Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Hitman (seria)

Polecane posty

A co powiecie o ostatniej misji w Hitman: Contracts :) Te oddzialy antyterrorystyczne wchodzące do hotelu - szybka akcja, działanie wręcz pod wpływem paniki - achhh nie zapomniane wrażenia :)

Moim zdaniem jednak z lepszych misji w całej serii - i możecie mówić że nie mam gustu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące najnowszego Hitmana. Na jakiej zasadzie powstała ta część? Tak jak w Kontraktach Tobias umierał i przypominały mu się dawne zadania tak na jakiej zasadzie powstało Blood Money? Dalej zdycha w tym paryskim hoteliku ;) ? Zapewne większośc z Was wie to o co pytam, ale przez kilka miesięcy nie interesowałem się rynkiem gier za bardzo ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj dostałem na urodziny Hitman Contracts (przedtem grałem w Codename 47 i Silent Assasin) i w pewnym stopniu się zawiodłem. Wszystkie te misjie są za łatwe, w jednej tylko misji miałem ocenę Professional, a w pozostałych Sillent Assasin. Najbardziej podobała mi się pierwsza i ostatnia misja, chociaż pozostałe (nie licząc tych które były powtórkami) też nie były takie złe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitman Codename 47 był, zaraz po Thief'ie, pierwszą prawdziwą skradanką w jaką grałem. Najlepszymi częściami serii były Silent Assasin i Blood Money. Seria odbiła się mocno na rynku gier, tak jak Splinter Cell czy GTA. Chyba nie ma prawdziwego gracza, który by nie słyszał i choc przez chwile nie zagrał, w którąś cześć Hitmana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy to jedna z niewielu gier pozwalających się wcielić w rolę przestępcy (czy też, mówiąc wprost, zbrodniarza), której pojawieniu się nie towarzyszył jakiś skandal? :) Jakiś nastolatek nie zabił kolegi, a w jego szafce znaleziono cd-r z wypisaną flamastrem nazwą "Hitman"? Ja nie mogę sobie nic takiego przypomnieć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy to jedna z niewielu gier pozwalających się wcielić w rolę przestępcy (czy też, mówiąc wprost, zbrodniarza), której pojawieniu się nie towarzyszył jakiś skandal? :) Jakiś nastolatek nie zabił kolegi, a w jego szafce znaleziono cd-r z wypisaną flamastrem nazwą "Hitman"? Ja nie mogę sobie nic takiego przypomnieć :)

Ja zawsze powtarzam w takich sytuacjach że to nie jest żadna wina "złej" gry, bądź filmu, lecz tylko i wyłącznie psychiki gówniarza (małolata...), jego rodziców i środowiska. W tym pewnie rzecz że Hitman jest grą akcji, w której trzeba trochę myśleć i to raczej tytuł dla koneserów niż dla graczy liczących na jak największa masakre na ekranie. A Ci mniej zrównoważeni psychicznie raczej szukają czegoś "prostszego".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem tylko Hitmana 3: Kontrakty ale na podstawie pozostałych wersji mogę śmiało stwierdzić ,że cała serja jest wybitna i gdy po raz I zobaczyłem u kolegi 2 odsłone demo to mało nie pobiłem kolegi bo ciągle chciałem w to grać aż dostałem wersje pełną i mnie tak wciągnęło że załatwiłem se ostatnio Blood Money i w to grałem i powiem tylko tyle że ta gra jest świetna pod każdym względem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie przydała by sie ankieta (we wszystkich tematach o grach by sie przydała) ja na pewno zagłosował bym na Hitmana 2, dlaczego :?: sam nie wiem, jestem do niej przywiązany i tyle czego nie moge powiedzieć o Hitmanie 3, który niemile mnie zaskoczył. On w ogóle mnie nie zaskoczył :wink: A Blood Money owszem klimat zachowany wymagania wzmocnione grafika nieco bardziej realna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, którą tak ukrywaliście w poprzednim numerze wyszła na jaw :twisted:

Tak? Cała społeczność czytelników CDA dziękuje Ci za tak wyśmienite informacje. :evil: Czy nie zrozumiał Pan, że nie podano tego zakończenia, aby innym nie popsuć zabawy? Jeśli nie, to informuję: dzięki tej informacji odpuściłem sobie zakup czwartej części Hitmana (aby zapomnieć zakończenie).

A ja jestem po zakończeniu (wkońcu) Hitmana 2. Po odpuszczeniu sobie gry, gdy była dołączona wraz z CDA (wredna druga misja u arabów) teraz wziąłem się do zakończenia tej wyśmienitej gry. Po mało ciekawej misji ostatniej (ale bardzo emocjonującej i klimatycznej) mam głód na część kolejną: Kontrakty. I tu me pytanie: Czy zakupić sobie scrackowanego i wymagającego patcha Hitmana 3, czy zakończyć część pierwszą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zakupić sobie scrackowanego i wymagającego patcha Hitmana 3, czy zakończyć część pierwszą?

IMO skończ "jedynkę". Jeśli potem sięgniesz po Contracts, to będzie większa "przyjemność" z przechodzenia tych samych misji :> (układ pomieszczeń ten sam, inne drogi i zadania) Zresztą "jedynka" jest bardziej wymagająca, a przez to satysfakcjonująca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja niedawno zakupilem w irlandii blood money, ktorego nei ma w polsce jeszcze

"Nie ma w Polsce" czy "nie ma w sprzedaży w Polsce"? Bo to jest różnica, co się będziemy czarować xD Zresztą w wersji na konsole już jest w sprzedaży, na pecety nie ma? Będę musiał w empiku sprawdzić... :scratch:

Pytanie: chcielibyście remake pierwszego Hitmana, z nieruszonym systemem sejwów, zadań i broni, tylko w nowszej grafice i bez wkurzających bugów? :) Poziom trudności zostałby tak samo wysoki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: chcielibyście remake pierwszego Hitmana, z nieruszonym systemem sejwów, zadań i broni, tylko w nowszej grafice i bez wkurzających bugów? Poziom trudności zostałby tak samo wysoki

TAK!

Ostatnio przeszedłem Hitmana po raz pierwszy... Od jedynki do trójki, bo czwórki mój komp nie udźwignie, niestety. I gdy po przejściu Kontraktów włączyłem Codename 47, doznalem niestety negatywnego szoku. Taki remake byłby świetny.

Nawiasem mówiąc seria jest genialna i dla mnie - maniaka cRPGów i czlowieka stroniącego od 'takich' gier - jest jedną z najlepszych w jakie grałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: chcielibyście remake pierwszego Hitmana, z nieruszonym systemem sejwów, zadań i broni, tylko w nowszej grafice i bez wkurzających bugów? :) Poziom trudności zostałby tak samo wysoki :P

Remake jedynki tak, ale z większymi zmianami. Sposób sejwów, możliwości rozgrywki jak w części drugiej, natomiast zadania, misje pozostawione bez zmiany. Nie wydałbym pieniędzy na taka samą grę, która wieszałaby się na moim "sprzęcie". (kogo ja oszukuję - i tak bym kupił) :)

Nic tak człowieka nie może zdenerwować, jak uświadomienie sobie, że gra, w którą aktualnie ma ochotę zagrać, została zgubiona przez braciszka. Normalnie szlak mnie trafił, bo Codename 47 zmył się równie szybko, jak 47 z miejsca zbrodni. Ma ktoś część pierwszą do zaoferowania? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...