego nieba? Chciałem Wam przedstawić czym się zajmuję po nocach. Jest to astrofotografia. Poniżej załączam 2 zdjęcia jakie udało mi się wykonać. Fakt, że nie jest to jeszcze ostateczna wersja. Ostateczna jest jeszcze w trakcie przygotowywań. Zdjęcie 2 finalnie będzie w kolorze. Jeszcze dużo nauki przede mną ale i tak już daje mi to dużą satysfakcję, że "sięgam" czego co jest tak daleko.

Pierwsze zdjęcie przedstawia 2 galaktyki zwane M81 i M82, które znajdują się od Nas o około 11,7 mln lat świetlnych.
Drugie zdjęcie przedstawia galaktykę M51 zwaną potocznie "galaktyka Wir" oddalona od Nas o około 25,7 mln lat świetlnych.

Miłego oglądania :) Jeśli ktoś ma jakieś pytania to proszę śmiało pisać  :)

13738229_1212751418776306_684882220617867244_o.jpg

13502921_1194927463892035_7169457380915908239_o.jpg

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

derolowa-grafika-v2.jpg

www.strefaMMO.pl | Newsy | MMOpediaArtykuł | Cosplay | Forum |

Witaj graczu! 

Jedyny w swoim rodzaju portal  o grach sieciowych, od graczy dla graczy cały czas dodaje nowe materiały. Sprawdź co pojawiło się na "strefie' w ostatnich tygodniach! Zapraszamy do odwiedzania, komentowania i wspólnego tworzenia portalu strefaMMO.pl

"strefaMMO.pl to młody portal tworzony przez redaktorów amatorów, maniaków gier sieciowych. Naszą działalność rozpoczęliśmy pod koniec roku 2015 i od tej pory opublikowaliśmy ponad 1,5k wpisów w tym newsy, recenzję, felietony i poradniki. "

Co warto zobaczyć:

Newsy (07.12):

podsumowanie-a33.jpg

Artykuły:

gloria_victis_12.jpg

MMOpedia (biblioteka gier):

mmopedia-4.jpg

Cosplay:

cosplay_gunner_01.jpg

Inne:

muzyka-z-mmo.jpg

Facebook:

  • Polub nas na Facebooku, śledź na Twitterze, dołącz do grupy na Steam daj like pod postami, udostępnij i  zostaw komentarz!


streammo_banner2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale rozpocząłem let's play'e wyłącznie gier horrorowych - smaczku całości nadaje fakt, że cholernie boję się grać w horrory :) Kolejne odcinki będą pojawiać się w każdy piątek w godzinach wieczornych. Mam nadzieję, że będziecie się przy materiale dobrze bawić, a i może zostawicie po sobie jakiś znak w postaci lajka, komentarza, czy suba - możecie również odwiedzić mój FANPAGE.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz pierwszy :)

Trochę bawię się grafiką 2D, do tego uwielbiam stare gry, robię sam big boxy do gier, które mam (ja rocznik 83 pamięta takie wydania gier, a obecnie jak się pojawiają na aukcjach są bardzo drogie, dlatego staram się kupić płyty same a boxa czy plakat robię sam). Naszło mnie ostatnio, na zobaczenie jak by wyglądały okładki do CD-Action jakbym ja je zrobił. Ponieważ każdy numer, ma jakieś tam gry recki itp, postanowiłem zrobić jakby numery specjalne dotyczące jednej firmy i ich gier. Starałem się wykorzystać główną okładkę lub duże artworki z gry i oryginalne logo. Gry wybrane te, które najbardziej lubię. Oceniajcie drodzy forumowicze. Okładki takiego wydania mogłyby  być dwustronne :) Proszę o komentarze. Będę wrzucać pozostałe co zrobiłem na razie.

Gry Monolith:

6VZ6xxBi3gBdS14ICGeDrwiut4-VYpSfOqd1hqsA

BCN2_p5KLr0rSO3nIvMCzeIsFNsh9enMaPVMaHv6

FgrSKSbY7jb2RBj4N_7NdR1cl53JcfIQZvHimhnV

Gry ID Software:

Ih0TDxWSnZp5Np4XEtzrBkRJnBwqWiHytw8NTDOb

gJq2dXTv1fFhGHlQf3kOcp3jKmrySWsrrgHajli2

OqZXfuMMRjpD7rRuWs7eno55HdFDhe4d42q4dyR4

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...