Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tutex

Mortal Kombat 4

Polecane posty

Tak da sie walczyc tym pol smokiem ale niepamietam jak wpisz w wyszukiwarce Mortal Kombat 4 Goro to napewno znajdzie ci gdzies jak uaktywnic ta postac, mozna takze odblokowac Noob Saibot'a :D. Ja wole osobiscie postacie, ktore sa od poczatku gry a zwlaszcza Scorpiona i SubZero :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby zagrać gorem musisz:

1.Przejść grę Shinnokiem

2.W menu wyboru postaci wybrać przycisk "Hidden"

3.Potem najechać na Shinnoka i nacisnać przyciski odpowiadające za run i block razem.

I grasz Gorem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5PIK3

Tak np. :arrow: Mortal Kombat 5 hehe :D

Nie znam zbyt dużo girek tego typu ponieważ za nimi nie przepadam tylko Mortal i Tekken :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak typu MK4 tzn ja znam duzo mordobic w 2d a nie w 3d sam uwazam ze w 2d jest wiecej fajnych nawalanek niz w trojwymiarze. A tu pare przykladow: cala seria Street Fighter (Gouki Rulez !!! :D ), starsze czesci MK (najfajniejsza byla 2 i na automatach jeszcze sie zajefajnie gralo), seria Guilty Gear, seria Samurai Shodown, Virtual Fighter (w 3d jest ), Battle Arena Toshiden (tez w 3d ), War Gods (3d), Bio Freaks (3d, itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad mozna sciagnac dzialajaca w pelni wersje MK2?

Nie orientuję sie dokladnie, ale z "moich obliczeń" wynika, że Mk2 nie jest darmowa. Obym sie mylił, bo w przeciwnym wypadku będziesz miał nieźle przerypane za tego posta :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się mylisz, znalazłem MK2 na dobrej stronie z Abandomwerem(przynajmniej wcześniej nie widziałem tam warezów)

http://www.abandonia.com/games/316/downloa...al_Kombat_2.htm

A tak wogule, wyślij na forum wzór na obliczenie czy gra jest darmowa czy nie.

EDIT

Whoops, pomyłka, teraz chciałem ściągnąc i okazało się, że gra jest chroniona i nie może być zamieszczana.

Więc odpowiedż jest taka, że tej gry raczej legalnie nie znajdziesz

A gościu i tak, za posta nie będzie miał chyba przesrane, bo myślał, że gra to abandomwere i nie było to pytanie bezpośrednio o pirata, wtedy chyba nawet wersja z emulatorem byłaby legalna,chociaż nie jestem pewny

Aha i pytanie do moderatora, czy jak gościowi podam stronę do romu i emulatora z zastrzeżeniem, że ma usunąć w ciągu 24h, to będzie to uznane, za link do pirata czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romy są nielegalne, a zaslanianie sie haslem "usun to po 24h" jako ze niby do wersji testowej przed zakupem (aczkolwiek nie kazda gra ma takie zapiski) lub "sciagnij tylko jesli masz oryginal" jest najczesciej stosowanym systemem ochronnym serwisow warezowych. Tak, oberwie ci sie, bo z kontekstu twych slow mozna wylowic, iz chcesz sie tylko tym zaslonic :) Zreszta- teraz to takze jest tepione przez prawo, wiec lepiej nie proboj sprawdzac, czy na FA przejdzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś powiedzieć chyba ,,chodziło"

Bo jeśli dalej chodzi ci o wersje darmową to chyba pytasz o pirata wiesz?

Tylko zależy od interpretacji, twoich słów bo jeśli chodzi ci o

Darmowa-oficjalnie dostępna jako freewere albo abandomwere to takie coś nie intnieje

czy

Darmowa-można ,,legalnie inaczej" ściągnąć z neta to tutaj tej odpowiedzi raczej nie dostaniesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5PIK3

Chodziło mi o grafike ( no raczej lepsza jest w MK4 :D ) .

MK2 nie jest tak dobra pod względem graficznym , grywalność jest praktycznie taka sama w obu grach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz 5PIK3 na niektórych forach poświęconych MK spotkałem się z opinią, że przeniesienie do 3D przynajmniej w przypadku MK4 zabiło klimat. Nie wiem jak jest z kolejnymi częściami, ale ja i tak MK niegdy nie lubiłem.

Zresztą ja tam wolę ładne digitalizowane postacie, jakie daawno temu widziałem w UMK3 na Sedze(nie pamiętam jakiej) kuzyna, niż jakieś pokraczne modele z MK4

A grywalnośc niszczą braki fabuły, jak np Reiko, który przez całą grę nie wypowiada ani jednego słowa i siada na dziwnym tronie co nigdy nie zostało wyjaśnione

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5PIK3

J.K.Tank byś musiał pograć w MK5 tam to jest klimat nie tak jak w MK4 lub inne starsze .

Ja osobiście też nie przepadam ale czasami pograć w MK można (nic się nie stanie :lol: )

Z tymi postaciami to masz racje w MK4 są naprawde ciękie ale MK5 już nie ( wsumie to MK5 jest wydana na kompa i na ps2 , a nie tak jak MK4> , która najpierw była wydawana na psx a potem przerabiana na kompa :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5pik3 >> MK4 jest znacznie gorsza od 2. Chyba nie grales nigdy w 2 na automacie. To sa dopiero emocje a ta muzyczka jak na tamte lata to miodzio. MK4 jest duzo prostsza i nudniejsza od drugiej czesci :> Poza tym chyba nie wiesz co to jest gra na jednym zetonie i dojscie do walki z Kintaro i pokonanie go wtedy sie czujesz jak prawdziwy wojownik :D Ja gralem w wszystkie czesci, ktore byly na PC i moim zdaniem takby wygladalo zestawieni od najlepszej do najgorszej gry z serii:

1.MK 2

2.MK 1

3.MK 4

4.MK 3

5.MK TRILOGY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi postaciami to masz racje w MK4 są naprawde ciękie ale MK5 już nie ( wsumie to MK5 jest wydana na kompa i na ps2)

Bardzo ciekawi mnie to, gdzie znalazles MK5 na PC. Ta gra wyszla tylko na konsole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5PIK3

Zicmu też grałem na automacie w MK2 wiem że to były emocje ( ale my już żyjemy w XXI wieku a nie w średniowieczu żeby gadać o automatach :D )

niechce cię urazić jakby co :D

Masz racje pomyliło mi się ( sorka że wpędziłem was w błąd ) :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5PIK3 >> No i co z tego mnie nie obchodzi to czy gierka ma fajna grafike liczy sie miodnosc, grywalnosc to cechuje dobra gierke. Wiesz jest duzo gierek z ladna grafa ale, w ktorej gra sie maxymalnie od niechcenia. Poza tym, wiekszosc gier na automaty byla tak grywalna ze do dzisiaj nie znajdzie sie tak grywalnych gierek na PC :]

PS. Moze ktos odpowiedziec na moj temat zwiazny z Mir3 plz bo bardzo chce pograc w ta gierke :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...