Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abuk96

Blaszak Do Grania

Polecane posty

A ja tak dla odmiany zaproponuję coś innego:

Goodram DDR3 2GB PC1333 CL9 154.00 zł

Samsung 500GB SATA2 (HD502HJ) 165.00 zł

Tacens Prior 110.00 zł

Samsung nagrywarka DVD SH-S223C czarny OEM 75.00 zł

Gigabyte GA-P55-USB3 Intel P55 LGA1156 (PCIE/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR3) 416.00 zł

OCZ StealthXstream 2 500W 213.00 zł

Intel Core i5 760 LGA1156 BOX 769.00 zł

Gigabyte GeForce GTX460 1GB DDR5/256bit DVI/HDMI PCI-Express 829.00 zł

Razem 2731.00 zł (techplanet.pl)

Kosztem 2 GB pamięci oraz chłodzenia CPU udało mi się włożyć do zestawu lepszy procesor (architektura procesorów z serii i5/i7 Intela jest lepsza od Phenomowej). Następne zakupy to kolejne 2 GB (niezbędne) oraz chłodzenie na procesor (przyda się do podkręcania).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu że Gigabyte ma lepsze chłodzenie i firmowe chłodzenie. :)

Co do lepszości zestawów...

Moje Palit GeForce GTX 460 Sonic Platinium 1GB DDR5 vs Twoje ZOTAC GeForce GTX 460 1GB DDR5. Ten pojedynek wszystko wyjaśnia, poza tym obaj daliśmy niemal identyczne zestawy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal xD dobrze powiedziane...ja mogę wstawić coś innego bo jest jeszcze kasa jakaś tam...ale może jak nie ZOTAC to Palit..choć Palita tak szczerze to nie znam :) mało widuje takich kart..u znajomych itp. Najwięcej jest Gigabyte, Asus i Sapphire nie wiem czemu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Gainward to na pewno, bo akurat Palit = Gainward - ta sama firma :)

Po prostu ludzie chcą wybierać "lepsze" marki, nawet jak właściwie nic za tym nie przemawia. Na tej samej zasadzie Daewoo w Europie zmieniło nazwę na Chevrolet... drobna zmiana, a wizerunek produktu całkowicie inny, nie? :P Potęga marketingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie pięknie tylko pytanie czy na zestawie darktangrama odpale wszystkie obecne tytuły ?

Zależy mi na:

Grand Theft Auto IV

Left 4 Dead 2 (i l4d)

SC2

BFBD2

itd ?

Przypuszczam że zestaw darktangrama jest lepszy od zestawu eddyego (z 1 karty postów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko odpalisz, ale też będą śmigać jak szalone :) No, GTA w maksie nie odpalisz bo to nigdy nie było dobrze zoptymalizowane, ale ogólnie będzie bardzo dobrze.

Zestawy są podobne, ale ten od darktangrama ma firmowo podkręconą kartę graficzną... jak koniecznie nie chcesz się tykać samodzielnego OC to jest lepsza, ale tylko wtedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...