Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Faramierz

Fable

Polecane posty

A jest w tej gierce jakaś swoboda(jak w morro czy w gothicu)poruszania się po świecie, czy się chodzi wąskimi, wytyczonymi przez twórców ścieżkami?

Raczej waskimi sciezkami. Niby swiat jest duzy, lecz poza pewien obszar nie wyjdziesz. W Gothic (I) nie bylo takiej swobody, bo tworcy madrze wybrneli z tego......bariera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do burdelu i sklepów... to wszystko da się zrobić wystarczy zabić właściciela ( sklep-sprzedawca) (burdel-właściciel burdelu, jest chyba w którymś z pokoi)

LOL, nie zapomniles o czyms?

1. Nie masz broni (czyli za **** nie zabijesz nawet mrowki)

2. Pelno straznikow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, zdobycie burdelu to pryszcz:

1. Kupujesz łopatę (sklep w Oakvale chyba je ma)

2. Gadasz z burdel-mamą (tą starą babką) - powie ci, że właściciel lubi wypić, a gdy jest pijany - lubi gadać :wink:

3. Kupujesz alkoholu

4. Dajesz go właścicielowi

5. Idziesz za właścicielem do wyrka (bez skojarzeń proszę)

6. Przez sen powie, że ukrył akt własności przed bramą wyjściową (nie pamiętam gdzie dokładnie, chyba pod jakimś posągiem)

7. Stajesz w odpowiednim miejscu i kopiesz

8. Idziesz do burdel-mamy i jesteś nowym właścicielem

Teraz masz dwa wyjścia:

Good: Oddajesz akt burdel-mamie i dziewczyny są wolne

Bad: Zatrzymujesz akt i ściągasz opłaty, no i możesz darmowo kożystać z "usług" dziewczyn :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do burdelu i sklepów... to wszystko da się zrobić wystarczy zabić właściciela ( sklep-sprzedawca) (burdel-właściciel burdelu, jest chyba w którymś z pokoi)

LOL, nie zapomniles o czyms?

1. Nie masz broni (czyli za **** nie zabijesz nawet mrowki)

2. Pelno straznikow

Strażnikom za 1000gp można ufundować "przerwę"(trza do któregoś zagadać)a poza tym broni nie ma się tylko w altanie, w reszcie miast można hulać :) . Sprawdziłem to(grając od nowa złą postacią)mam 3 stodoły, 5 domów i sklep kowala w Dębowej dolinie(kosztowałe mnie to jakieś 80.000gp).Teraz moje pytania:

1.Czy da się z żonką przeprowadzić do innej wsi?

2.Jaki jest najlepszy lekki miecz(ciężkie są za wolne...).

3.jestem burmistrzem kamiennej altany(PL versja :) ), czy to pozwala jakoś wpływać na miasto?

4.Skąd można ściągnąć(ew. przeczytać) jakąś mapkę z położeniem srebrnych kluczy?

5.Czy składanie gostkuf w ofierze w świątyni s(k)roma :D daje pkt. zła?

6. Czy da się mieć jednocześnie oznaki korzystania z magii i z siły(świecące ręce i blizny)?

I jeszcze jedno: ktoś tam wcześniej narzekał na starczą brodę, a przecież jest jeden jedyny słuszny i logiczny sposób-póść do fryzjera i się ogolić! :) (działa)

EDIT:Pytanie 2 możecie olać. Przerzuciłem się na solusa. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła laska z tej całej LADY GREY :lol: Solusa też nie dostałem mimo , że dawałem jej prezenty ( diamenty, rubiny...) aż wreszcie zrozumiałem , że trzeba go kupić drogi że mózg staje 71342 Jest w Północnej Kamiennej Altanie (ang. Bowerstone North)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dałem sobie spokój i kupiłem tamten miecz.

A teraz jeszcze kilka pytań pytanie.

1.Przeszłem grę ubrałem mske i co ona mi daje.

2.Czy są jakieś kody do tej gry np.

a)Na doświadczenie

b)Na bronie

c)Na zbroje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie moze spolszczenia do fable? Bo mnie to denerwuje ze sam sobie je robie. Zajmuje sie tym już od miesiaca a końca nie widać. jak znacie jakąś stronke to odpiszcie. z góry dzienki

Przecież w sklepach jest dostepna polska wersja językowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;]

Fable jest oryginalne

Podczas instalacji wyskakuje mi błąd :

Plik cabinet "Disc1C~.cab" wymagany dla tej instalacji jest uszkodzony i nie można go użyć. Może to wskazywać błąd sieciowy, błąd odczytu ze stacji dysków cd-rom lub problem z tym pakietem.

Gdy daje ignoruj...

Błąd zewnętrzny 2350

a potem...

Błąd: -1603 Błąd Krytyczny podczas instalacji

Więcej informacji zawiera pomoc instalatora Windows (Msi.chm) lub sieć MSDN

Help:(

Sprawdzałem...Płyty instalują się na innych komputerach bezproblemowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Fable na CD tylko myślałem, że może gdzieś wyszła wersja na DVD i on ją miał. Nie uważam też że jesteś głupi, ale po prostu zdarzają się ludzie którzy próbują włożyć płytę do napędu odwrotną stroną więc wolałem się upewnić, że ty nie popełniasz podobnego błędu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby pomóc duchowi musisz odnaleśc jego skarb jest on zakopany na drugiej plaży miedzy takimi odwróconymi łodziami starymi i musisz go oddać klientce która stoi tam troszke dalej.

A tak wogóle to gdzie moge sie odmłodzić bo mi broda spod hełmu wystaje i gdzie moge znaleść tą najlepszą zbroje prosze o dokładne miejsce!!!

Jeżeli chodzi o tę brodę to masz 2 (moralne) wyjścia (podaję nazwy z wersji angielskiej):

Chapel of Skorm: kaplica zła niedaleko "Darkwood Camp" w której

poświęcasz przybyłe za tobą osoby (najlepiej aby byli to

najemnicy w liczbie 2). Cały problem w tym aby "trafić" w

północ. Dzięki temu możesz również dostać najlepszy w grze łuk

lub tytuł nekromanty.

Temple of Avo:Świątynia dobra w okolicach "Knothle Glade" (jakoś tak). Tu

dajesz forsę na ofiarę (tacę?). Tutaj dla odmiany musisz trafić w

południe i wpłacić (z ciężkim żalem zapewne) co najmniej 1000

złota aby odjeło ci 8 lat lat lub przybył tytuł Paladyna.

NIE DAJĘ 100% gwarancji, że za każdą ofiarę ubędzie ci lat (co to byłby za widok: mały (8-letni) "szczyl" ganiający z siekierą 3xwiększą od niego:) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...