Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Transformers (seria)

Polecane posty

Mam wszystkie Transformersy na PC. Ta część jest zdecydowanie najlepsza. Przede wszystkim akcja zamiast na Ziemii ma miejsce na planecie Cybertron. Dzięki temu lokacje są bardziej klimatyczne i pasują do wielkich robotów. Wybór uzbrojenia jest bardzo duży, a amunicja ograniczona. Niestety walka wręcz sprowadza się do jednego mocnego uderzenia mieczem, pałką, toporem lub młotem. Roboty podzielone są na klasy: zwiadowca, żołnierz, przywódca i technik. Każda ma inną broń, formę pojazdu (cybertroński czołg, samolot, samochód i ciężarówka) i umiejętności. Kampania jest jak zwykle podzielona na dwie niezależne części: Autobotów i Decepticonów. Tryb multiplayer jest bardziej dopracowany niż w Transformers: Revenge of the Fallen (w pierwszej części w ogóle go nie było). Grafika nie zachwyca, ale jest bardzo ładna. Całość psuje polska wersja językowa. Ogólnie gra jest dobra i polecam ją każdemu, kto jest fanem transformersów albo po prostu ma ochotę zagrać w nieskomplikowaną grę akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Tribe @ poniedziałek, 12 lipiec 2010 - 12:14)

Ok... Czyli w polskiej wersji nie ma Jazza? Jakoś tak tego nie zrozumiałem. A tak w ogóle to dlaczego? No bez jaj... To już kolejny raz kiedy mi go odbierają... dry.gif

A mógłby mi ktoś konkretnie napisać jakie są postacie? Po stronie Autobotów dodam smile.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha bo zapomniałem dodać, że to DLC, o którym pisałem, dotyczy konsol. Ja mam wersję na PS3. Jeśli chodzi o wersję komputerową, to nie wiem, jak to wygląda. Przewiduję jednak, że wersja PC zostanie przysłowiowo olana i na nią nie będzie żadnej dodatkowej zawartości, ale mogę się mylić.

Tak czy siak, na razie nie można grać Jazzem. Spróbuję wymienić wszystkie Autoboty, jakie uświadczysz w grze:

Optimus, Bumblebee, Sideswipe, Ratchet, Warpath, Jetfire, Air Raid, Ironhide, Arcee, i jeszcze jeden zmieniający się w samolot, nie pamiętam już jak się nazywał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w dwie pierwsze części, i na trzecią ma chęć. Pierwsza była taka sobie, ale ukończyłem ją z przyjemnością, w drugą grałem na WII i gra była jak dla mnie o wiele gorsza od jedynki. Moja ocena dla jedynki 7/10, dla drugiej części 3+/10. Nie wiem dlaczego tak oceniłem ale za pewien czas zagram też w Wojnę o Cybertron, jeszcze te słabe filmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem polskie intro na yt i w porównaniu do oryginalnego ma 'mniej niż zero' klimatu świata TF.

Dlaczego musieli to zrobić, no cóż nie zobaczą moich pieniędzy w takim razie, chyba, że kiedyś sprowadzę grę z UK...

Na samą myśl co zrobili z Soundwave'em ciarki przechodzą mi po plecach.

/sad face

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra zaskoczyła swoim urokiem :D Wreszcie Transformery na wysokim poziomie :) Do tego we wtorek wychodzi DLC z nowymi mapkami i postaciami dostępnymi tylko przy pre-orderach :D Nie no co tu dużo mówić gierka świetna, piękny klimat ;) O polskiej wersji nic nie powiem bo nie widziałem, i chyba muszę sprawdzić ;p. Teraz tylko zbierać kaskę i do sklepu kupić ten IMO majstersztyk :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mam nadzieję, że Acti lepiej wypromuje sequel

Ostatnio czytałem, że 92% wydatków na marketing Activision idzie na Call of Duty i gry Blizzarda. Nie spodziewałbym się wielkiej akcji reklamowej innej gry Acti. Wystarczy zresztą spojrzeć na Prototype 2. Gra wychodzi w następnym tygodniu, a w mediach cisza.

Nie grałem w War for Cybertron. Gra jest faktycznie lepsza niż produkcje na podstawie filmów? Miałem okazję chwilę pograć w Revenge of the Fallen na PC i rewelacyjnie to nie wyglądało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepsza od produkcji na podstawie filmów, bo... to nie jest produkcja na podstawie filmu :P Kolesie z High Moon Studios to fani Transformersów, nie musieli się trzymać żadnego filmowego scenariusza, nie ma w ogóle ludzi, bo akcja rozgrywa się na Cybertronie, a rozgrywka jest satysfakcjonująca - "czuć", że jest się Transformerem (na przykład jak skaczemy z dużych wysokości i lądujemy w specyficzny sposób waląc w glebę :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łał.

biorę.

gra teraz jest za 40 dychy, to nie jest wysoka cena, a od dziecka byłem fanem autobotów (... okej! deceptikonów, przyznaję). trochę to zepsuly filmy pana baya, ale wygląda na to, że woc ma z nimi niewiele wspólnego. zanim kupię chcę się tylko upewnić o 3 rzeczach:

1) iloma bohaterami sterujemy po każdej ze stron (ile jest grywalnych postaci) ? kim?

2) jak wyglądają proporcje między formą robota a pojazdu? ile czym gramy? czy tylko samochody, czy też na przykład samoloty (starscream <3) ?

3) czy idzie uruchomić grę w innej wersji niż pełna polska? najlepiej w kinowej ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Postaci jest sporo, w każdej misji bierze udział kilku Transformersów (najczęściej 3) i przed każdą misją wybieramy którym z tych trzech chcemy kierować osobiście. Więc np. w misji X występują Megatron, Brawl i Barricade - możemy sterować dowolnym z nich.

2. Nie ma z góry narzuconego czasu transformacji. Transformujesz się kiedy chcesz wciskając klawisz "F". Poziomy są takie, że czasem wygodniej być w formie "humanoidalnej", a czasem w formie pojazdu. A zamieniamy się w czołgi, szybkie pojazdy, odrzutowce - zależnie od wybranego Transformera i od misji.

3. Na PC nie da się - niestety - grać po angielsku. Tylko pełna lokalizacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie pozwolę odgrzać ten stary temat, ostatnio zainstalowałem sobie ponownie i trochę smutno się robi jak klikamy na grę wieloosobową a tu nic, i samemu trzeba zakładać grę bo nikt już w to nie gra, rozumiem że gra jest od fanów dla fanów (nie fanatyków) ale na prawdę mechanika rozgrywki jak i ukazanie świata transformerów było nie lada wyzwaniem dla twórców i to na podstawie komiksów i starych kreskówek a nie filmów pana B. Miejmy nadzieję że nowa odsłona upadku Cybertronu dopełni pierwszą część i zobaczymy nowych bohaterów (np.grimmlock) i nowe ciekawe misje. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się filmy podobały, a najbardziej lubię Optimusa, Ironhide'a(ever) oraz Ratcheta. Na grę czekam, aż będzie w CD-A to może siostra da na lapku pograć(mam słabego kompa). W grze podoba mi się wszystko tylko grafika za Ciemna, z przyjemnością bym zagrał(i kupił jakby mi poszła) biggrin_prosty.gif

EDIT Może ktoś podać wymagania(minimalne 1 i 2, bo nie mogę znależć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem parę dni temu, przeszedłem kampanie Decepticonami ( moi ulubieńcy ) Autoboty jakieś słabsze mi się wydają...albo to ja nie umiem nimi grać, Optimus ma słabą broń, hp traci tez jakby szybciej, natomiast najwiekszą bolączką jest multi, a raczej jego brak, trafiłem tylko raz na 40 osób, ale tylko w zespołowym death, na Eskalacji chętnego tez nie mogę znaleźć, jakby ktoś był chętny to pisać ! wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem, wcale nie była ciekawsza od Decepticonów, natomiast etapy sa dość długie, co jest plusem według mnie, czasem rzeczywiście wkrada się monotonia, ale mi tam to nie przeszkadzało zabardzo, za to mapy w multi nie są za fajne, przedewszystkim sa małe, a szkoda, Eskalacja wreszcie udało mi się zagrać kilka gierek, dobry tryb !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że jednak trochę ciekawsza była, bo misje były trochę fajniejsze, jak chociażby rajd na więzienie. Ale postacie ponownie jednowymiarowe i wkurzające... Na dodatek Fred Tatasciore jako Megatron jest koszmarny, szkoda, że Welkera tu nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...