Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Faramierz

Fable

Recommended Posts

No, wiesz, stary, to tak jak z pszczółką, albo motylkiem... Rozumiesz, pszczółka siada na kwiatku i tak sie buja... No bo wiesz, taka pszczółka to tak jak u dziewczynek, a kwiatek ma pręcik... Albo odwrotnie... W każdym razie ta pszczółka tym pręcikiem sobie... Khm, khm... Nie kumasz? No trudno. Ale obiecuję, że jak dorośniesz, to zrozumiesz.

Sorry, stary, bez nerwów, ale nie mogłem się powstrzymać :D

Link to comment
Share on other sites

Zagadnienie wydało mi się na tyle ciekawe (:P), że poszukałem na gamefaqs i autor FAQ poświęconemu małżeństwu w "Fable" twierdzi, że spłodzenie potomka jest w tej grze niemożliwe. Małżeństwo i seks tak, ale potomstwa doczekać się nie można, mimo wielu prób przez niego podejmowanych ;)

Poza tym pytanie do autora topicu: grasz w wersję Xboxową, tak? Bo wersja PC wyjdzie chyba 20 września...

Rozumiesz, pszczółka siada na kwiatku i tak sie buja... No bo wiesz, taka pszczółka to tak jak u dziewczynek, a kwiatek ma pręcik... Albo odwrotnie... W każdym razie ta pszczółka tym pręcikiem sobie... Khm, khm...

Co on by bez Ciebie począł... ;)

Link to comment
Share on other sites

nie, gram w Fable na PC;), Dokładnie Fable: The Lost Chapters;)

1. W takim razie zadam inne pytanie:P uświadomiliście mnie jak w życiu jest:D pszczułki i pręciki, ok!:) Ale jaką czynność trzeba zrobić żeby był sex w Fable:P Kondony kupić?:D

Link to comment
Share on other sites

Nie mam przed sobą CDA, więc tylko zgaduję o czym możesz mówić. Od chainmail jest lepsza tylko płytówka (plate). Z trzech specjalnych, które znalazłem:

:arrow: rooster hat (głowa kurczaka) - gdy zdobędzie się 250+ punktów w konkursie na kopanie kurczaka w Oakvale, ale najpierw trzeba rozwiązać quest z duchem pirata.

:arrow: pimp hat (kapelusz alfonsa) - od głowy w ścianie za burdelem na bagnach, lecz najpierw trzeba zaliczyć trochę stosunków płciowych. Mnie wystarczyło 10 z 5 kobietami (w grze, w grze :P )

:arrow: white mage hat (kapelusz białego maga) - od nauczyciela w mieście, po oddaniu mu 10 książek.

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedź dam w cytacie,żeby nie psuć zabawy innym

Hełm znajduje się w Lost Bay.Dostaniesz się tam jednak dopiero pod sam koniec gry.Po wyjściu na pierwsze schody w tej lokacji skręć w lewo.Będzie tam skrzynia,a w niej hełm
Link to comment
Share on other sites

Nie ma plate helmet? Skleroza to jedno, ale wybujała fantazja to insza inszość...

Najlepszy prezencik dla panny Grey na samym początku to czarna róża, do kupienia na tej samej mapie :) W ogóle niedaleko zamkniętego w klatce gościa stoi panienka, która daje dobre porady co do tego wątku romansowego :)

Aha, jak już ci się uda, to pamiętaj, żeby zgodzić się na ślub za pierwszym razem ;]

Link to comment
Share on other sites

No rany, na tym samym terenie, na którym jest panna Grey. Trzeba pójść tylko w lewo gdy droga się rozwidla... Nie mów, że się da go przegapić. Zresztą na mapce masz zaznaczonych wszystkich gości z którymi da się pogadać, próbuj podchodzić do każdego, a w końcu znajdziesz :)

Link to comment
Share on other sites

Czesc, ja też gram w Fable .. przeszedłem Arene .. zabiłę Whisper :P , ożeniłem się z Lady Grey .. tylko nie wiem :P jak pomóc duchowi w Oakville bo chciałbym Chicken Helmet :P

a co do zbroi w skrzyni w Necropolis jest najlepsza w całej grze..

a Plate Helmet nie istnieje

Link to comment
Share on other sites

Zeby pomóc duchowi musisz odnaleśc jego skarb jest on zakopany na drugiej plaży miedzy takimi odwróconymi łodziami starymi i musisz go oddać klientce która stoi tam troszke dalej.

A tak wogóle to gdzie moge sie odmłodzić bo mi broda spod hełmu wystaje i gdzie moge znaleść tą najlepszą zbroje prosze o dokładne miejsce!!!

Link to comment
Share on other sites

mam problem z grą mianowicie po włączeniu wyskakuje mi błąd:

Runtime Error!

Program: F:GryFableFable.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.

Please contact the application's support team for more information.

co mam zrobic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...