Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maciej Nowak

PS2

Polecane posty

Zależy z której strony na to patrzeć (jakie to mangowe tytuły masz na myśli? ;>) :P Poza tym sporo ludzi myli mangę i pochodne od niej z innych krajów Azji. I potem ludki zachwycają się jaką to ma np. L2 mangową grafikę a to tzw. manhwa jest :P Zainteresowania jak zainteresowania, każdy lubi to co lubi :P

A wracając do Nintendo to nikt nie ma tak ekstra gierki jak Kirby ;] To jest hicior nie do zdarcia ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na najbardziej mi chodzi o pokemony :P No ale sześcianu nikt nie bierze pod uwagę a ja jednak mile wspominam nintendo więc napisałem o nim :P A swoją drogą to podaj jakieś takie tytuły mangowe na PS2, chętnie przejrzę ofertę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gofer, za duzo tego do wymieniania ale na pewno warto wspomniec o calej seri Dragon Quest, o grze Odin sphere, o Okami, o paru dobrych grach z Naruto, o Ninja Srcollu, o Samuraju Champloo, o seri Shin Megami Tensei, o grze Persona3... jest tego cala masa. same mangowe rpg moznaby wymieniac i wymieniac.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta gra w której na koniec łowi się dinozaura?? :P O a swoją drogą ten emulator na PS3 który ma emulować PS2 działa? I skąd można, jeśli to legalne, go pobrać? Przydałoby się takie "ustrojstwo".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten emulator mają tylko starsze wersje PS3, nowe tansze już nie emulują PS2 (z czym i tak były problemy).

btw jeżeli myslisz że będziesz emulował PS2 na swoim PC, to radzę lepiej się rozpędzić, ściana sama się znajdzie. 7 letni sprzęt, ale wciąż za mocny na PC :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę emulować na PC. Dobra chcę ale wiem co skąd i jak a poza tym to nie jest legalne więc o tym sie tu nie mówi :P O właśnie. Czy emulowanie oryginalnych gier z PS jest legalne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ps2 i chciałem się zapytać jak podłączyć ją do mojego monitora LCD -

taki monitor - Samsun 223BW

a taka karta graficzna - być może przez nią się da - Radeon x1600pro

Poczytałem że można podłączyć konsolkę poprzez VGA Boxa lub Tuner TV - co jest lepsze i na jakie właściwości patrzeć przy wyborze Tunera TV? Jakie jest do tego potrzebne dodatkowe okablowanie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@powyżej

Zdecydowanie VGA box. Zupełnie inna (znacznie lepsza) jakość obrazu niż przez tuner. Jeśli nie masz dobrego telewizora to warto wydać te ~100zł na VGA boxa.

Wracając do tematu. Od przeszło miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem PS2 (v. 77 slim :). Kupiłem nowego Burnouta, Night Fighta 3, Tekkena 5 i kilka innych flagowych tytułów i gram. Bezustannie. Sam, z kumplami, z dziewczyną (kręci lepsze wyniki w Burnoucie niż ja :P). Jestem bardzo zadowolony. Wprawdzie gałki od dual shocka strrrrasznie sie wyrobiły od ciągłego leczenia boksera w Night Fighcie, ale taka jest kolej rzeczy...

Waga konsoli umożliwia przenoszenie jej wszędzie, gdzie tylko jest lepszy telewizor niż mój. Naprawdę polecam! Zwłaszcza, że w tej chwili na Allegro można kupić nowiutką nawet za 350zł (bywa, że i z drugim padem i jakimiś gratisami).

Od gier na PC oczywiście zupełnie sie nie odcinam. Jako, że prawdziwych RPGów na konsolę nie ma (FF jest dla mnie niezrozumiały i irytujący. Próbowałem i bardzo szybko rozdrażnienie musiałem leczyć przy 'ludzkim' RPGu) to nadal pogrywam w Obliviona np. (39,90 w Media Markcie - kto nie kupi, a nie ma, ten dziwak:).

Pozdrawiam i wracam do Burnouta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ja nie bardzo rozumiem o czym jest ten post... o tym, że twoja dziewczyna umie grać na PS2 lepiej od Ciebie(i ty śmiesz się nazywać mężczyzną :!: :?: ) Czy o tym że w Media Markcie są gry tanie? A swoją drogą to wszędzie są w tej cenie...(w TESCO np.)

[smg] Wyluzuj nieco, nie masz prawa obrazac i wyzywac nikogo tutaj, a jak nie rozumiesz o czym jest post, to popracuj nad czytaniem ze zrozumieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed zakupem PS2, z tym że nie bardzo wiem którą wybrać - slim czy zwykłą (grubszą) wersję. Oraz co oznaczają ten numerki przy każdej z nich, np. 70002 itp. Proszę o wskazówki.

Roznica miedzy PS2, a PS2 Slim jest taka, iz ten drugi jest MNIEJSZY. Sama nazwa mowi za siebie ;)

Z tego co wiem to te numery mowia nam o modelu. To jest tak jak z patchami do gry. Z numeru na numer poprawiaja bledy jakie byly w poprzednich PS'ach :) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

itam, mam problem odnośnie mojej kary pamięci (memory card 8 MB), gdy gram w grę, to pisze, że w konsoli nie ma karty pamięci. Słyszałem, że karte trzeba sformatować, ale w jaki sposób? Czy da się sformatować kartę, bez żadnego programu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna u mnie otwieraja nowy sklep elektroniczny i PS 2 za 590 złotych sprzedają ;]

Gdybym miał siano to bym łyknal lekko bo tanio, ale brak fundusy. Moze kiedys ;]

Tanio to to nie jest - www.ultima.pl ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnula tania jak barszcz, a to jest jedno z najlepszych dóbr giercowych jakie powstało! Zaraz obok pegasusa :)

Jak na razie na PS3 nie wyszło jak dla mnie nic godnego uwagi poza GTA 4, VF 5, Ressticace (jakoś tak)

Grafa daję rade np taki Soul Calibur III ma ładną grafikę, wiadomo Crysis to to nie jest, ale jest dobrze.

No właśnie Soul Calibur III ta gra jest boska! Chociażby dla niej warto kupić PS2.

Co do grania na monitorze. Wystarczą trzy przejściówki. Haczyk? Trzeba sprowadzać z Niemiec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 letni sprzęt, ale wciąż za mocny na PC :)

- nie tyle za mocny (procek~300MHz, 32Mb RAM, 4Mb VRAM), co sam fakt, że procesor jest 128bitowy, więc bardzo trudno będzie go wyemulować na x86 (32bit)/x64 (64bit)... Chociaż jak się ma 2x2GHz, grafę >256Mb PS>2.0 i >1Gb RAM DDR2 to da się grać w NIELICZNE gry (np. RE4 i połowa gier 2D).

[edited 21:15] Dopiero skumałem, że to pytanie padło pół roku temu xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2, hmm ,mam go 5 lat, ani razu się nie zepsuł, ani razu mnie nie zawiódł, wciąż na nim gram, gry są grywalne... Najlepsza konsola jaka powstała, przynajmniej ja tak uważam, ale znajdą się i tacy, którzy podzielą moje zdanie. Konsola jest nadal dobra, jakby miała wczoraj premierę. Prawdą jest niestety, to, że odchodzi w zapomnienie. Inne konsole już ją gonią. Czarnulka się jakoś broni, ale jest coraz ciężej.

Najlepsze gry na ps2, hmm bardzo dużo, a ja najbardziej lubuje się w Silent Hill 2, 3 może God of Warze 1 i 2 i wielu innych. PS2 jest i będzie konsolą nie zastąpioną. Mam nadzieje, że to prawda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...