Jump to content

DarknessX2000

Forumowicze
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About DarknessX2000

 • Rank
  Ork
 1. Smuggler przyznaję Ci rację (I chyba nie tylko ja) pełniaki są dobre... Może pora zapoznać się z serią Risen? Nigdy nie grałem, a jeszcze 1 w CDA a 3 wyszła tydzień temu... hmmm.
 2. I jak się podoba pełniaczek? Mnie bardzo bo już czekam od 2013 . Mam nadzieje na.coś jeszcze lepszego na FERST PLEJSIE
 3. Bonus? Mam nadzieję na coś MEGA! Liczę oczywiście że pałniaczki mnie nie zawiodą! Może jakiś ERPEG? Jutro od rana przecieki? BOMBA! "rewolucja.exe" napawa mnie optymizmem.
 4. Na Uplay albo AC2 albo Driver San Francisco na którego czekał Dave... a co do stima, to spodziewam się kolejnego dziecka Szejfera czyli Brutal Legend (które kocham) lub Mousecrafta.
 5. Ptrician spróbuję aczkolwiek nie wiem. Stacking na pewno zagram a w Alana Wake będę grał dniami i nocami
 6. Łatwą bo łatwą ale zadam: Ess'tuath esse! Tak bedzię! Wypatrujcie znaków! Jakie to bedą znaki, rzeknę wam - wprzód spłynie ziemia krwią Aen Seidhe, Krwią Elfów..."
 7. Dzięki za pomoc. Teraz wystarczy tylko czekać na HMC631.
 8. Miałem na oku te Superluxy i zdałbym się jak na razie na HMC631. Może ktoś jeszcze podsunie ciekawy zestaw.
 9. Potrzebuję porady w sprawie słuchawek do gier. Mam do wydania około 300zł i nie zależy mi na sprzęcie "4gamers" a mikrofon może być oddzielnie. Zależy mi na stereo i dobrym pozycjonowaniu.
 10. Wszystkie pełniaki spoko. Assassyn'a mam ale nie zamierzam tego przechodzić bo według mnie jest monotonny i nudny.
 11. Dawno mnie na forum nie było ale szykuję wielki powrót. Jak ktoś zna historie tego boga to zgadnie a jak nie to szykuję troche podpowiedzi . Podpowiedź 1: Nordycki bóg Oba nie! Sorry, że długo się nie odzywałem, ale świąteczny zamęt.
 12. Mam pytanko do redakcji czy 4 pełniaki będą już zawsze?
×
×
 • Create New...