Fenris441

Forumowicze
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Fenris441

 • Tytuł
  Hobbit
 1. Powieść
 2. Przygodówki
 3. Znak zapytania
 4. Sorry, myślałem że Andromeda również wpisuje się pod "Mass Effect (seria)". Co do kontynuacji w naszej Galaktyce - myślę, że trylogia ME jest dość zamkniętą historią i robienie kolejnej części w Drodze Mlecznej byłoby co najmniej ryzykowne. Wersji innej niż prequel np. w formie Wojny Pierwszego Kontaktu nie widzę. ME3 miał kilka zakończeń i trzeba by wybrać jedno "kanoniczne", co wg mnie nie byłoby fajnym pomysłem; ponadto, myślę, że różniły się one na tyle mocno, że przeniesienie sejwa i przygotowanie trzech tak znacząco różnych "wersji" rozgrywki byłoby zbyt dużym wyzwaniem dla BioWare'u i ludzie narzekaliby jeszcze mocniej. A to że historia rozmyta, a to że to już nie to samo, a to że po co wybory w ME3 skoro tylko jedno zakończenie kanoniczne itp.
 5. Roswell
 6. Jakieś dwa dni temu naszło mnie na obejrzenie gameplaya ME: Andromedy na YT (samej gry prędko nie dorwę, bo #przestarzałypecet) i muszę przyznać, że jak na razie jestem tą grą oczarowany Oprawa graficzna - poezja. Pustynne krajobrazy na Eos czy bardzo "syntetyczne" bunkry Remnantów - klimatycznie i graficznie jest cud, miód i orzeszki Przyczepię się oczywiście do (nie)sławnych animacji twarzy, bo te faktycznie są paskudne jak Płock nocą. Jeśli chodzi o fabułę - jestem na razie jakoś 6 godzin w gameplay więc wielu rzeczy jeszcze nie wiem, ale na razie zapowiada się ciekawie. Może ta Andromeda to wcale nie taka zła gra jest?
 7. Fikcja
 8. Jukon
 9. Jeśli chodzi o wirusy, to przeskanowałem cały dysk antywirem (Eset NOD32) i nic nie wykazał. Co do sterowników - nigdy nic przy nich nie majstrowałem i ME działało bez zarzutów. Aczkolwiek sprawdzę je i dam znać czy to o to chodziło. UPDATE: sprawdziłem sterowniki, są aktualne. Wirusów też nie ma, przeskanowałem cały dysk jeszcze raz.
 10. Złoto
 11. Klatka
 12. Pałac
 13. @darkdarius Napisanie, że Bezi w Zmierzchu Bogów na wszystkich krzyczy to wręcz mało powiedziane W G1, 2 i 3 Bezi to taki z deczka zawadiaka. Widać to choćby po jego dość luźnym stosunku do bogów ("bardziej niż jego [Innosa] wdzięczność przyda mi się Oko"), czy jego uśmieszku a'la "heh i co mi zrobicie?" gdy Magowie Wody nakryli go przy kopcu rudy pod koniec G1. W ZB natomiast Bezi to pompatyczny burak, który sypie patosem na lewo i prawo i z kimkolwiek by nie rozmawiał wygłasza podniosłe tyrady, że zjednoczy Myrtanę, bla, bla, bla. Czytałem gdzieś post jakiegoś fana, który wysnuł teorię, że gdy Bezi, po tych wszystkich wydarzeniach z poprzednich części, staraniach i nadstawianiu czterech liter zobaczył, że wszystko i tak wzięło w łeb, to się albo wnerwił, albo mu się po prostu pomieszało. Wg mnie po prostu twórcy nie zrozumieli postaci i mocno ją skrzywdzili charakterowo. O reszcie ZB rozpisywał się nie będę, bo szkoda czasu i miejsca - dno i metr mułu to idealne podsumowanie
 14. Temat już trochę "przysechł", więc pozwolę sobie go odświeżyć nowym postem. Jak wyżej - po wyłączeniu v-sync i odpaleniu ME2 w oknie pojawiła się poprawa, jednak niewielka, bo po wybraniu opcji "Nowa gra" ME2 zawiesza się już totalnie, czyt. już nie zaciachy a pełnoprawny zwis. Wtedy już nic nie pomaga, jedynie Ctrl+Alt+Del i zamknięcie gry na siłę. Poszperałem jeszcze po innych forach, ale nie znalazłem tam niczego czego już bym nie próbował. UPDATE: Spróbowałem jeszcze defragmentacji dysku, ale nic ona nie dała.
 15. Rzym