Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bassist

Jak czytamy CD-Action?

Polecane posty

Najpierw rozpakowuje CDA z folii przeglądam całą zawartość, a potem czytam cały numer w zachowanej kolejności :

1.AR i Na Luzie

2.Info

3.Zapowiedzi

4.Recki

5.Publicystyka

6.Inne (oprócz Sprzętu ten dział prawie zawsze omijam)

Przeczytany numer ląduje pod biurkiem, a płyta na stojak obok. :wink:

Co do płyty to przechodzę tylko wybrane pełniaki.

Wszystko zajmuje mi bez przejścia "wybrańców" :tongue: jakiś tydzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze po kupnie CD-Action nie czytam recenzji czy całych artykułów aż do następnego dnia, bo... jakoś mi się wtedy nie chce. Zamiast tego przeglądam numer pobieżnie. Trochę to dziwne, ale to przecież nie moja wina ;). Kiedy już zabieram się do lektury CDA, czytam teksty, które się trafią (a nie po kolei). Staram się jednak czytać działy "growe" i "sprzętowe" na przemian, dzięki czemu nie znudzę się tak szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po otworzeniu czytam w spisie treści jakie gry zostały zrecenzowane. Oczywiście jak znajdę jakąś interesującą to czytam. Na luzie czytam tylko w WC :)(nie wiem dlaczego). Jak to zostanie przestudiowane to otwieram sobie gdzieś i czytam obojętnie co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wstęp, potem tylko rzeczy, które mnie interesują, potem oczywiście na luzie, i action redaction, następnie opisy pełniaków. Na koniec instaluję gry, a dzięki nie przeczytaniu całości wracam do danego numeru nawet rok po premierze, bo jest tam coś, co mnie teraz interesuje, a wtedy nie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale ja czytam zawsze od końca CDA (może z przyzwyczajenia od czytania mang ?, wygody ? nie mam pojęcia). Zaczynam od przewertowania szybko wszystkich stron w poszukiwaniu jakiś gier japońskich, potem spis treści czy nie ma gry na którą czekam a potem jadę od końca: sprzęt, na luzie.. itd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam od deski do deski, zwykle w tej kolejności:

wstępniak -> AR -> NL -> info sprzętowe -> sprzęt -> info o grach -> w produkcji -> recenzje (na pierwszy ogień gier konsolowych) -> felietony (najlepsze, nie licząc NL na zostaje koniec :) ).

Szkoda, że wstępniak wygląda obecnie tak jak wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie dbam jakoś szczególnie o to, żeby gazeta ani trochę się nie pogniotła. W końcu liczy się to, co jest w środku ;)

Staram się kupować w dniu premiery, jednak nie zawsze mi się to udaje. Jednak kiedy już dorwę się do nowego egzemplarza CDA, staje się on moim towarzyszem podróży i umilaczem czasu na ok. 4 dni xD

Najpierw przeglądam pismo od tyłu, następnie zaczynam "skakać" po stronach. Czytam wstępniak, potem najbardziej interesujące mnie recenzje i artykuły, następnie dział na luzie i AR. Potem przychodzi czas na resztę. Ogólnie rzecz biorąc czytam CDA od deski do deski :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA kupuję odkąd pamiętam, a myślę że gdzieś na strychu mam numery oznaczone jedną cyfrą. Niestety nigdy nie prenumerowałem i kupuję nie regularnie. Kiedy już kupię to czytam od deski do deski, nawet jak mnie coś nie interesuje serio po prostu przeczytję tę gazetę. Płyty mam układane ale czasopisma są tam gdzie czytam czyli coś leży w Sali Tronowe(WC) coś w sypialni i jeden w torbie. Gazeta zawsze przeze mnie lubiana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zacznę może inaczej, nie od "jak", ale "gdzie" (chyba nie ma takiego tematu, nie?) - ja z reguły czytam... w toalecie :P i to tylko CDA, inne gazety nie :D

może to głupie, no ale.. :wub:

najczęściej za pierwszym przeglądam szybko gazetę [grrr - smg] (zawsze patrzę na oceny jakie wystawiacie grom, z ciekawości) i odkładam. co jakiś czas do niej sięgam. kolejno czytam Na Luzie i AR, a potem, już nie w toalecie, jak mnie jakaś recenzja zaciekawi to ją przeczytam. (czasem też zatrzymam się przy jakiejś zapowiedzi/recenzji, jeśli mnie szczególnie zaciekawi, na początku, przy przeglądaniu)

z reguły czytam tylko zapowiedzi/recenzje tylko tych gier, które lubię. ale mój błąd, poprawię się - po ostatniej bardzo fajnie napisanej recenzji (nie pamiętam czego i przez kogo, jutro dopiszę, jak dorwę się do gazety) przypadkowo przeczytanej, stwierdziłem, że będę czytał głównie z ciekawości samego tekstu oraz warsztatu (bo bardzo fajnie piszecie recki), a nie dlatego, żeby się czegoś dowiedzieć o grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam :

- Wstęp i cały początek (informacje);

- Artykuły tylko o grach na PC (konsole mnie nie interesują, PC jest moją platformą do gier);

- Artykuły tylko o grach które mnie interesują (czyli pomijam wszelkie gry typu LEGO i inny shit);

- Całą publicystyke, AR i obrazki z reklamami nawet obejrze :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przeglądam oczywiście najlepiej się to robi od końca , później znowu tylko od początku. Czytam to co mnie interesuje, międzyinnymi nowinki sprzętowe oraz te na rynku gier, no i ich recenzje ,są to głównie te na które czekam albo słyszałem wiele dobrego i stwierdzam czy warto zagrać. Pełniaki odpalam sporadycznie, chyba że nie grałem i miałem zamiar kupić to wtedy kolejność trochę się zmienia. Resztę czytam w swoim rytualnym miejscu czyli w łóżku i ...... chyba każdy się domyśli :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności oglądam okładkę i szukam ukrytego przekazu. Następnie szukam interesujących recenzji i zapowiedzi. Później Na Luzie i Action Redaction. Każdy numer chowam przed tatą od momentu gdy w jednym z numerów zobaczył artykuł o nude patchach i zaczą mi prawić morały typu "Za młody na takie żeczy jesteś".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo - zależy. Jeśli jest w środku recka/zapowiedź, na którą czekam - zaczynam od niej, jeśli nie - najpierw AR, potem Na Luzie, następnie recenzje i zapowiedzi, na końcu publicystyka. Omijam zwykle wszystkie teksty sprzętowo-techniczne i teksty, które zwyczajnie mnie nie interesują - na przykład recenzje MMORPG, których nie cierpię. Potem odstawiam numer na półkę, a po kilku miesiącach, w momentach skrajnej nudy, wyciągam i czytam wszystko, co wcześniej pominęłam - poza tekstami sprzętowymi, których nie tykam nigdy i nigdzie wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja CD-Action kupuje zawsze w dniu premiery rano. Po powrocie ze szkoły do domu najpierw przeglądam ogólnie całe.

Kiedy czytam zaczynam od info o grach potem sprzęt a potem czytam recenzje i zapowiedzi gier które mnie interesują. Przy okazji czytam publicystyke AR i Na Luzie, Zawsze staram się, żeby sie nie pogniotło :)

Czytam na ogół na leżąco i siedząco ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...