Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Faramierz

Fable

Polecane posty

A ja mam problem dość nietypowy... Jak się leczy inne postacie?? Bo przejrzałem instrukcję i nie znalazłem nic na ten temat :?

Bo w misji "Jaskinia hobbesów" trzeba przeprowadzić jakiegoś chłopca i z jakiegoś powodu tytułowe hobbesy atakują tylko jego a nie mnie :? I jak sobie poradzę z jedną grupą on ma jakieś 50% życia, chcę go uzdrowić ale nie wiem jak!!

Trzeba zainwestować w czar uzdrowienie życia. jest on w czarach cielesnych i będzie oddziaływał tylko wtedy kiedy osoba (którą chcesz uzdrowić) będzie stać blisko ciebie.

Nie pisz postow jeden pod drugim. Jak odpowiadasz roznym ludziom, to rob to w jednym poscie - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o hełm n creenie z Balverinem,to jest to Holy warrior helmet.

A tak btw. to nie ma hełmu z plate zestawu :P

to gdzie można znaleźć ten holy warrior helmet?? bo znalazłem tylko demon warrior helmet i nic innego a gre przeszłem już z 20 razy i go nie znalazłem.

Może mi ktoś powiedzieć gdzie on jest PLZZZZ PLZZZZZZZ PLZZZZZZZZZZZZZZZZ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O długość rozgrywki się akurat za bardzo nie czepiam, bo jest wiele krótszych produkcji, ale ta gra jest za prosta! Do tego po pierwszym pokonaniu Jacka grałem już jakby z przymusu, po prostu znudziło mi się :/ Aha, jeszcze jedno pytanie. Jest jeszcze jeden secik po Plate, nieco mocniejszy. Jak i gdzie go mogę dostać?

najsilniejszy jest Archon set i można go znaleźć w skrzyni za 25 kluczy tam gdzieś na cmentarzu koło lost bay(tam gdzie trzeba znaleź potem te tabliczki żeby obudzić wyrocznie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak otworzyć te drzwi-morde:P przy rozdrożu?? to tam gdzie idzie się do tego chłopca w jaskiniach. Chodzi chyba coś o combos, ale nie jestem pewien..

Trzeba sobie nabic odpowiednio wysoki Combo Multiplier, czli ten wskaźnik, który się powiększa w miarę jak zadajesz obrażenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak otworzyć te drzwi-morde:P przy rozdrożu?? to tam gdzie idzie się do tego chłopca w jaskiniach. Chodzi chyba coś o combos, ale nie jestem pewien..

trzeba go minimalnie na 14 wżucić ale z hobessam sie tego nie da zrobić,

ja wchdziłem do jaskini obok rozwalałem hobessy wychodziłem i rozwalałem tamte które są przy drzwiach i znowu do jaskini i tak dalej aż będzie przynajmniej 19 bo jak wyjdziesz z jaskini to ci sie obniży combat multipler

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba go minimalnie na 14 wżucić ale z hobessam sie tego nie da zrobić,

ja wchdziłem do jaskini obok rozwalałem hobessy wychodziłem i rozwalałem tamte które są przy drzwiach i znowu do jaskini i tak dalej aż będzie przynajmniej 19 bo jak wyjdziesz z jaskini to ci sie obniży combat multipler

Jest prostszy sposob. W dalszej czesci gry zamiast hobbsow przy tych drzwiach pojawia sie jakis troll czy inne duze paskudztwo. Trzeba sie przed nim skutecznie schowac, wyciagnac porzadna bron dystansowa, ladowac ją (czyli trzymac napieta) z minute i wtedy wypalil w potwora - combat multiplier od razu skacze do bardzo wysokiej wartosci. Tyle ze jak ja to robilem, to mialem bardzo napakowanego bohatera ze swietnym sprzetem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba go minimalnie na 14 wżucić ale z hobessam sie tego nie da zrobić,

ja wchdziłem do jaskini obok rozwalałem hobessy wychodziłem i rozwalałem tamte które są przy drzwiach i znowu do jaskini i tak dalej aż będzie przynajmniej 19 bo jak wyjdziesz z jaskini to ci sie obniży combat multipler

Jest prostszy sposob. W dalszej czesci gry zamiast hobbsow przy tych drzwiach pojawia sie jakis troll czy inne duze paskudztwo. Trzeba sie przed nim skutecznie schowac, wyciagnac porzadna bron dystansowa, ladowac ją (czyli trzymac napieta) z minute i wtedy wypalil w potwora - combat multiplier od razu skacze do bardzo wysokiej wartosci. Tyle ze jak ja to robilem, to mialem bardzo napakowanego bohatera ze swietnym sprzetem.

Ja miałem maks wszystke staty skorm bow i walnąłem raz golem sie rozpad a combat multipler skoczył do 9 poziomu :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam trochę może dziwne, może trochę głupie i banalne problemy.

1. Co trzeba zrobić aby przeczytać jakieś książki, listy itp??

2.Czytałem, że po ślubie Lady Grey daje jakiś wypasiony miecz... a mi go nie dała. Co muszę zrobić aby go dostać?

1.Nie pamiętam

2.Po ślubie daje ci kase a potem musisz jej kupywać prezenty flirtować itd. no a jak wrócisz z Bargate Prison(miałem angielską wersje) to daje ci soliusa, przynajmniej u mnie tak było 8) , a miecz żeczywiście jest wypasiony bo nawet ten miecz Aeonów czy coś takiego sie chowa w głęboooooki rów(łza Avo też się głęboko chowa) (miecz można też samemu kupić w tej samej lokacji co jest Lady Grey kosztuje gdzieś około 75 000 :lol: )

I wie ktoś gdzie moge znaleźć ten holy warrior helmet???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak można przejąć prawa do jakiegoś sklepu? Próbowałem już zauroczyć sprzedawczynię ( :lol: ), ale nic z tego.

Help?

hmm... powiem ci tylko jedno musisz zabić sprzedawce a wtedy sklep zostanie wystawiony na sprzedarz :)

najlepiej "zwabić" sprzedawce (użyć wyrażenia chodź za mną) a potem możesz go zabić albo zakraść się w nocy do jego domu i go zabić i masz sklep do zakupu :)

i wie ktoś gdzie znaleźć ten holy warrior helmet??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weźcie mi powidzcie gdzie jest ten holy warrior helmet :?:

Mam jescze inny problem:

Jak można odmłodzić kolesia w Fable bo odmłodziłem go już w obu świątyniach (skorma i avo) jest jescze jakiś sposób żeby go odmłodzić

jakiś eliksir młodości czy coś??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem grę (jako istne wcielenie zła :twisted: ), wykonałem chyba prawie wszystkie questy, ale za chiny nie mogłem się dowiedzieć jednego-jak wźiąść ślub?? Kupiłem dom,dałem obrączkę i nad moją "wybranką" pojawiło się żółte serduszko. Co dalej?? Bo ja już normalnie nie wiem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy Tab nacisnąć gdy ma żółte słoneczko i jest podświetlona na zielono. A tak w ogule da się skończyć tą misję z dawaniem książek czy po otrzymaniu tego kapelusza nic się nie dzieje poza rosnącą sławą?

możesz dostać dwa kapelusze ten jasny i ciemny i jest jeszcze srebrny klucz musisz zanieść 25 książek za srebrny klucz(akurat chyba tylko 30 książek można w grze znaleźć z czego 3 nie chce przyjąć nauczyciel)

no i wie ktoś gdzie znaleźć ten :arrow: holy warrior helmet :?: ??!! :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś: kogo można poświęcić w świątyni Skorma, by dostać nagrodę? Gdy daję im zwykłych kupców, to nic się nie dzieje.

musisz czekać równiutko do północy(ten wskaźnik w prawym górnym rogu ekranu)

a najlepiej poświęcać najemników. tak czy siak za jakiś czas spowrotem się zespawnują :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...