Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iskier

Medal Of Honor

Polecane posty

a odnośnie grafiki, to komuś udało się włączyć większą rozdziałkę niż 1024x768 ?

bo powiem szczerze że gra nie najlepiej wygląda w tej rozdzielczości na 26" monitorze

Można zwiększyć, wystarczy,że w opcji rozdzielczości naciśniesz przycisk "edit", który znajduje się w lewym dolnym rogu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś natomiast nie mogę zmienić tej rozdzielczości. Za każdym razem jak spróbuje to mi się robi cały czarny obraz i nic nie widać. Swoją drogą można by się zgadać i spróbować w kilka osób zagrać na jednym serwerze. Mój nick taki jak na forum (jak chcecie zapraszajcie) z reguły gram po 22 na valley.

Edit: Tauri wysłałem Ci zaproszenie. Zresztą nawet kilka do różnych osób z forum i albo nikt mnie nie lubi albo u mnie ten system szwankuje :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tauri no mój post był na tej stronie,myślałem że zauważyłeś ale jak nie to ok. I co,udało Ci się zmienić rozdziałkę?

edit: btw mam problem z dodaniem avatara,niby dodałem obrazek i widać go jak wyświetlam profil ale jak piszę posta to już nie,mógłby ktoś pomóc? najlepiej na pm/gg żeby tematu nie zaśmiecać ;S

edit2: @tauri pode mną: to git. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wywala ale tylko z tej Hell Valey a z Kabulu jest spoko.Szkoda ze nikt nie wie jak temu zaradzić.Grę kupie na pewno bo jestem fanem takich gier.Mój nick to AdamHef a na Xfire "Predator"dawajcie znać jak będziecie chcieli pograć w CoDMW2.BFBC2 albo Medal of Honor Beta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

'Widzę, że już jeden chętny jest.Natomiast w dwójkę wspólnego meczyka nie zrobimy...Proszę o więcej chętnych do "meczu",jakby znalazło się 16 osób to wieczorem można coś zagrać w cale to nie jest taki problem.Tak więc pisać kto chętny,ja do czasu się dostosuję :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Ja jak najbardziej jestem za tylko ze względu na prace sugerował bym porę wieczorną ale jak dacie znać wcześniej to na pewno coś wymyślę.Przypominam AdamHef na Xfire Predator a na Steam też AdamHef najlepiej dodawajcie do znajomych będzie lepszy kontakt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak udało wam się zagrać? Bo mnie niestety nie było (boisko do koszykówki wzywało :tongue: ). Jeśli ktoś chcę to proponuje zagrać na jakimś średnio zatłoczonym serwerze jutro ok 21. Dokładnie na, którym to można się dogadać chwilę przed graniem.

EDIT: albo mi się wydaje albo kilka rzeczy w końcu uległo poprawie. Po pierwsze nie wywaliło mnie ani razu dzisiaj, po drugie już nie jest aż tak łatwo zestrzelić kogoś z daleka używając broni szturmowej. Miałem jeszcze sprawdzić jak z chatem, ale za dobrze mi się grało żeby dać się zastrzelić za taką głupotę :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, chciałbym sobie pograć po dwutygodniowej przerwie, ale niestety mogę zagrać maksymalnie jeden mecz, bo w następnym mnie wywala :confused: Szkoda tylko, że wczoraj wyleciałem do pulpitu, gdy zdobywałem killstreaka x5 :dry: A tak dobrze mi szło...

Na razie specjalnie nie ciągnie mnie do nowego MoH'a, chociaż muszę przyznać, że jest to jedyna dość rozsądna propozycja w gronie FPS-ów, jakie dopiero zostaną wydane. Wszystko wyjdzie w praniu. Ale nie moim, bo z ciągłymi zwiechami nie da się grać :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie muszą poprawić siłę rażenia materiałów wybuchowych (na granat to trzeba wejść żeby zabił). Beta działa bez problemów nigdy mnie nie wywaliła do pulpitu.

Szykuje się dobry kompromis między Modern Warfare 2 a Bad Company 2. 80 % szansy, że kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba odpowiedni temat, bym mógł zadać pytanie dotyczące bety :wink: W takim razie brzmi ono:

Kiedy kończą się testy wersji beta?

Nie wiem czy ta informacja nie była podawana w jakimś newsie... Jeśli tak, wybaczcie :sweat: Ale i tak z góry dzięki za odpowiedź!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem, że MOH będzie na poziomie CoD ale się zawiodłem . Na razie to beta ale nie zapowiada się aby zbyt wiele zmienili przed premierą.

Jak już wcześniej wspominali ak-47 lub m16 dla merines sprawdza się lepiej niż karabin snajperski jak i AKU . Na początku gry w ogóle nie można powiedzieć , mamy karabin snajperski bo to rifle z celownikiem optycznym . Dopiero po długich męczarniach mamy możliwość odblokowania lepszej lunety i "prawdziwego" karabinu snajperskiego .

Dla klasy rifleman możemy odblokować LKM - jego rozrzut jest ogromny i trafienie kogoś z dużej odległości to spore wyzwanie bo w tym czasie ostrzeliwany gracz ściągnie cię bez problemu każdą inną bronią ;> .

dla special ops można odblokować shotguna - śmiać się czy płakać ? Trafić z niej w biegnącego przeciwnika jest wręcz niemożliwe i tym samym również jest bezużyteczna .

Praktycznie każdą bronią można strzelać skutecznie z jednego końca mapy na drugi i tak jest... połowa każdej drużyny siedzi na spawnie i strzela na drugi koniec mapy gdzie wybiegają znikąd oponenci .

Sporo bugów : pomijam miejsca gdzie nie powinno się dać wejść ale np. po otrzymaniu śmiertelnego strzału nasze ciało leeeeeeeeeeeci niczym wystrzelone z katapulty na kraniec mapy, zanurza się pod mapę, będąc w pojeździe widzimy tylko jakiś kawał tekstury i swoje nogi . Stojąc przy dziale od strony lufy również wyświetla nam się podpowiedź co nacisnąć aby za nim zasiąść co jakimś cudem jest możliwe .

Brakuje mi również tego by pociski przebijały ściany, przyzwyczaiłem sie do tego w call of duty :>

Jest jeszcze sporo nieciekawych rzeczy ale nie bardzo mam chęć się nad tym rozpisywać .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...