Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maciej Nowak

PS2

Polecane posty

Mam Pytanie Jaka gra na PS2 Najlepiej się sprzedaje :D, bo tak chce kupić PS2, a nie wiem jaka dana gra jest warta świeczki, bo tak chce sobie kupić

Gran Turismo 4 (Fan Samochodówek :D)

Metal gear Solid 3 (Może Skradanek nie lubię za bardzo, ale bardzo fajny pomysł z tym Surivalem :P)

Black (Fajny FPSik)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie Jaka gra na PS2 Najlepiej się sprzedaje :D, bo tak chce kupić PS2, a nie wiem jaka dana gra jest warta świeczki, bo tak chce sobie kupić

Gran Turismo 4 (Fan Samochodówek :D)

Metal gear Solid 3 (Może Skradanek nie lubię za bardzo, ale bardzo fajny pomysł z tym Surivalem :P)

Black (Fajny FPSik)

Ty tam nie patrz na to ile się gier sprzedało, tylko żeby gra była dobra ;] Bo jest sporo fajnych i ciekawych tytułów które może się nie sprzedały dobrze, ale miażdżą ;] Co do zakupu PS2 to jest on jak najbardziej opłacalny. Ma potężną bibliotekę tytułów. Ja kupiłem praktycznie dla samych MGS'ów i nie żałuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Pan u góry, PSka 2 zakupiłem specjalnie dla Metal Gearów, nie żałuję, trójeczkę przechodzę już któryś raz z rzędu i nie nudzi mi się. Ta gra to istny diament wśród gier na PS2, genialna fabuła i gameplay, doszlifowane do najdrobniejszych szczegółów. Rzekłbym gra idealna, jak na razie dumnie prezentuje się na podium kilku uwielbionych przeze mnie tytułów, m.in. wśród pozostałych części serii.

Z innych gier polecam także God of War I i II oraz serię Guitar Hero.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić od kumpla PS2 za 100 zł. Problem polega na tym, iż mam 50'' plazmę, 30'' LCD i starego CRT. Właśnie ten ostatni był by najbardziej odpowiedni do zabawy. Tylko nie wiem czy mógłbym podłączyć konsole do niego, ponieważ ma tylko takie złącza. I jak ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć naprawdę starego tego CRT'ka. U siebie w domu mam kilkunastoletniego, a ma złącze EURO. Czy jest jakaś możliwość podłączenia PS2 do tego typu telewizora, nie mam pojęcia. Chyba będzie lepiej jak już kosztem jakości obrazu podłączysz konsolę do LCD...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wreszcie zaopatrzyć się w konsolę - padło na PS2. Od dawien dawna śledzę rynek konsolowy i najwięcej najbardziej interesujących mnie tytułów pochodzi właśnie od tej konsoli. Plusem jest to, że mam w domu stary, kineskopowy telewizor 32", który z powodzeniem zamaskuje niedoskonałości techniczne. Już nie mogę się doczekać ^^

Gdzie można upolować eye-toy'a?

@Down

Wielkie dzięki, ale nie chcę kupować żadnego sprzętu na Allegro, już prędzej skorzystam z eBaya. Szukam dobrego sklepu internetowego z konsolami, grami i akcesoriami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytań związanych z konsolą :smile:

1.czy da się usuwać niepotrzebne pliki z karty pamięci np. zapisy gier?

2.co musiałbym robić aby laser w konsoli się nie zepsuł lub nie spalił?

3.czy opłaca się kupować moduł zabezpieczający laser PS2 przed spaleniem?

Ps:prosiłbym o odpowiedź,jeśli ktoś coś o tym wie :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...