Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iskier

Medal Of Honor

Polecane posty

Co do listy to czasami przewija się automatycznie na sam dół, gdzie nic nie ma. Jak przesuniecie pasek z boku to zobaczycie je znowu. W każdym razie ciężko wyjątkowo na jakiś wejść. Wywalanie jak zauważyłem dzieje się najczęściej jak gram terrorystami i uda mi się zlikwidować więcej niż 2 przeciwników. Swoją drogą bez sensu są też respawny. Czasami nie zdążyłem się nawet zbytnio poruszyć jak mnie już snajper z poziomem 7 ściągnął. Inna sprawa, że strasznie mało w tej grze taktyki... szybka rozgrywka jest czasami fajna, ale czasem chciałoby się czegoś więcej. Tak w ogóle w jakiś sposób można raportować te błędy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raportować błędy można na forum EA, jednak jest tam taki bałagan, że ciężko znaleźć jakiś sensowny temat z bugami. Sam starałem się reportować błędy, ostatecznie napisałem jedynie post na polskiej stronie EA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się tam wypowiedziałem. Szczerze mówiąc nie da się praktycznie grać po stronie terrorystów. Co mi z tego, że się będę starał jak przy trzecim strzale/drugim headshot mogę sobie grę włączyć od nowa... W sumie to jest bez sensu bo grając po drugiej stronie praktycznie ani razu mnie nie wywaliło, a błędu nie naprawiono już trzeci-czwarty dzień i nigdzie nawet nie słychać żeby coś z tym mieli w końcu zrobić. Resztę błędów dało by się jakoś przeboleć ale przez to gra dla mnie staje się praktycznie nie grywalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem i prócz wywalki do windows beta jest zła i brzydka, zero odrzutu broni + 100%celność pocisków , granaty,granatniki,wyrzutnie rakiet, jak nietrafisz centralnie w gościa to nic nierobią grafika cudo nie jest ale zła też nie głupio rozwiązane zdobywanie ulepszeń i broni, tryb rozwalaniem tych skrzynek głupi bo Talibowie niemaja prawie szans go odbić jak coś jest tam nierówna walka amerykanie mimo, że atakują maja zbyt dużą jak dla mnie przewage, celuje się tam strasznie wolno i niepomaga zmiana czułości myszy co mnie denerwuje tak ociężałe celowanie i nieskonczony sprint. Mają dużo do poprawy a i tak ich gra jakoś mnie nieprzekonuje.(środowisko jest pół zniszczalne niektóre murki itp da sie rozwalic.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nowy MoH jest jedną z najlepszych gier, w które grałem. Gram na max. detalach i wszystko płynnie chodzi. Szkoda jedynie, że nie ma modelu zniszczeń oraz tego, że nie mam efektu rozmycia tekstur, ale to w końcu na razie beta.

A tutaj się już pochwalę tym jak mi idzie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie z kimś pogram, gra jest świetna nie wiem jak można było wpisywać cd key z cd action (tego cd key ktorego dostalismy jako "klucz" do prawdziwego keya) wpisywać w grze..., nie miałem żadnych problemów i nie mam i nie chce mieć :P,podobaj mi się jeszcze komunikaty w trakcie gry

Wielki minus dla mnie jest to że nie da się rozwalać otoczenia tak jak w BC2, także minusem jest odrzut ale jak ktoś chce symulatora to zapraszam do Arma2(da sie przyzwyczaić do odrzutu)jeszcze mogli by poprawić obrażenia od granatnika i RPG i M136(amerykańska wyrzutnia) i SVD jest przesadzone według mnie, jak by było to rozwalanie to by była najlepsza gra FPS tego roku (dla mnie)(może coś fajnego jeszcze wyjdzie)

Dużo jest minusów ale to jest beta ona ma je wykrywać :P

Uwielbiam grać z M249 :P

Nick w grze: Kofeina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie Wy mi... Ta beta co chwila mi się wyłącza (zazwyczaj po 3 killach pod rząd...). Jedyną metodą (krótkotrwałą) jest reinstall ale po kilku mapach znów się po prostu wyłącza... Jeżeli też coś takiego mieliście i rozwiązaliście to na stałe proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też często wyrzuca mam XP i Nortona 2010. Polecam wyłączyć steam'a jeśli masz i wszystkie programy działające w tle. Warto pisać swoje uwagi na forum EA Polska. Trochę tam chaosu jest ale założyć nowy wątek i napisać co się knoci :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyłączaniem po trzech "kill'ach" to raczej jest norma w szczególności jeśli nie grasz żołnierzami. Czasami jest lepiej, bo można nawet kilka godzin pograć bez wyłączania się, a czasami w ogóle się grać nie da. W końcu to wersja testowa (i to wybitnie), więc może przed jej końcem uda im się ten problem zlikwidować w końcu. Poza tym fantastycznie by było jakby w końcu team chat zaczął działać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem od EA e-mail o treści: "ZAPRASZAMY DO WERSJI BETA

Gratulacje żołnierzu! Uzyskałeś dostęp do betatestów trybu rozgrywki wieloosobowej! Nie trać czasu i zagraj już teraz - beta kończy się 18 lipca 2010"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giera super,szybka,dynamiczna rozgrywka i ogólnie przyjemna rozpierducha ;] trzeba zacząć odkładać kasę na fulla. ^^

Wkurza mnie tylko trochę to,że po zabiciu kogoś,zgonie albo przy próbie respawnu może wywalić do windy,no ale widzę że nie tylko mnie :P poza tym eksplozja po użyciu moździerza jest jakaś dziwna,cała biała :P no ale to w końcu beta. Mapki są super(obie),bronie też,gram trzeci dzień głównie na mapie w zniszczonym mieście i się nie nudzę. Co mnie jeszcze denerwuje...za dużo osób ma już rangę Elite i odblokowane wszystkie upgrade'y,ja nie mam tyle czasu na grę no i obrywam ;| ale jak się trafi na dobry serwer to zabawa jest przednia. Bardzo cieszy mnie to że gra jest już dobrze zoptymalizowana,nie widziałem spadku poniżej 30 klatek w max detalach i 1280x1024 a mój pecet to żadna rakieta(dwurdzeniowy amd 2,6ghz, 4gb ramu i hd4870 512mb,winda xp pro sp3).

No cóż,mam nadzieję że w pełnej wersji będzie łatwiej znaleźć przeciwników na swoim poziomie :P a póki co muszę ćwiczyć ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze jaka jest ekipa po Twojej stronie jeśli całkiem dobra to wtedy dopiero jest rozgrywka. Przed chwilą udało mi się zaliczyć 10 trafień z rzędu... i oczywiście ujrzałem pulpit, ale w sumie i tak satysfakcja jest bo przez głupotę włączyłem team chat więc wszystko z jednego miejsca mi się udało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezły jesteś,mi się tylko raz albo 2 udało zaliczyć więcej niż 3-4 trafienia(czyli 40pkt +),potem zaliczałem crasha ;S tylko raz udało mi się użyć moździerza przez to :P a szkoda bo niezła zabawka,gdyby dziadostwo do pulpitu nie wywalało to bym miał więcej okazji :> no ale daję głowę że nawet gdybym crashy przy 40pkt nie zaliczał to i tak bym 10 nie zabił,za cienki w uszach jestem ^-^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mi się udało bo dobrze się ustawiali. Normalnie aż tak dobrze mi nie idzie, ale sporo razy udało mi się użyć moździerzy i rakiet samonaprowadzających (w sumie za to sporo punktów można zdobyć tylko trzeba trafić w skupisko przeciwników). Swoją drogą jakoś bardziej podoba mi się dolina ze zdobywaniem punktów niż to miasto. Może dlatego, że jednak minimalnie więcej taktyki jest. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gra wymiata, możecie się ze mną zgadzać lub nie natomiast moim zdaniem po zlikwidowaniu kilku uciążliwych bugów, dodaniu nowych map,trybów, rozbudowaniu rozwijalność postaci będzie to najlepszy fps tego roku, a teraz opiszę może rzeczy,które przypadły mi to gustu:

-fajna grafika,a szczególnie wybuchy

-zrównoważone klasy postaci

-fajne obie dostępne mapy

-radocha z gry:D

-dobry pomysł odnośnie możliwości ataku bombowego

Ktoś może sobie pomyśleć:"Hmmm to beta żadnych wad nie wymienił?.."Oczywiście wad jest dużo,niektórzy powiedzą od groma, ale nie psują radochy jakiej dostarcza gra:)

Moja ocena bety: 7/10

Zapraszam do gry,

mój nick:GksTychy66

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...