Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 8/2010

Polecane posty

nawet nawet pełniaki. na 100 % spróbuje SBK ,bo kilka lat temu ostatni raz grałem w podobną grę tego typu. Piratów może. Myślę ,że 3 pełniakiem będzie Splinter Cell Chaos Theory (oby nie) lub Double Agent. Byłaby to trzecia gra pod rząd w CDA od Ubi'ego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo czekam na główne danie... myślę że to będzie StarCraft,lub jakaś inna strategia,ale pożyjemy zobaczymy.CD-Action ma naprawde dobre pełniaki,najlepsze ze wszystkim pism o grach w polsce i w europie!

Wątpię czy dadzą tą grę bodajże rok czy tam dłużej temu była gra od blizzard warcraft 2 battlenet edition;).

A co do 2 poprzednich pełników piratów nie kojarzę to zapewne zagram o ile czas pozwoli, a co do sbk dla rozluźnienia wyścigi motocyklowe mrrr :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie CDA nie popisało się za bardzo w tym miesiącu. Jak już chcieli tak uszczęśliwić wszystkich to mogli dać max dwie DOBRE czy nawet BARDZO dobre gry - wyścigi i coś tam jeszcze. A tak znowu będzie co najwyżej przeciętnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie CDA nie popisało się za bardzo w tym miesiącu. Jak już chcieli tak uszczęśliwić wszystkich to mogli dać max dwie DOBRE czy nawet BARDZO dobre gry - wyścigi i coś tam jeszcze. A tak znowu będzie co najwyżej przeciętnie.

OMG. Ludzie, czy nie rozumiecie, że któraś z tych gier może się komuś bardziej podobać, a innym mniej? Jak lubisz wyścigi to fajnie, ja lubię RPG. Wiesz co będzie trzecim pełniakiem, skoro oceniasz całokształt? To mi powiedz, bo ja nie wiem. Nawet jeżeli na coverku będzie nieciekawie to na pewno redaktorzy nadrobią to dobrymi tekstami do poczytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak... Ja sam też kiedyś taki byłem :) Jak miałem 9 lat to czasopismo wrzucałem do szufladu i leżało 2 lata żebym je przeczytał... Teraz jest odwrotnie - pełniaki rzucam na półkę, a CDA na łóżko i czytam :]

@EDIT

A kiedy przecieki? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że ostatnio jakoś lepiej wychodzą redaktorom teksty niż pełniaki. A już zwłaszcza publicystyka. CDA kupuję praktycznie od przeszło 11 lat i też chciałbym ( jako zagorzały fan rts, rpg i nie tylko) w coś fajnego popykać sobie czasem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie CDA nie popisało się za bardzo w tym miesiącu. Jak już chcieli tak uszczęśliwić wszystkich to mogli dać max dwie DOBRE czy nawet BARDZO dobre gry - wyścigi i coś tam jeszcze. A tak znowu będzie co najwyżej przeciętnie.

Ludzie czy nie warto jednak poczekać z takimi opiniami do końca przecieków zamiast peplać bez sensu,,

pamiętajcie że te gry to tylko dodatek a najważniejsze jest i tak pismo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nawróciłeś. Ja w sumie miałem tak w wieku 6 lat. Wypożyczałem książki dla obrazków. :D

A co do CDA to nie mam tragedii. 2 pełniaki to nie jest to, co lubię, ale i tak kupię dla tekstów. A może 3 pełna wersja będzie najlepsza i trafi w mój gust. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...