• Ogłoszenia

  • yojc

   Smugglerki 2017   07.01.2018

   https://forum.cdaction.pl/forum/249-smugglerki/

Mutaba

Forumowicze
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Mutaba

 • Tytuł
  Goblin

Sposób kontaktu

 • ICQ
  0

Ostatnie wizyty

739 wyświetleń profilu
 1. Coś na relaks. 1H dźwięków burzy, deszczu, żab i świerszczy, które nagrałam w ostatnich latach.
 2. Dzień dobry Od kilkunastu lat trenuję pisanie science fiction, a od kilku wydaję już powieści w sposób tradycyjny (wydawnictwo Eperons Ostrogi). Dziesięć lat temu wydałam self puba "Alfa Jeden", a teraz zdecydowałam się zrobić jego remake, jako e-book. Nie chciałam wysyłać tekstu do żadnego klasycznego wydawnictwa, dlatego zdecydowałam się na internetowe, gdzie mam wpływ na wszystko. Jaki poziom reprezentuje tekst można sprawdzić po darmowym fragmencie na stronie wydawnictwa E-bookowo albo na blogu autorskim. Link do książki: https://www.e-bookowo.pl/self-publishing/alfa-jeden.html Link do bloga: http://zuniversum.blogspot.com/p/alfa-jeden.html
 3. Fajny ten Solar Storm
 4. Chyba pierwszy babski fragmovie z Quake Champions. Fragi jednak spamerskie bardziej niż skillowe.
 5. W bonusie remix muzy z Doom 1.
 6. Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć, jak wygląda gameplay w Quake Champions (sama gra, bez komentarza).
 7. Taka sama reakcja była Ale to nie ja tworzyłam te pliki.
 8. Ja Brutal Doom, zdoom i gzdoom. Tzn. odpalam grę poprzez przenoszenie myszką na plik (ludzik z karabinem) gzdoom zaznaczone pliki brutalv20 i zdoom. Na XP robiłam to samo i choinka nie wiem, czemu ten E4 się teraz nie odpala. A mapki z niego są świetne. Może czegoś brakuje. Pokażę, jakie mam pliki. Waga folderu z grą to 54 MB. http://i.imgur.com/HCl9mrg.jpg
 9. Chodziło mi o Finall Dooma, czyli Plutonię i TNT, łacznie 64 mapy. D1 miał dodatkowy epizod z mapami fanów, jako D1E4. Nie wiem tylko czemu mi się nie odpala na Windowsie 7 ten 4 epizod, na XP działał. Tzn jak odpalam grę mam 3 epizody a nie 4.
 10. Czyli wychodzi, że Doom Marine z D1, D2, FD = D4. A w D3 marine (zwykły kapral) stoi pod koniec przed grobowcem Doom Marine. Btw. Tylko proszę się nie złościć, bo dużo internautów tego nie lubi Dooma a nie Doom'a. Apostrof nie rozdziela tu dwóch samogłosek.
 11. W D3 nie była. Miałeś tam nawet kilka możliwości wyboru na różnych mapach. Najmocniejsza była scena z radcą Swainem i sierżantem Kellym, gdzie obaj wrzeszczeli na marine, który dostał się do wieży centrum łączności: jeden kazał mu wezwać pomoc z Ziemi, by przybyła flota zniszczyła demony, drugi zabraniał, by demony nie dotarły promami na Ziemię. Czy wysłało się wiadomość czy nie, marine i tak od kogoś dostał opierdziel. Ogólnie fabuła w D3 była świetna.
 12. Piszę o filmie a nie tłumaczę z angielskiego. A filmy nie są przekładane z angielskiego na polski, jak "Alfa and Omega" = "Zakochany wilczek". Oczywista oczywistość, więc stwierdzenie retoryczne, które lubisz używać
 13. Wi-Fi Protected Setup Powinieneś zatem napisać Wielka Pi... ękna Armata, a nie BFG (swoją drogą nie wiem, co ID ma z tymi big gunami, w Quake 2 big guny, w Doomach big guny ;p)To samo Rezydencja Diabła a nie Resident Evil. To samo z innymi nazwami, bo również wiele z nich w wypowiedziach masz w języku angielskim. Jeśli jesteś zwolennikiem języka polskiego na polskich forach, to czemu masz filipińskie imię jako login? Która broń jest najlepsza to oczywiście kwestia indywidualna. Ktoś może całą grę przejść nawet z pistoletem i pięściami. Wybuch z BFG sprawia frajdę, wiadomo, ale jakby chodzić tylko z tą bronią, mając nieskończoną ilość amunicji, to już druga mapa by się znudziła.
 14. @Rankin Ładna recenzja. I przede wszystkim z poprawną polszczyzną. Co do broni można ją mieć w lewej ręce? Całego D4 męczyłam się, musząc grać bronią po prawej ;] W grach pod multi mam zawsze na hidden, wiadomo, ale w single byłaby to profanacja.
 15. @mishiu Odnoście nazw ang/pol. Czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Chyba że komuś przeszkadza wkładanie słów angielskich do polskiej mowy. Ale w przypadku gier akurat inaczej się nie da. Sam tytuł Doom jest przecież nieprzetłumaczony. Polska wersja językowa ma wiele błędów pod Tabem. Zwłaszcza pogubili spójniki i wdarły się ortografy. Sam "pinky" to dosłownie paluszek, ma więc mało wspólnego z różowym kolorem, a demon został nazwany różakiem. D4 ma u mnie dwie rozdziałki: 1440x1080 i 1280x800. Związane to jest pewnie z moim monitorem, który ma chyba 6 lat i po zmianie sprzętu w styczniu musiałam mu dokupić adapter konwenter cyfrowy. Nagrywam frapsem w oryginale, a najbliżej do wartości youtubowej (pod tę moją recenzję) 16:9 jest rozdziałka 1280x800 i łatwiej z niej zrobić format 16:9 w vegas movie studio. Większą ilość rozdzielczości pewnie można uzyskać po jakimś patchu czy zmianie plików systemowych. To dobra wiadomość Może pogram sobie zatem w diablo 1 na nowym pc.