Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maciej Nowak

PS2

Polecane posty

Ja kosolke posiadam już od jakiegoś czasu i musze powiedzieć ,że gra się tak samo dobrze jak kilka lat temu .Z gier polecam głównie bijatyki i serie Eye Toy .Tak poza tym po dłuższym machaniu przed telewizorem wyrobią Ci się mięśnie ramion (biceps,tricep,czworczeps:P).To też potwierdza pewną wyższość na konsolą Nietendy Łii :blush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skanowanie progresywne również włącza się w telewizorze panoramicznym (kineskopowym) ? I jak to można włączyć? Czy to jest z poziomu konsoli czy telewizora ? Jeśli w telewizorze, to pod jaką nazwą będzie to figurować w menu ? PS2 podpiąłem do Samsunga Plano (chyba 29'), ponieważ na wcześniejszym LCD'eku (Samsung 32') grafika była bardzo zła..

AAA i jeszcze jedno. W "menu" PS2 mam przy informacjach dotyczących wersji konsoli, napędu etc. możliwość zmiany tekstur (nie pamiętam jak to dokładnie się nazywa) Dostępne opcje to : Standard lub Mapping. Do czego to służy?

edit:

Czy to, że mam konsolę NTSC może oddziaływać na jakość obrazu (grafiki) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz GT4 to możesz mieć grafikę HD :D

Aby uruchomić PS w grach, które nie mają tego ustawienia w menu

należy podczas uruchamiania konsoli z grą należy trzymać X + Trójkąt aż do pojawienia się informacji o trybie progresywnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem God of War i sposób "trójkąt i krzyżyk" nie zadziałał. Za to w opcjach jest możliwość włączenia skanowania progresywnego. Pisało, że jeśli telewizor nie obsługuje skanowania progresywnego, to ekran zniknie/stanie się ciemny. No i stał się ciemny :< ech..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że na kablu RGB grafika jest o wiele lepsza? I mało się orientuję, ale w tym Samsungu Plano z tylu tv mam wejście euro (av?). Czy kabel rgb jest kompatybilny z tym wejściem, czy jak to jest ;D ? need electronics knowledge :)

update

Znalazłem przejściówkę z chinch (red/white/yellow) na euro. Jeśli podepnę w ten sposób obraz będzie lepszy? Czy zostać przy r/w/y?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deerka: Czyli Twój TV nie obsługuje tego trybu.

Lukasz8: Ja mam GT4, ale w wersji PAL czyli nie posiadam tej opcji HD?

Niestety nie :(

HD obsługuje tylko parę gier, tylko i wyłącznie NTSC. Na 100% Gran Turismo 4 i Tourist Trophy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takowe pytanko: Czy można zamiast EyeToya podpiąć do PS2 zwykłą kamerkę internetową od kompa? Bo i ET i kamera internetowa są na gniazda USB nie? Teoretycznie więc to powinno działać. Mógłbym w ten sposób oszczędzić na ET i kupić po prostu od razu gry wykorzystujące kamerkę. Zatem czy internetówki USB PC będą kompatybilne z PS2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się nie da? i Czemu w drugą stronę jest możliwe? To bez sensu... A i jeszcze jedno: ile jest w ogóle gier korzystających z EyeToya? Jest gdzieś dostępna lista tych gier?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu? hmm... można to określić odpowiednikiem PCtowym brakiem sterowników.

A w drugą stronę? Bo powstały stery dla PC (dla innych modeli kamerek z tego co wiem, ale działają. Ja miałem tak ze skanerem - stery pod xp nie działały więc zainstalowałem stery od prawie identycznego modelu tej samej firmy).

A tu masz listę: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_EyeToy_games

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A była taka gra karciana wykorzystująca ET, do której były specjalne karty, które po podstawieniu pod kamerę pokazują na ekranie telewizora stwory rzekomo stojące na tych kartach! Widziałem to w akcji i muszę przyznać, że wygląda imponująco i stwory te można głaskać, a reaguja na to nadzwyczaj realistycznie! Swego czasu było głośno o tej grze, ale potem ucichło i co się z nią stało? I wreszcie jak się nazywała?

// Real world =D - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra. Wprowadzam NATYCHMIASTOWY nakaz przestrzegania regulaminu konsolkowego. Miałem dobre serce zbyt długo. Od tej pory, każdego kogo spotkam dwukrotnie na łamaniu zasad lub ich olewaniu czeka kara i to surowa! To jest temat do komentowania, a nie do zalewania go pytaniami i problemami. Jak masz pytanie/problem - tworzysz temat. Od teraz będzie to maksymalnie surowo egzekwowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeeeee czemu wcześniej Ci to nie przeszkadzało? A poza tym zawsze jak tworze nowy temat z problemem to dostaje ochrzan, że takie coś już jest i to tam powinienem napisać, a jak napisze to we właściwym miejscu, to że mam napisać nowy temat, to co mam w końcu robić? Zdecydujcie się! BTW: Czyli jak mam problem z konsolą to mam założyć taki temat:" Pomocy ekran mi błyska i miga gdy wciskam R1 co to może być?" Kagex a co do Ciebie, zobacz jaką wazelinę o Tobie napisałem w "Ankiecie dla forumowiczów". ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratos: Masz problem ze swoją konsolą? Zakładasz temat 'PS2 - problem z migającym ekranem'. Dostajesz konkretne odpowiedzi, problem jest rozwiązany, temat zamknięty zostaje w tym dziale. Jak ktoś będzie miał taki sam problem, to albo znajdzie w wyszukiwarce, albo założy nowy topic, który zostanie scalony z poprzednim, użytkownik zobaczy rozwiązanie problemu i wszyscy będą szczęśliwi. Chyba, że komuś sprawia przyjemność wyszukiwanie czegoś w temacie, przekopywanie się przez tony postów i tak dalej. Bo co z tego, że ty na stronie X dasz świetny sposób na błąd XXX, jak już 10 stron później nikomu nie będzie się go chciało szukać? Tak będzie lepiej, moim skromnym zdaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ważniejsza dla Ciebie jest sama GRA, a nie grafika to PS2 jest dla ciebie. Na PS2 niektóre gry wyglądają jak na PC, ale gra się lepiej na PS2 - nie ze względu na pada, ale dlatego, że na tej konsoli wygodnie się gra. Jeśli Cię to interesuje mam prawie nie używaną PS2 slim z padami i grami na sprzedaż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...