Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stebcio

Gry na 100%

Polecane posty

Tutaj możecie pochwalić się jakie gry przeszliście, przechodzicie lub chcecie przejść na 100% i ile czasu wam to zajeło. Gry które ja przeszedłem na 100% to The binding of isaac i The binding of isaac Rebirth. W obie gry mam ponad 200 godzin. Oprócz tego przeszedłem Metal gear solid V Ground Zeroes co nie było jakimś sporym problemem, zajeło mi to około dwóch tygodni (44 godziny na steamie). Aktualnie próbuje zebrać całe złoto, materiały wywiadowcze i księgi Woalu w Wolfenstein (dzięki CDA) i obiecałem sobie że przejde Metal Gear Solid V The Phantom Pain. Jak coś sobie przypomne to jeszcze napisze, a teraz zapraszam was abyście powiedzieli co wy przeszliście na 100%. Jeśli temat już był prosze o usunięcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem rujnującym tą zabawę jest to że istniej masa kont na Steam w których ludzie odblokowywują sobie osiągnięcia nie grając, skąd wiadomo? Choćby że niektóre były zabugowane od początku ich pojawienia, i np. W Red Orchestrze osobniki mające kilka godzin gry "odlokowane" mają znaczki za zwycięstwa na wszystkich mapach jedną stroną, a gracze z ponad 1000 godzin, uczciwie grający ich nie mają bo nie istnieje inna opcja ich pozyskania jak skorzystanie ze spejcalnych programów.

Nigdy też nie wiadomo czy wszystkie sztabki czy znajdźki znalazło się samemu, czy jednak skorzystało z obficie występujących poradników krok po kroku jak wszystko zdobyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajduje przyjemnosci i nie widze sensu w skupianiu sie na zdobyciu wszystkich mozliwych osiagniec w grze. Spoko jesli osiagniecie typu "zabij 100 przeciwnikow zrzucajac im na glowe takie wielkie pudlo" czy jak w multi Call of Duty "zabij przeciwnika rzucajac nozem bedac jednoczesnie oslepionym flashbangiem" zrobi sie poniekad przypadkowo przy okazji przechodzenia gry, ale jesli taki sposob eliminacji wrogow odbiega od standardowej mechaniki wystepujacej w grze, to jest to dla mnie pozbawiona sensu bzdura i zamiast tracic X czasu na zdobycie takiego osiagniecia wole sobie pograc w inny, nieograny jeszcze tytul.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sapiens Gry które wypisałem przeszedłem samodzielnie bez żadnych poradników i filmów na YT. W Wolfensteinie mam sporo szczęścia i sprawdzajądz każdą lokacje bardzo dokładnie znajduje wszystko. Ja również mam wiele gier na steamie które mam już ukończone prawie w całości a godzin mam naprawde mało, lecz jest to spowodowane tym że gram w trybie offline. Nie wiem jak teraz ale kiedyś było tak że z przejścia z trybu offline na online sprawiało że nie dodawało godzin które przed chwilą przegrałem w daną grę. Jednak to co napisałeś ty jest nie do wytłumaczenia, nie wiem jak ludzie mogą czerpać przyjemność z przechodzenia czegoś w ten sposób. Dla mnie przejście gry na 100 % to ogromna satysfakcja.

@Tesu Mając na myśli 100% nie chodziło mi o achievmenty na steamie czy na jeszcze czymś innym, tylko to co jest wbudowane w gre czyli ukończona fabuła, zebrane wszystkie znajdźki (jeśli jakieś są) dostępne w grze i w przypadku The binding of isaac odblokowanie i zdobycie wszystkich dostępnych przedmiotów oraz wbudowane do gry (które nie są absurdalne jak te które wymieniłeś) achievmenty.

Co do tematu pamiętam że prawie ukończyłem na 100% GTA San Andreas. Zabrakło mi chyba dwóch graffiti do zamalowania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Costume quest. Zajęło mi to niedługo, bo siedem godzin, ale wszystko w ciągu jednego odpalenia gry tak mnie wciągnęło :P

Saints row II. Chyba zostało mi tylko jakieś duperele typu 1-2 płyty, a tak to 100%

Gothic. Wszystkie misje główne, poboczne, do każdego obozu dołączyłem, każda ukryta jaskinia, wszystko dosłownie

Kane & Lynch: Dead Man. Jedna z moich ukochanych gier, przechodziłem kilka razy zbierając wszystkie achivementy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem za cel przejść gry na 100%. Ale w końcu udało mi się. Po wielu godzinach starań udało zaliczyć się grę na 100%, wszystkie achievementy na steam w końcu są! O jaką grę chodzi? Batman: Arkham Asylum. Najwięcej problemów sprawiły mi wyzwania z walkami, ale jakoś się udało. Sama gra wspaniała, jedna z najlepszych, w jakie miałem przyjemność grać. Dopracowana w każdym szczególe. Mistrzostwo świata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100 % to ja tylko gry Black Isle (za wyjątkiem Tormenta, bo moja wersja miała bug uniemożliwiający ukończenie gry ), Final Fantasy VII, Assasin's Creed, serie o Batmanie, Fallout 1, Fallout New Vegas, Hitman 2, Morrowind, Oblivion, Sea Dogs, Binary Domain, Spec Ops: The Line, Alpha Protocol i jeszcze trochę... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Black Flag ukończyłem na prawie 100%, znalazłem wszystkie poukrywane rzeczy, misje poboczne i czynności poboczne, tylko niektórych głównych nie ukończyłem na 100%, bo nie spełniłem określonych warunków, nie mam też map do 2 ukrytych skrzyń (wypadają one podczas misji flot Kenwaya).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się aktualnie za dodatek do Isaaca i brakuje mi jeszcze sporej ilości przedmiotów. Poza tym szukam wszystkich kaset w Metal Gear Solid V The Phantom Pain i idzie mi całkiem dobrze, przeczesuje każde miejsce, ale i tak zdarza mi się coś pominąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...