Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Faramierz

Fable

Polecane posty

mam problem z grą mianowicie po włączeniu wyskakuje mi błąd:

Runtime Error!

Program: F:GryFableFable.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.

Please contact the application's support team for more information.

co mam zrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grą mianowicie po włączeniu wyskakuje mi błąd:

Runtime Error!

Program: F:GryFableFable.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.

Please contact the application's support team for more information.

co mam zrobic.

no właśnie mi tez to wyskakuje sprawdzalem na innych forach i nic pisali ze to morze byc wina cracka ALE JA MAM ORGINALKE I TEZ [beeep]

PLZZZZZZZZZZZZZZ HELP JAKBY CO TO MAILA PODAJE barney48_1990@o2.pl koniecznie chce zagrac kumpel ma i z jego opowiadan to niezla gra musi byc, a gothica ( 1, 2 i Noc kruka ) po raz setny mi sie przechodzic nie chce. raz jeszcze PLZZZZZZZZZ HELP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcem kupic fable bo z tego co czytałem to jest fajna gierka tylko nie wiem czy mi wejdzie na PC poniewarz w wymaganiach jest napisane ze potrzeba procesoru 1.4 GHz a jak testowałem kompa to mi wyszło ze mam 1395 MHz i nie wiem czy mi wejdzi i nie wiem czym sie rozny GHz i MHz [-o< błagam o szybką odpowiedz na gg 5881590 albo na forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fable jest fajne ale cholernie krotkie gralem przechodzac wszsytkie misje poboczne (gralem aby bylo jak najdluzej ) ale udalo mi sie przeciagnac tylko do 16h wiecej juz nie bylo co robic :/ , ogolnie gra strasznieeee liniowa ale czego mozna sie spodziewac :) , gra sie przyjemnie i spoko ze wszystkim.

Wlasnie mam pytanie jak otwozyc te Demon Door (nie pameitam nazwy lokacji ) ale gdzies w lesie gdzie otwozy sie jak mu pokaze dowod wielkiego zla :/ , ogolnie nie udalo mi sie otwozyc chyba 2 drzwi (chyba bo juz nie pamietam) wiec wie ktos jak to otwozyc ???

Dalej z pisma CDACTION na screenie w recenzji FABLE bohater ubrany jest w zbroje plytowa (ktora tez mam) ale z kad on ma ten helm ?? ten zamkniety helm ?? biegalem po wszystkich sklepach , u sspotkanych ludzi i za grzyba nie moge znalezc takiego helmu :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę to to będzie jeden z tych dostępnych w skrzyni. Dla "złego" nie pamiętam gdzie jest, ale ta "dobziejsza :P" wersja jest dostępna w skrzyni na prawo przed wejściem do pomieszczenia z Jackiem The Blejdsem i finałową walką.

Steczka: 1GHz=1000 MHz więc jezęli gra wymaga 1.4 Ghz to potrzebuje 1400 MHz proc więc mieścisz się

Zgłoś się z tym do "Na luzie" :P nieźle, 1 kHz = 1024 Hz, 1 MHz = 1024 kHZ... Ręce opadają.

A wymagania to sobie możesz skopiować z oficjalnej strony, gry-online, gry.wp.pl, i wielu innych. No i nie pisz podwójnych postów (jeden pod drugim), bo cię zlinczują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę to to będzie jeden z tych dostępnych w skrzyni. Dla "złego" nie pamiętam gdzie jest, ale ta "dobziejsza :P" wersja jest dostępna w skrzyni na prawo przed wejściem do pomieszczenia z Jackiem The Blejdsem i finałową walką.
Steczka: 1GHz=1000 MHz więc jezęli gra wymaga 1.4 Ghz to potrzebuje 1400 MHz proc więc mieścisz się

Zgłoś się z tym do "Na luzie" :P nieźle, 1 kHz = 1024 Hz, 1 MHz = 1024 kHZ... Ręce opadają.

A wymagania to sobie możesz skopiować z oficjalnej strony, gry-online, gry.wp.pl, i wielu innych. No i nie pisz podwójnych postów (jeden pod drugim), bo cię zlinczują.

przed finalowa walka z Jackiem (jackiem :D:D ) fakt jest skrzynia po prawej stronie ale tam jest helm demon warrior ktora bez wiekszych problemow znalazlem ale ja szukac tego swiecacego helmu :D dla dobrego :):)

a wie ktos jak wkoncu otwozyc te DEMON DOOR gdzie chce aby przed jego obliczem pokazac akt wielkiego zla ?? sille emocji (expresion) niedzialaja ;/ wiec jakos inaczej to trzeba zrobic bo zabic to tam nie ma czego bo wszystkich bandytow w pien wyciolem :) , hmmm teraz mi wpadl do dynki pewien pomysl ktory zaraz sprawdze otoz mozna zjesc takie male kurczaki zolte ale jak sie to zrobi to dostaje sie 3-4pkt do zlego a jakby zjesc tak z 10 kurczakow to juz 30 pkt zlego i moze wtedy otwozy :D heh musze to sprawdzic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktos jak wkoncu otwozyc te DEMON DOOR gdzie chce aby przed jakby zjesc tak z 10 kurczakow to juz 30 pkt zlego i moze wtedy otwozy :D heh musze to sprawdzic

To proste- musisz poślubić Panią Burmistrz/ albo- dokonać rozwodu :D, zabijając swoją żonę ( jakąkolwiek ) przed drzwiami/ albo zabić kogokolwiek, najlepiej, żeby był dobry ( oczywiście przed drzwiami )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba tez zjesc jak mi sie zdawalo 10 kurczakow :D:D:D wtedy jest dostatecznie duzo zlych punktow i otwozy :) , ale czy ktos wie z kad mozna ten blyszczacy helm dostac ?? :D albo czy ktos znalazl ten wielki skarb dzieki Tresure Clue ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik masz jak kupisz encyklopedie gier 06 i tam jest poradnik do gry.

Całą gre przeszedłem jako ten "dobry" bohater w jakies 15h no moze 16 szkoda że ta gra jest taka krótka, a chętnie bym w to jeszcze pociupał.

Jak kończyłem gre to mialem najlepszy w grze oręż za który dalem 83 tys.

A pózniej czytam w poradniku ze moglem w prezencie go dostac od Lady Grey!!!

P.S. Wie ktoś może gdzie znajde Lady Grey?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik masz jak kupisz encyklopedie gier 06 i tam jest poradnik do gry.

Całą gre przeszedłem jako ten "dobry" bohater w jakies 15h no moze 16 szkoda że ta gra jest taka krótka, a chętnie bym w to jeszcze pociupał.

Jak kończyłem gre to mialem najlepszy w grze oręż za który dalem 83 tys.

A pózniej czytam w poradniku ze moglem w prezencie go dostac od Lady Grey!!!

P.S. Wie ktoś może gdzie znajde Lady Grey?

eee ja tam lubie ten miecz Lzy Avo a to dlatego ze (dostaje go za friko :D ) i jest klasy lekki co daje duzego kopa w szybkosci ciosow :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa pisałem już gdzie indziej, ale mi zablokowali temat. No to napiszę tu :) Otóż gierka chodzi mi w miarę, ale z lekka przycina. Mój komp to:

Radeon 9550 128MB

512 MB RAM

Celeron 1.7 GhZ

Cieni nie da się wogule oglądać, czy to dlatego, że Fable ma support Nvidii? I czy da się z tym cokolwiek zrobić?

No i z innej beczki. Jak chwalić się trofeami i jak ulepszać zbroje i broń?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo giera powinno ci chodzic perfect:) Ja z gorszym PeCetem mam wlaczone wszystko na maxa:P Ulepszyc bron mozna w menu ekwipunek :wink:

PS Gdzie moge znalezc skarb ducha? Bo szukalem po caaaaalej plazy (znalazlem tylko jeden skarb, w ktorym byly rekawice) i nic:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z megaupload jest mały problem, mianowicie obowiązuje limit downloadu. Jeśli dobowy limit zostanie przekroczony(np dla Polski), musisz poczekać do dnia następnego :( .

Najlepiej zacząć ściągać zaraz po północy.

Można też ściągnąć poradnik z serwisu gier na onecie, ale to kosztuje ponad 6 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest prawdobodobnie możliwośc grania po zabiciu Jacka, trzeba przeczekac creditsy do oporu.

tu nie chodzi o jacka tego cieniasa tylko o finalna walke (chyba) rozniez banalna dla mnie to chyba trudniejszy byl lodowy trol niz finalny bos :D , nienawidzilem tego krysztalowego ciosu trola co tak pelzal po ziemi stug krysztalkow i odsuwala :) od niego ale jak sie juz dostalo do typa to 3 ciosy i trup :)

Wiec gra spoko jest , gra sie przyjemnie ale cholernie jest liniowa (najwiekszy babol ) ale coz gra konsolowa wiec musi byc liniowa inaczej tego nie widze :-/ , do tego tez duzy blad to strasznie krotka :-( gralem wszystkie questy i przeciagalem gre jak tylko moglem ale ostatecznie skonczylem na 16h fakt moglem to ukrucic do 12h ale chcialem jeszcze polazic i pozwiedzac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...