Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 8/2010

Polecane posty

Już wszyscy przeciw mnie bo mam inne zdanie niż inni że teskty są ważniejsze , że można docenić trud redaktorów ale nie jestem już jakimś złym człowiekiem.

A jak wyście się czuli gdybyście wydali gazetę i każdy bo na nią narzekał NA EFEKT WASZEJ PRACY????

Już wszyscy przeciw mnie bo mam inne zdanie niż inni że teskty są ważniejsze , że można docenić trud redaktorów ale nie jestem już jakimś złym człowiekiem.

A jak wyście się czuli gdybyście wydali gazetę i każdy bo na nią narzekał NA EFEKT WASZEJ PRACY????

Ciężkeij pracy....

To zabrzmiało trochę jakbyś kupował CD-A z litości, ale spoko. Jestem pewien, że tak nie jest. I nie tylko ty kupujesz ten magazyn dla tych kolorowych stron obsypanych tekstami. Ja też. Z pewnością nie tylko ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja CDA kupuje wyłącznie dla czasopisma, żebywiedziec co w trawie piszczy, jaką gre warto kupić, co w świecie sprzętu(komputerowego i nie tylko), co na konsole wychodzi, może wreszcie zainwestuje w PS3? Płytka i pełniaki mnie zazwyczj wogóle nie interesują. Oczywiście, jak widze, że dają Gothica, Hitmana, czy Broken Sword, cieszę się że może zagram jak będę miał czas. Naprzykład gdy dali odświerzony Another World, odpaliłem, a co nic nie strace... I mi szczena opadła, jak można opowiedzieć taką historie w świecie 2D!!! Mistrzostwo świata, a bez CDA gry bym nigdy nie zakupił.... Podobnie było kiedyś z Falloutem 2, Resident Evil, Dino Crisis 2, Broken Sword, Overclocked, kilkoma Hitmanami, itp....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zabrzmiało trochę jakbyś kupował CD-A z litości, ale spoko. Jestem pewien, że tak nie jest. I nie tylko ty kupujesz ten magazyn dla tych kolorowych stron obsypanych tekstami. Ja też. Z pewnością nie tylko ja.

Nie kupuję z litości ale bo lubie poczytac o grach i sprzecie . A że mam szacunek do pracy redaktorów a niektórzy go nie mają to nie moja wina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Disaster1240

ghost96 popieram cię całym sobą i nie tylko.Ludzie, pomyślcie (jeśli to jest dla was zbyt duży wysiłek) ile oni roboty i pieniędzy włączyli w CAŁE CD-A.Mam nadzieje że kiedyś w końcu docenicie ich trud włożony w całe to pismo.To że są według niektórych "słabe pełniaki" może to oznaczać że muszą zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , dam wam dobra rade: przestancie sie kłucić , wykłucac , do czego kupujecie cda. to jest sprawa KAŻDEGO Z OSOBNA. innym nic do tego , czy inny kupuje cda do gier czy tekstów. Tutaj sie rozmawia o pełniakach , chcecie dyskutować do czego kupujecie cda , znajdzcie inny temat. teraz , zagrajcie w jakąś gre , poczytajcie książke itp. Ghost ma teraz nawał roboty i nie ma sensu oczekiwać , ze nagle pojawi się jak objawienie. cześc

Wejdźmy za godzine/co godzinę i spraw. a nie co ułamek sekundy pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Piraci nowego świata to co to jest , połączenie strategii z akcja ? Bo oglądałem screeny, i na jednym statek z góry widziany, na drugim gość na lądzie leje się z innymi , to co to właściwie za gatunek jest ;p ?

Trzeci Pełniak jak mówiłem mi nie pasuje, a drugiego wypróbuję.

To teraz czekamy na pierwszego... Może Planescape Torment :P ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie w każdej wypowiedzi krzyczeć "CDA najlepsze w Polsce!!!111" bo już to chyba wszyscy załapali.

Poza tym, to akurat nie świadczy zbyt wiele. Bo jaką CDA ma konkurencje? Play? KŚ Gry? Kiedyś był jeszcze Click póki nie padł.

Dodatkowo, bardzo mi się podoba argument, iż CDA jest najlepsze, bo ma najwięcej pełniaków i stron. W końcu płacę za tą zawartość więcej kasy niż za Playa, więc dziwne by było gdyby dawali mniej... A tak to jest po prostu norma. No chyba, że nie w Polsce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której przeciek, jeszcze nie wiem. Kompletnie nie mam pomysłu jak zrobić zagadkę z ostatnią grą. Jak coś wymyślę, to już pewnie pójdzie szybko, ale na razie nie mam żadnego fajnego pomysłu.

To może 30 pytań i potem znowu wybierzesz te najważniejsze ?. To najlepsze by było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...