• Announcements

• wies.niak

Regulamin działów Pomocna Dłoń   03/23/2016

Regulamin Pomocnej Dłoni   1. Na całym forum obowiązuje netykieta i główny regulamin Forum Actionum. 2. Jeden problem=1 temat. Nim jednak go stworzysz skorzystaj z wyszukiwarki, bo być może ktoś miał już podobny problem i udało się go rozwiązać. Temat dotyczy każdej wersji gry. Nie dopisuj się w podtytule"gra z CDA" lub "z Kolekcji klasyki". Takie informacje proszę umieszczać w poście.     Poprawne tworzenie nowego tematu   W tytule tematu musi znaleźć się pełna nazwa gry, której problem dotyczy, a następnie przyczyna, przejaw problemu. Sam temat musi znaleźć się w odpowiednim dziale. Słowo "problem" umieszczone w nazwie tematu czyni go niepoprawnie założonym. Nie bójcie się tagować. Przykład: Nazwa tematu: Mam problem z GTA10 <-źle Nazwa tematu: Grand Theft Auto 10 ? nie ma dźwięku <-dobrze Tematy założone w zły sposób i umieszczone w złym miejscu będą przenoszone i przemianowane na poprawne, a ich autorzy otrzymają upomnienie. Za nagminne ignorowanie regulaminu zostaną wyciągnięte sankcje-ost/urlop/ban. 3. Posty z pytaniami o pirackie wersje gier, cracki, seriale i nieoficjalne spolszczenia będą usuwane, a ich autor zostanie ukarany w zależności od skali wykroczenia. Tak samo traktowane będą osoby udzielające pomocy pytającemu o nielegalne treści. 4. Zasady pisania postów obowiązują wszystkich. Posty nafaszerowane bykami będą z miejsca usuwane. 5. Gdy pytasz o pomoc staraj się podawać jak najwięcej informacji dotyczących Twojego sprzętu oraz napotkanego problemu w celu ułatwienia jego rozwiązania. Kluczowe informacje to: -konfiguracja Twojego sprzętu(procek, ilość pamięci RAM, karta graficzna, system operacyjny, zasilacz itp.) -komunikaty błędów i ich treść -informacja czy zmieniałeś przed pojawieniem się problemu jakieś części komputera/instalowałeś nowe sterowniki 6. Temat w którym pytamy o tytuły gier jak sama nazwa wskazuje to tego służy. W przypadku pytań o konkretną grę typu: "Kiedyś grałem w taką grę..." proszę pisać tam. Pytania o gatunek gier np. "Polećcie mi dobrego FPS-A" proszę kierować do działu Ogólnie o grach. W przeciwnym wypadku posty o tego typu treści zostaną usunięte. 7. W Pomocnej Dłoni rozwiązujemy problemy z grami jak sama nazwa na to wskazuje. Proszę zatem nie zamieszczać tutaj postów, które powinny znaleźć się w Komentarzach lub w Gramy w Sieci. Nawet jeśli w tamtych działach nie ma tematu o danej grze. Takie posty będą edytowane/usuwane, a ich autorzy będą odpowiednio "nagradzani". -Jeżeli chcesz podyskutować na temat danej gry to zapraszam do->Dyskusji o Grach. Przeczytaj najpierw->Regulamin Dyskusji o Grach. -Jeżeli chciałeś zmierzyć się z forumowiczami w potyczce online to zapraszam do Gramy w Sieci. Nim tam napiszesz zapoznaj się z-> Regulaminem Gramy w Sieci. -Jeżeli masz problem z grą i szukasz rozwiązania to jesteś we właściwym dziale . 8. Temat Czy pójdą służy pomocą użytkownikom, którzy nie wiedzą jak dana gra będzie chodzić na ich sprzęcie. Dlatego też prosimy o rzetelne i pewne porady, które opierają się na sprawdzeniu tytułu na podobnej lub identycznej konfiguracji. W razie wątpliwości odnośnie działania gry na Twoim sprzęcie: -sprawdź jak Tobie działa wersja demo(jeśli istnieje) -porównaj wymagania gry z Twoją konfiguracją poprzez test: -> Can You Run It?. Gdy nie jesteś pewny swojego zdania to nie pisz i nie wprowadzaj innych w błąd. Prosimy również o nie zamieszczanie linków z aplikacjami porównującymi wymagania gry z Twoim sprzętem z tłumaczeniami o zbędności tematu. Takie posty będą od razu usuwane i traktowane jako statsiarstwo. Podobnie z pytaniami irracjonalnymi, retorycznymi typu: "Czy pójdzie mi tetris na quadzie i 4GB RAM", gdzie odpowiedź jest oczywista, a samo pytanie ma cel podbić licznik postów pytającego.
Sign in to follow this  
Followers 0
Faramierz

Fable

1,372 posts in this topic

kto wie jak w tej grze można zrobić sobie bachora? Mam żone i dom, ktoś wie jak to zrobić?

0

No, wiesz, stary, to tak jak z pszczółką, albo motylkiem... Rozumiesz, pszczółka siada na kwiatku i tak sie buja... No bo wiesz, taka pszczółka to tak jak u dziewczynek, a kwiatek ma pręcik... Albo odwrotnie... W każdym razie ta pszczółka tym pręcikiem sobie... Khm, khm... Nie kumasz? No trudno. Ale obiecuję, że jak dorośniesz, to zrozumiesz.

Sorry, stary, bez nerwów, ale nie mogłem się powstrzymać :D

0

Zagadnienie wydało mi się na tyle ciekawe (:P), że poszukałem na gamefaqs i autor FAQ poświęconemu małżeństwu w "Fable" twierdzi, że spłodzenie potomka jest w tej grze niemożliwe. Małżeństwo i seks tak, ale potomstwa doczekać się nie można, mimo wielu prób przez niego podejmowanych ;)

Poza tym pytanie do autora topicu: grasz w wersję Xboxową, tak? Bo wersja PC wyjdzie chyba 20 września...

Rozumiesz, pszczółka siada na kwiatku i tak sie buja... No bo wiesz, taka pszczółka to tak jak u dziewczynek, a kwiatek ma pręcik... Albo odwrotnie... W każdym razie ta pszczółka tym pręcikiem sobie... Khm, khm...

Co on by bez Ciebie począł... ;)

0

nie, gram w Fable na PC;), Dokładnie Fable: The Lost Chapters;)

1. W takim razie zadam inne pytanie:P uświadomiliście mnie jak w życiu jest:D pszczułki i pręciki, ok!:) Ale jaką czynność trzeba zrobić żeby był sex w Fable:P Kondony kupić?:D

0

ludzie, gdzie mogę znaleźć niebieskie grzyby do questu w bowerstone south??

0

skąd można wziąć karty dzieki którym da sie zmieniać wygląd bohatera!!

0

musisz szukać w całym świecie. Na początku gry w Bowerstone jest taki gość, który chce cię zapoznać ze swoją córką. On ci da jedną fryzurę i jedne wąsy.

A co do mnie, czy jest jakiś set lepszy od plate??

0

@bykuziom

Ja właśnie w plate secie skończyłem całą gre;/ chyba niema żadnej lepszej, no coż zawiodłem się Piter znowu narobił TYLKO nadziei.:/

A B&W2 też miało być piękne, miało być cudne, a gra się nudzi po 3 dniach grania:(

0

Jak stać sie meżem tej władczyni Bowerstone czy jakoś tak??

Bo narazie nie moge wejść do jej siedziby bo człenio przy bramie mnie nie wpuszcza !!

0

Jak przejdziesz Arenę (w głównym wątku gry) to dostaniesz możliwość romansowania z panną (khm?) Grey. Albo coś zupełnie odwrotnego, zależnie czy posłuchasz zamkniętego w klatce gościa opowiadającego teorie spiskowe ;]

0

mam jeszcze jedno pytanie: co to za hełm, który widać w recenzji w CDA, bo chainmail to to na pewno nie jest??

0

Nie mam przed sobą CDA, więc tylko zgaduję o czym możesz mówić. Od chainmail jest lepsza tylko płytówka (plate). Z trzech specjalnych, które znalazłem:

:arrow: rooster hat (głowa kurczaka) - gdy zdobędzie się 250+ punktów w konkursie na kopanie kurczaka w Oakvale, ale najpierw trzeba rozwiązać quest z duchem pirata.

:arrow: pimp hat (kapelusz alfonsa) - od głowy w ścianie za burdelem na bagnach, lecz najpierw trzeba zaliczyć trochę stosunków płciowych. Mnie wystarczyło 10 z 5 kobietami (w grze, w grze :P )

:arrow: white mage hat (kapelusz białego maga) - od nauczyciela w mieście, po oddaniu mu 10 książek.

0

Jeżeli chodzi Ci o hełm n creenie z Balverinem,to jest to Holy warrior helmet.

A tak btw. to nie ma hełmu z plate zestawu :P

0

a gdzie można zdobyć ten holy warrior helmet, bo w sklepie go nie widzialem??

0

Odpowiedź dam w cytacie,żeby nie psuć zabawy innym

Hełm znajduje się w Lost Bay.Dostaniesz się tam jednak dopiero pod sam koniec gry.Po wyjściu na pierwsze schody w tej lokacji skręć w lewo.Będzie tam skrzynia,a w niej hełm
0

Co mam zrobić zeby ta Grey sie w moim bohaterze zakochała i mam jej dać jakiś prezent ale nie miem jaki

0

Nie ma plate helmet? Skleroza to jedno, ale wybujała fantazja to insza inszość...

Najlepszy prezencik dla panny Grey na samym początku to czarna róża, do kupienia na tej samej mapie :) W ogóle niedaleko zamkniętego w klatce gościa stoi panienka, która daje dobre porady co do tego wątku romansowego :)

Aha, jak już ci się uda, to pamiętaj, żeby zgodzić się na ślub za pierwszym razem ;]

0

No rany, na tym samym terenie, na którym jest panna Grey. Trzeba pójść tylko w lewo gdy droga się rozwidla... Nie mów, że się da go przegapić. Zresztą na mapce masz zaznaczonych wszystkich gości z którymi da się pogadać, próbuj podchodzić do każdego, a w końcu znajdziesz :)

0

Czy wie ktos kiedy wyjdzie wersja PL?

0

styczeń 2006 - tak jest napisane na ultima.pl

0

Czesc, ja też gram w Fable .. przeszedłem Arene .. zabiłę Whisper :P , ożeniłem się z Lady Grey .. tylko nie wiem :P jak pomóc duchowi w Oakville bo chciałbym Chicken Helmet :P

a co do zbroi w skrzyni w Necropolis jest najlepsza w całej grze..

a Plate Helmet nie istnieje

0

Zeby pomóc duchowi musisz odnaleśc jego skarb jest on zakopany na drugiej plaży miedzy takimi odwróconymi łodziami starymi i musisz go oddać klientce która stoi tam troszke dalej.

A tak wogóle to gdzie moge sie odmłodzić bo mi broda spod hełmu wystaje i gdzie moge znaleść tą najlepszą zbroje prosze o dokładne miejsce!!!

0

mam problem z grą mianowicie po włączeniu wyskakuje mi błąd:

Runtime Error!

Program: F:GryFableFable.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.

Please contact the application's support team for more information.

co mam zrobic.

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.