Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adzior

Pytania do Adziora

Polecane posty

Powiedz mi - Berlina, to zło szatana wcielonego poznałeś wcześniej przez wszyscy-wiemy-jaką-stronę rozpusty i zepsucia, czy jakoś bliżej się poznaliście w robocie tutaj? :D

I co tam waćpanie w życiu słychać poza wysłuchiwaniem kolejnych próśb o następny odcinek CD-Radio? ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi - Berlina, to zło szatana wcielonego poznałeś wcześniej przez wszyscy-wiemy-jaką-stronę rozpusty i zepsucia, czy jakoś bliżej się poznaliście w robocie tutaj? biggrin_prosty.gif

I co tam waćpanie w życiu słychać poza wysłuchiwaniem kolejnych próśb o następny odcinek CD-Radio? ;p

Mój zapłon nie zna granic.

Z Berlinem zacząłem gadać krótko po tym, jak zaczął u nas publikować, a celem rozmowy było dowiedzenie się "kim do cholery jest ten Berlin, z jakiej paki coś u nas pisze i czemu się wymądrza" :D i tak jakoś zaczęliśmy gadać nie tylko o robocie i chyba jakąś tam falę złapaliśmy, bo potem doń wpadłem przy najbliższej wizycie we Wrocławiu. Nie wiedziałem, jak do niego trafić, więc mnie pokierował telefonicznie i wyszedł przed dom, a że jeszcze ze 100 metrów musiałem podejść, to obaj nawzajem się gapiliśmy przed siebie stojąc naprzeciw. Zostałem powitany słowami "ja pi...., stary, jak ty się wozisz" i tak się zaczęło ;)

A co u mnie słychać? Zmiany, zmiany, zmiany. Raz - nowa uczelnia. Dwa - ogarniam nowe miejsce zamieszkania. Trzy - być może nowe perspektywy zawodowe. Cztery - niedawno się odsinglowiłem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo Yo :

Doceniam prywatnosć, ale :P widzę że pochodzisz Gdyni tak i ja, z jakiej dzielni ?

Bo ja jestem z L............ek :) wiesz gdzie to ?

Poszę o nie usuwania posta, ja tylko pytam o nazwę dzielnicy nie ulicy, i tak mi się nie :P chce latać po całym mieście w celu znalezeniu jednej osoby, tak jak pewnego aktora z Na Wspólnej co ponoć moja matka go widywła nie raz w Kauflandzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie gdy za kazdym razem umieszczasz jakis wpis,komentujesz lub omawiasz cos na live stream bądź Cd-radio za wszelka cene i w sposób tak tragiczny promujesz siebie, podnosisz swoja osobe samymi ochami achami normalnie zbiera się mi na wymioty. Każdy twój wpis zaczyna się od przedstawienia wlasnej osoby w sposób ze jestem [beeep], nawet w tym wpisie uwazasz ze ktos już musi cie znac i sugerujesz nam ze będziemy czytac twoje wpisy a to co ludzie już wyboru nie maja co maja czytac a co nie. Widze ze cie korci normalnie być jakims drugim Patrykiem Rojewskim z gory mowie ze nie jestem jego wielkim fanem ale gosc cos prezentuje ze soba, a ty rzucasz tymi sucharami i na prawo i lewo. Uwazam ze twoja osoba nie wnosi nic do CD-Action i się kompletnie nie nadajesz i kompromitujesz, byle jaki blogowicz z Cd-action mogl by Cie zastąpić. Moja rada do ciebie weź się chlopie za uczciwa robote a PYTANIE BRZMI : Jak oceniasz swoja prace dla Cd-action i co wnosisz do redakcji ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie gdy za kazdym razem umieszczasz jakis wpis,komentujesz lub omawiasz cos na live stream bądź Cd-radio za wszelka cene i w sposób tak tragiczny promujesz siebie, podnosisz swoja osobe samymi ochami achami normalnie zbiera się mi na wymioty. Każdy twój wpis zaczyna się od przedstawienia wlasnej osoby w sposób ze jestem [beeep], nawet w tym wpisie uwazasz ze ktos już musi cie znac i sugerujesz nam ze będziemy czytac twoje wpisy a to co ludzie już wyboru nie maja co maja czytac a co nie. Widze ze cie korci normalnie być jakims drugim Patrykiem Rojewskim z gory mowie ze nie jestem jego wielkim fanem ale gosc cos prezentuje ze soba, a ty rzucasz tymi sucharami i na prawo i lewo. Uwazam ze twoja osoba nie wnosi nic do CD-Action i się kompletnie nie nadajesz i kompromitujesz, byle jaki blogowicz z Cd-action mogl by Cie zastąpić. Moja rada do ciebie weź się chlopie za uczciwa robote

Zdecydowanie!

Odpowiadając na pytanie - swoją pracę oceniam subiektywnie, a ze względu na jej zdalny charakter do tej pory zdołałem wnieść do redakcji jedynie niesławne cukierki dla Allora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście technologia burzy pewne bariery ;) Wiele spraw nie wymaga mojej fizycznej obecności w redakcji, choć czasem - jak w przypadku filmów Pod Ostrzałem - siłą rzeczy przyjechać muszę. Albo nawet pociągiem.

Poza takimi sprawami chłopaki wiedzą, gdzie mnie szukać.

No i od jakiegoś czasu nie mieszkam w Gdyni ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią przeczytałem Twoją recenzje dotycząca nowego nieszczęsnego Thiefa. Co mnie zaintrygowało w twoim tekście przytoczę jej fragment cytuję;

"Żałuję przy tym, że nie nagrywałem let?s playa, bo technicznych świństw wartych wyśmiania jest w Thiefie mnóstwo. Na każdym polu, o co nie spytacie. Grafika? Tekstury doczytują się w oczach, a i tak wiele z nich wygląda ohydnie, ponadto wersja PS3 gubi klatki, aż furczy."

Skoro było, aż tak tragicznie z grafika na PS3 to jak udało się Ci przejść grę? I czy na prawdę jest tak beznadziejnie z wersja na tą konsolę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MassiveX - nie, nie gram.

Ozzi - Zacisnąłem zęby i się udało, na szczęście nie trafiłem na bugi, które uniemożliwiałyby ukończenie gry... choć raz się przestraszyłem, gdy zawiesił mi się ekran ładowania poziomu i bałem się, że gdy zresetuję grę w tym stanie, to będzie kiepsko. Zdarzyło się nawet, że ubili mnie strażnicy, a gra wczytała mi się - uwaga - zaraz przed otrzymaniem ostatniego ciosu, więc rozgrywka trwała jakieś pół sekundy. Znów serce mi stanęło, ale potem wszystko wczytało się prawidłowo. Ogólnie - huśtawka nastrojów i wieczna niepewność, bo po kilku takich akcjach oprócz martwienia się o własną skórę (mimo wszystko, niezależnie od głupoty AI) doszedł niepokój, bo jak widać mimo poprawnie prowadzonej gry sama technika mogła dać mi w pióra.

Skracając do bezpośredniej odpowiedzi na Twoje pytanie - jąkająca się grafika bije w oczy, ale grać pozwala. Nie mam porządnego porównania do innych konsol (na PS4 grałem na potrzeby zapowiedzi, tam podobnych rzeczy nie doświadczyłem) ale z formy wersji na PS3 zdecydowanie jestem niezadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirrin

Nie, w 2006 byłem jeszcze za krótki w butach ;) Co do betonów - już nie pamiętam, które opowiadałem którego dnia EXPO. Pamiętam, że było o CV, bracie naczelnego, ulubionej piosence magów... i coś jeszcze, ale że nastąpiła wyjątkowa cisza, wymazałem to z pamięci ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...