Jump to content

MHmario1617

Forumowicze
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About MHmario1617

 • Rank
  Ork
  Ork
 • Birthday 01/04/1992

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. To znaczy, że masz już wszystkie pozbierane (ale i tak za to się nic nie dostaje) tylko brakuje Ci jednego pióra feniksa, a w skrzyniach gdzie by były oczy lub pióra, pojawią się czerwone orby.
 2. Druga tarcza? To napisz najpierw, którą pierwszą zdobyłeś? Ale to jest pewnie ta za obracanymi drzwiami. Musisz kopnąć wagon na guzik stojąc jak najbliżej tych drzwi i wtedy wykonać unik w tył. A ten promień sobie na później zostaw.
 3. Ja bym Tobie radził zagranie najpierw w jedynkę, wciągnęła mnie trochę bardziej niż dwójka, ale God of War 2 jest ok. 2x dłuższy. Ale tak, obie są wybitne.
 4. Jemu pewnie chodziło o to czy te rzeczy są w zestawie z konsolką (choć to oczywiste, że muszą być ).
 5. Przecież Koksiarz już napisał, że gry na PS2 jeszcze wychodzą choć są to głównie multiplatformowce. Co do grafiki, jeśli podobał Ci się God of War na PSP, to bierz PS2 na niej jest jeszcze lepiej.
 6. Ta strzałka między samochodami informuje o tym, że samochód uzyskał lepszy czas w danym sektorze od tego jadącego przed nim.
 7. Niektóre płyty z grami od PS1 były fioletowe lub nawet czarne
 8. Też by mnie to bardzo interesowało. Jeśli mam internet radiowy to czy muszę dokupić router aby pograć w gry przez sieć na PS2 (pytam, bo mam kilka gier głównie do tego celu stworzone np. Battlefield 2) ?
 9. Do tych wymienionych gier dorzucę jeszcze Ghost Huntera (survival horror) i obie części Getawaya.
 10. MHmario1617

  PSX

  Ja prawie przeszedłem pierwszego Tomb Raidera na PS1, ale niestety laser odmówił posłuszeństwa A tak ogólnie to z kumplami przeważnie graliśmy w Tony Hawks Pro Skater 2 (wszystkie miejsca do skateowania odblokowane ), albo w Crash Team Racing, w którym mogliśmy jeździć "driftem" ładując w ten sposób pasek turbo
 11. No, w końcu ktoś odpowiedział. Dzięki, niedługo sobie zamówię.
 12. Trza mieć małe, zwinne palce Ale nie zmienia to faktu, że pad posiada przyciski analogowe (niektórym to można tłumaczyć, a i tak postawią na swoje ).
 13. Kratos mówisz, że pierwszy Dualshock nie miał gałek analogowych, fakt niektóre wersje ich nie miały lecz po pewnym czasie je wprowadzono. No widzisz moderatorzy też się czasami mylą Niewygodne, dlaczego przecież odpowiednio reagują na nacisk.
×
×
 • Create New...