Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2013

Polecane posty

W ogóle nie znam tytułu. Ale jak czytam na Gry Online to jest chyba odpowiedź CDA na rozczarowującego SuperFroga HD

http://www.gry-onlin...16.asp?ID=19565

Przynajmniej skanu recenzji nie muszę szukać.

Szkoda zaś, że Turnning Point dostało tylko 5 bo fajnie by sobie postrzelać z i do nazistowskich mechów. Szukam skanuję i wrzucam recenzję na bloga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Turning Pointa bym raczej nie zagrał, a tak zobaczę o co chodzi. Oozi - pierwsze słysze. Ale sprawdzę. A co do gier na steam, to Ghost pisał w komentarzach po newsem z rozwiązaniem dzisiejszych przecieków że żadna gra nie będzie na steama.

EDIT:

Kurczę, to jest numer prawie świąteczny, powinni dać jakąś dobrą gierkę. Był już Fallout 3 w CDA?

Ludzie, to dopiero pierwszy przeciek. Nie wiadomo jakie będą inne pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest ok ;). Czekam na kolejne przecieki z nadzieją na jakąś fajną strategię :) ostatnio chyba nie było a ja le uwielbiam i np. W "Krzyżowca" gram od jakich 4 lat baaardzo często :P, szkoda mi też company of heroes z powodu zamkniętych serwerów(słyszałem o tej wersji steamowej ale steam to nie na mój net ;\)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się na to, że na coverze wyląduje aż 5 gier - nieźle, nieźle, w sumie to nawet dobrze, bo każdy znajdzie coś dla siebie i nawet taki wymagający jegomość jak ja, który granie na PC odrzucił na rzecz konsoli zagra w coś z miłą chęcią.

Oozi - sympatycznie wyglądający platformer, któremu z pewnością dam szansę :)

Turning Point - gra co prawda oceniana niezbyt wysoko, ale z całą pewnością jest bardziej grywalna niż Damnation z poprzedniego numeru. Jak dotychczas 2 razy :ok: - czy będzie 5x TAK? Wątpię, bo ciężki mi dogodzić, ale i tak za tydzień lecę do kiosku po 13. numer w tym roku :P

Będzie w tym numerze możliwość przejechania się po Golden Gate Bridge? Czuję, że...

TAK :P

No i zarzucę dobrym kawałkiem dla tych, którzy oczekują na jutrzejsze przecieki -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 gier i żadna nie będzie na Steam? Czyżby redakcja nareszcie przypomniała sobie o graczach starszej generacji, których Steamopodobne pierdoły nie interesują zbytnio? Na to wygląda. A skoro tak, to nie wiem, czy się nie skuszę na ten numer. Boję się tylko, że jak tak szybko się wypsztykają z gier non-steam, to za parę miesięcy będziemy dostawali 3 gry steamworks albo 2 steamworks i 1 bonus. O samych grach nie bardzo się wypowiem, bo ani o jednej, ani o drugiej nic nie słyszałem. Zobaczę co będzie dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na św. Mikołaja pod postacią listonosza, który na dniach przyniesie mi cudeńko pod postacią 3DS-a XL w złotej obudowie z edycji Zelda :) A tak po za tym to czekam na tego Drivera, bo mam dziwne wrażenie, że ujrzę go jeszcze na coverze w tym roku kalendarzowym, więc szkoda było mi wydawać dwukrotnie hajs na ten sam tytuł. Jeśli się tak nie stanie, 1 stycznia zamawiam edycję na X360 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...