Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karol0731

Gra roku 2009

Polecane posty

Wciągającom

Weź to popraw, bo aż w oczy wali.

>poprawiłem, chociaż może nie powinienem :\ - Ran

Jak dla mnie, Empire: Total War jest póki co najlepsza. W ogóle, w tym roku jeszcze nic ciekawego się nie ukazało. Czekam na Ogniem i Mieczem, oraz nowego Stalkera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie Risen(zgodzi się chyba ze mną wielu fanów Gothika),gra jest dla mnie wspaniała to druga po Wiedżminie gra ,którą kupiłem tuż po premierze.Wciągneła mnie niesamowicie ,ale na razie nie okrzyknę jej mianem najlepszej gry z nadzieją ,że wyjdzie coś jeszcze lepszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trzech faworytów: Batman AA, CoJ:Więzy Krwi i F.E.A.R. 2. Jednak po dłuższym zastanowieniu moją grą roku jest F.E.A.R. 2, mam cholerny sentyment do pierwszej części, a druga mimo że nie było wokół niej jakiegoś ogromnego szumu podobała mi się strasznie i tym samym zajmuje pierwsze miejsce na podium :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Dla mnie jak na razie grą numer jeden roku 2009 jest Batman. Ale coś czuję, że jego miejsce zajmie nowy Modern Warfare. Oglądając te trailery i jakiś gameplay na Youtubie czuję, że szykuje nam się hicior. Nie obchodzi mnie te zamieszanie z multi bo i tak mam neta za słabego na to :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wybrać jedną, aczkolwiek u mnie przedstawia się to tak /od najlepszej/:

} FEAR 2

} Mirrors Edge

} Machinarium

A jako kandydaci do Gry Roku:

CoD Modern Warfare 2 /oczywiście za single player, multi mnie mniej interesuje/

Colin mcRae DiRT 2

Assassins Creed II

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już oceniłem niby Więzy Krwi, ale sądzę, że raczej nowe Call of Duty znajdzie się na pierwszym miejscu. Gdybym miał oceniać "kątem oka", czyli patrząc jak inni grają, to raczej i tak ArmA 2 będzie pierwsza, drugi ewentualnie CoD, trzeci Juarez, a dalej to Risen i Street Fighter 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, cóż, jako że PoP na PC w Polsce wyszedł w styczniu, to w tym rankingu cenimy i tą grę. Wskakuj na pierwsze miejsce, Książę, należy ci się. W tym sęk, że księciu ma wyzwanie, bo walczy z nie lada rywalami, mianowicie, Modern Warfare 2, Resident Evil 5, Batman: Arkham Asylum, Need for Speed Shift, Risen, Dragon Age: Origins, Burnout Paradise: TUB i S.T.A.L.K.E.R.-em: Zewem Prypeci oraz Call of Juarez: Więzy Krwi.

Ta 10-tka już wymiata, a jeszcze parę gier się kręci. A Sims 3 - a dajcie spokój....

Z kolei na konsolach - Uncharted 2. Wow, ta gra ma moc! Obok Forza 3. No i jeszcze wznowione wydanie GoW 1& 2 (mam na myśli TO GoW, które wyjdzie na PS3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę za wcześnie na taki temat, jako że do końca roku jeszcze daleko. Na chwilę obecną tylko jedna gra wydana w 2009 wciągnęła mnie na tyle, że przechodzę ją już drugi raz. Risen - posiada wszystko to, za co można było lubić serię Gothic, a przy tym działa sprawnie, a liczba bugów (choć nadal są) jest o wiele mniejsza niż w poprzednich grach Piranha Bytes.

A tak na marginesie - jestem pod wrażeniem tak wielokrotnego typowania gier, których jeszcze na oczy nie widzieliśmy. Szkoda, że (w moim przekonaniu) brutalnie morduje to istotę tematu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie czas jeszcze na podsumowania, bo do końca roku pozostały 2 najważniejsze dla branży miesiące. Pozwolę sobie jednak wymienić aktualny ranking gier, które posiadam i urzekły mnie najbardziej.

1. Risen - godny następca Gothica, niesamowicie wciągający RPG z przyzwoitą fabułą, ciekawym światem i całą resztą klimatycznych rozwiązań, za które pokochaliśmy gry Piranhy

2. Resident Evil 5 - mój pierwszy kontakt z tą serią. Miałem duże wątpliwości co do jakości konwersji, ale efekt końcowy jest jak najbardziej satysfakcjonujący. Filmowa wręcz rozgrywka, klimat wybaczają wielu 'konsolowym' niedoróbkom typu niemożność poruszenia się w czasie strzelania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Risen może być jedną z najlepszych gier w tym roku.Pewnie będzie jednym z najlepszych RPG ostatnich lat zwłaszcza, że ta gra ma mało błędów i jest dobrze zoptymilizowana.Ma także bardzo ciekawą fabułę.Jak ukończę raz grę to pewnie przejdę ją jeszcze niejeden raz.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...