Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maciej Nowak

PS2

Polecane posty

Witam,

Ostatnio myślałem nad kupnem PS2. W sklepach widziałem, że ceny sięgają ok. 700zł (prawie dwie godzinki lotu samolotem :? ) Czy wiadomo coś nowego o Play Station 3 ? Nie chce kupować dwójki, jeżeli za pół roku wyjdzie trójka. Czy wiecie kiedy wyjdzie kolejne cudo oznaczone numerem 3 ?

Chciałbym sie Was zapytać (wierzę, że ekspertów :wink: ) gdzie w Warszawie można taino kupić nową konsolę ? Mam blisko domu Media Markt, ale na pewno można gdzieś to dostać taniej.

Pozdrowienia,

Maciek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playstation3 bedzia miała premierę w czerwcu 2006, lub zaraz po Xboxie360 na początku grudnia tego roku. Nie wiem czy warto teraz brać PS2, skoro za 5 miesięcy pojawi się Xbox360, który ma kosztować 300-400 dolarów. Optymistycznie patrząc, już przed świętami będziesz mógł sprowadzić świeżutkiego next-gena w cenie 900 zł :).

Jeśli takie ceny okażą się prawdziwe i zechcesz kupić Xboxa360, to licz się z tym, że będziesz musiał go kupić za granicą :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na Twoim miejscu już teraz kupił sobie PS 2. Wakacje się rozpoczeły, przynajmniej nie bedziesz sie nudzil. No chyba, ze chcesz sobie jeszcze poczekac...nawet dluzej niz twierdzi Sony, bo cos mi sie wydaje, ze premiera PS 3 bedzie sie przesuwac.

Ale co tam konsole, blaszak to jest to... co kocham. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajne mi sie, że kupno PS2 stało sie teraz wyjatkowo opłacalne (a co dopiero po premierze PS3 -> stanieje jeszcze bardziej) - gier jest naprawdę duzo a cena niezbyt wygórowana.

PS3 będzie na początku drogie, pewnie niedostepne w Polsce i mało gier na początku (a zanim gry sie pojawią to stanieje pewnie sporo :P)

Ja też sobie kupie PS2, ale niech stanieje troche :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez bym na Twoim miejscu zakupil Playa 2. Sa bardzo fajowe gierki na te konsolke, no i jest ich bardzo duzo i sa juz tanie, tak samo jak samo jak konsolka. Tak jak mowi Pawel_J po premierze PS3 jeszcze wszystko potanieje, wiec mozna brac i sie nie ogladac PS2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że warto zwłaszcza, iż cena nie jest zaporowa. Premiera PS3 będzie najprawdopodobniej za jakiś rok (podobno nie ma nawet jeszcze gotowych kart graficznych), dużo wcześniej będzie nowy Xbox 360, ale nie wydaje mi się aby od razu jego cena była konkurencyjna. Ostatnio sporo dobrych tytułów na PS2 potaniało. Do tego dostępne są wyśmienite gry wyłącznie na PS2 (GT4, Takken 5, MGS3 i inne), również w niedalekiej przyszłości powinny pojawić się gry które prawdopodobnie będą hitami Soul Calibur 3, Final Fantasy XII. Wszystko wskazuje, że jeszcze przez sporo czasu ta konsolka będzie miała wsparcie ze strony producentów gier. Do tego w cenie konsoli przeważnie dodawana jest również jakaś gra, ostatnio widziałem z Gran Turismo 4 co również może być argumentem za kupnem PS2. Ja posiadam swoją czarnulkę i jestem z niej niezwykle zadowolony. Zamierzam również kupić PS3, albo Xboxa 360, ale to najprawdopodobniej dopiero z rok po premierze kiedy ceny będą już mniejsze, będzie odpowiednie zaplecze z grami i będe mógł się przekonać która konsola jest lepsza w bezpośredniej konfrontacji. Ale na tę chwilę zakup PS2 wydaje się być jak najbardziej odpowiedni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...dawno tu nie zaglądałem - już ponad dwa miesiące temu sobie 'małą czarną' kupiłem. Jak narazie mogłem porównać GTA San Andreas na PC i PS2. Na konsoli gra mi się o niebo lepiej niż na komputerze :) Koniec siedzenia 50 cm od ekranu :wink: Tak wogóle to też PSa innym polecam (niecierpliwie czekając na pokaz możliwości PS3...)

Maciek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile teraz w Media Markt trzeba by było zapłacić za PS2 slim? Ktoś sie orientuje?

Myślałem te nad zakupem na Allegro, ale to chyba odpada bo nie wydaje mi się to zbyt pewnym źródłem jak dla takiego "poważnego" zakupu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się kupować playstation2 kiedy ma się kompa.

Nie wiele więcej gier które są bardzo drogie!

Strata pieniędzy.

Taaa... Już kupiłem Ps2 slim i jestem zadowolony! Jednak komputer to nie to soamo co konsola - jesli nie grales na ps2 to nie powinieneś porównywać bo PCet po prostu wymięka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się kupować playstation2 kiedy ma się kompa.

Nie wiele więcej gier które są bardzo drogie!

Strata pieniędzy.

Ale na Playstation są dostępne gatunki wymarłe na PC, czyli choćby bijatyki, a co do cen to już ktoś pisał, że po wejściu konsol nowej generacji wszystko potanieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe kupuj nowszego modelu przerobioneo jakimś chipem jeśli taki masz zamiar, bo podobno konsole takie bardzo często po miesiącu padają, tzn wysiada laser. Poza tym nie masz wtedy gwarancji. Ja mam "czystą" konsole i rok gwarancji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie mam zamiar kupic konsole nieprzerobiona! - oryginalne gierki na allegro nie sa takie drogie wiec nie ma problemu.

A czy nowe modele konsol roznia sie wyposazeniem czy tylko szybkoscia?? I jaki model jest najbardziej udany? - najnowszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie właśnie chyba pójde pograć w Devil May Cry 3 :) Mimo, że jestem dopiero na 3 misji i gram na poziomie "normal" to poziom trudności już nie raz mnie przerósł!! I to lubie ! Trzeba sie bedzie ostro postarać żeby dać rade :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nowe modele konsol roznia sie wyposazeniem czy tylko szybkoscia?? I jaki model jest najbardziej udany? - najnowszy?

Z tego co wiem, nowa wersja jest tylko odchudzona i nic poza tym.

Możliwości zostały te same, tylko mniej miejsca zajmuje.

Pewnie pociągnęło to za sobą radykalną przebudowę wnętrza i jej chlodzenia ale konsolka wciąż ta sama.

Nowsza bardziej mi się podoba (ze względu na kompaktowe rozmiary).

Kupiłbym sobie, ale aktualnie nie będe zbytnio pieniędzy w PC/console pakował - inne rzeczy tez warte są uwagi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie odpowiedzi na wiekszość pytań! http://www.konsola.pl/faq_ps2.php

Sam mam konsole wiec sie troche na tym znam. 8)8):P Pozostaje tylko pytanie czy chcesz grać na oryginałach. :P

Oczywiscie ze chce grac na oryginalach - zreszta pisalem o tym wczesniej.

Z tej stronki wynika, ze w sumie nie ma znaczenia jaki model sie kupi... dopoki kupujemy neiprzerobiony ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry na PS2 i na Xboxa znajdują się na DVD (na płytkach do PS2 od strony zapisanej znajdują się znaczki PS2). Zresztą PS2 służy też jako odtwarzacz DVD. Natomiast w Game Cube znajduje się czytnik Disk drive CAV. A w PS3 szykuje się przełom, będą zastosowane płyty Blu-ray o pojemności 50GB (tu dopiero będzie można upchnąć gre :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...