Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tutex

Mortal Kombat 4

Polecane posty

Gość 5PIK3

Wiadomo że mi też chodzi o grywalność . Grafika jest też jednym z ważniejszych czynników gry .

Lubie poprostu gdy moge się poczuć w grze jak w prawdziwym świecie dzięki grafice bardziej możesz się wczuć w gre .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie człowieku żyjemy w Polsce a nie w średniowieczu i chcę cie poinformować, że wq takiej ,,średniowiecznej" Japonii dalej powstają automaty i gry na nie.

A to o miodności to racja.

Kiedyś grałem w AvsP na automatach, mówie wam to było super.

Swoją drogą o ile sie nie mylę to większość nowych Japońskich bijatyk najpierw wychodzi na automaty, a potem na konsolę, ale mogę się mylić,

ostatnio na jednej stronie oMS, było sporo szumu o jakiejś NGBC, na automaty nowej generacji, gdzie pojawia się bohater MS, Marco.

Aha, jak postacie z MK4 wydają ci się realne to doradzam wizytę u okulisty, już te z MK1 bardziej prawdziwych ludzi przypominają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5PIK3

No tak masz racje ja nadal lubie sobie pograć na automatach ale to już nie jest jak kiedyś .

To o tym średniowieczu to taka metafora była nie musisz brać tego tak do siebie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wziąłem tego do siebie, tylko do Japończyków :D:D

Ale w jednym miałeś rację w Polsce automatów, nie ma już dosyć dawno, więc mogłoby się zdawać, że ostatni raz używane były w średniowieczu. :D:D

Tak wogule, to w moim miasteczku, do salonu gier starzy klienci pewnie jeszcze powrócą, na jego miejscu po zamknięciu otworzono zakład pogrzebowy. :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5PIK3

U nas w Poznaniu to chyba już od trzech lat nigdzie niewidziałem automatów ( nie szukałem ich jakby co :D ) . A ty J.K.Tank z kąd jesteś?

Tak wogule, to w moim miasteczku, do salonu gier starzy klienci pewnie jeszcze powrócą, na jego miejscu po zamknięciu otworzono zakład pogrzebowy.

I tutaj masz racje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takiego miasta na południu Polski, nazwy wolę nie podawać, bo skojarzy kilku moich kolegów spamerów kto ja jestem i zacznie się super spam.

A to, że w Polsce nie ma automatów, to nic dziwnego bo Japonia to ja mówił MR.Jedi inny wymiar, i tam jest możliwe, by były automaty, przed premierą grgy, a u nas to nie całkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5PIK3

Masz racje .

U nas powinni ogólnie coś zrobić , bo jest kilku maniakó , którzy "kochają" (tak to dobre słowo :D) Automaty .:twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5PIK3
Wyjeżdżajcie nad morze! tam zawsze jest duzo miejsc z automatami

Masz racje nad możem zawsze były aytomaty chociarz nie wszędzie :D

Gdzie niegdzie to już jest nieopłacalne :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5PIK3

Jak dla mnie to wogóle MK jest cięką grą :twisted:

Ja poprostu nie lubie aż tak bardzo tej gry na przykład wole sobie pograć w SWATa 4 to już jest zupełnie inny gatunek ale i tak wole SWATa 4 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co ma MK do SWAT'a? przecież to wogóle inne gatunki i gier tych nie porównywał bym ze sobą.. co do MK 4 było świetne... tylko zdecydowanie mało postaci.. np tego pana z mojego avatara brakowało mi bardzo :P

Najlepsza czescia MK jest Mortal Combat Trylogy ( czy tam trilogy). Jest tam najwiecej psotaci i ogolnie, pomimo, ze jest w 2d wymiata!! Niestety nie ma tego darmowego ale poszukajcie na aukcjach e-buy czy allegro moze znajdziecie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co fakt to fakt... MK 4 wymiata... przeszedłem wszystkimi wszystko na wszystkich poziomach trudności (notabene kolejne poziomy trudności były za bardzo stopniowane, że nie czuło się różnicy pomiędzy nimi) a jak jeszcze możesz ubić morde swojego brata, kumpla itp. to już sam miód

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole MK4. Godzinami naparzaliśmy się w to z bratem. W MK Trilogy nie grałem, ale widziłem to. Takie sobie. MK4 może i nie ma najlepszej grafiki ale ma niewątpliwie grywalność.

Nie grał tylko widział na ekranie a ocenia. Lol. MK4 lepsze od trójki trylogii. Lol.

Ja nie rozumiem co wy w tej nędznej czwórce widzicie. Niby grafika fajna. Lol. Trylogia miała porządny 2D a MK4 lipne 3D. Hehe, ja wolę dobre 2D i grywalność ogromną niż marne 3D i lipną grywalność dążącą do zera :D No nie wierzę jak można mówić, że 4 jest lepsza od trójki albo trylogii. Lol. 4 to porażka była i tyle :P

EDIT: Offtop over and out Szaitis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Moim faworytem jest Skorpion, ale mam problem z fatality w którym przemienia sie w skorpiona ( tyle że zwierzątko ). Jak trzeba wcisnąć UP to on oczywiście podskakuje, ale raczej nie powinien, gdzieś czytałem, że trza wcisnąć BLK w odpowiednim czasie, ale nie mam przekonania co do tego. Więc prosze napiszcie jak i kiedy... I czy istnieje możliwość przecwiczenia fatality, albo jakiś mod lub patch do tego ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Chyba w samej grze jest lista ciosów. A skoro tam jest to musi działać bo sam pamiętam, że robiłem tego fatala... Scorpion zmienia się w skorpiona .. takiego przydużego i nadziewa na szpikulec :) A skoro mi działał tzn, że te ciosy z gry są poprawne bo nie przypominam sobie, żebym szukał gdzieś innych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem filmik, np z fatality dla Raidena - d,u,u,u+HP. Kiedy jest up to on nie podskakuje bo chyba wciska BLK czego w liście ciosów nie ma napisanego, ale fatality wychodzi, więc co trza zrobić dokładnie ??? A i jeszcze jedno... jak gram jakąś postacią w ARCADE i pokonam pierwszego przeciwnika, to kończe gre tak jak bym przeszedł wszystkimi. Może uruchomiłem jakiś kod, a jak tak to jak go usunąć ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...