Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maciej Nowak

PS2

Polecane posty

Nie wszystkie są słabe n.p. Resistanse

A nie długo wyjdą 2 świetne gry i w dodatku 2 exkluziwy: inFamos i God of War 3

Nie piszę że wszystkie są złe, tylko porównując za grami z ps2/x360 wypadają blado, czy to w ilości sprzedanych egzemplarzy czy "rewolucyjności". Chodzi mi o to że np. Gears of War zrewolucjonizował fps'y/tpp poprzez spopularyzowanie systemu chowania się za osłonami. Co innowacyjnego wprowadził Resistanse? No ale skończmy ten temat, raz że to offtop a dwa że ktoś może zarzucić mi fanboystwo.

PS InFamous już się ukazał.

PS2 polecam przeczytanie tego: http://konsolowisko.pl/index.php?t=item&id=465 czytając to (zwłaszcza początek) nie wyrabiałem "z beki".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? Kupiłem dzisiaj PS2 :)

Nie wytrzymałem...dobra mam PS2, teraz mi powiedzcie czy jakosc obrazu poprawia sie przy zakupie innego okablowania.

Ja dostałem AV wejscie (3 kabelki). Wiem ze jest tez Euro wejscie . Czy to się czymś różni ? Bo kiedyś coś czytałem że coś tam coś sie poprawia.

Dostałem w prezencie gre:"Getaway" Włączyłem na 42' TV

Kurde, grafika mnie odstraszyla troszke...ale co tam.....troche latek to to ma..

Jutro będe sie bawił konsolką...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? Kupiłem dzisiaj PS2 :)

Nie wytrzymałem...dobra mam PS2, teraz mi powiedzcie czy jakosc obrazu poprawia sie przy zakupie innego okablowania.

Ja dostałem AV wejscie (3 kabelki). Wiem ze jest tez Euro wejscie

3 kabelki? :( To ja nie mogę kupić PS2, bo nie podłącze do TV. Euro wejście trzeba kupić osobno, czy w zestawie jest przejściówka, czy można od razu wybrać PS2 z wejściem euro? Bo inne kable odpadają. W żadnym z 2 telewizorów w moim domu nie ma innych wejść niż euro i antenowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co trzeba zrobić aby grać przez neta na ps2? Siostra przywiozła mi konsole z Anglii, bez pudełka, bez instrukcji... sama konsola, pad i okablowanie. Czytałem gdzieś że jakąś płytkę się kupuje? Wytłumaczyłby mi ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz fata musisz dokupić network adapter.

Slim ma wbudowany network adapter, wystarczy podpiąć kabel od internetu.

Jeśli masz internet radiówkę będziesz potrzebował dodatkowo routera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejściówka euro jest w zestawie.

O to dobrze!

Mam pytanie, co trzeba zrobić aby grać przez neta na ps2? Siostra przywiozła mi konsole z Anglii, bez pudełka, bez instrukcji... sama konsola, pad i okablowanie.

Bez pudła i instrukcji? hmmm, a na pewno konsola pochodzi z legalnego źródła? :> Poza tym na PS2 z Angli nie zagrasz w gry z Polski

czyli rozumiem, że jak kupie sobie sw battlefront II, to będe mógł grać na przez neta bez problemu?

Tak, mam slim.

j/w Nie uruchomisz polskich gier na sprzęcie z Angli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez pudła i instrukcji? hmmm, a na pewno konsola pochodzi z legalnego źródła? :> Poza tym na PS2 z Angli nie zagrasz w gry z Polski

Kupiona w komisie, używana. A dlaczego nie uruchomię gier z Polski? Konsole mam w systemie PAL, więc w czym problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można podczas grania na PS2 siedzieć tak blisko telewizora jak blisko monitora? Czy to nie męczy wzroku? Kiedyś siedziałem przed pegazusem podłączonym do tv w odległości ok. 0,5 m i było spoko, a teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*facepalm* Granie na CRT TV w takiej odległości męczy wzrok, chociaż może niektórym jest to ciężko odczuć (vide. małe dzieci które się dosłownie przyklejają do telewizora podczas oglądania bajek). Raczej powinno się tego unikać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o ten system PAL i NTSC mi chodziło, ale skoro w Angli jest tak jak w Polsce to spoko. BTW czy gry na PSP kupione w Angli będą działać na moim PSP 2004? A co do TV to im bliżej, tym więcej widać, ale też wzrok się męczy, a im dalej tym lepiej dla oczu, oraz ewentualnych pikseli się nie zauważa, ale ja jestem krótkowidzem i nie wiem jak to w praktyce wygląda. Krąg się zamyka :D najlepiej jakby się tą konsolę dało do monitora komputerowego podłączyć, ale się nie da, a poza tym mam panoramiczny monitor LCD 22'' i gry raczej by dobrze nie wyglądały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest jakaś możliwość, aby na konsoli z USA (PS2 SLIM 77004) grać w gry z Polski ? Po wcześniejszych postach wnioskuję, że mój play jest w systemie NTSC .. I od razu się pytam czy z NTSC mogę pograć przez network w Polsce?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...