Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iskier

Medal Of Honor

Polecane posty

Gra jest dobra, ale ma trochę błędów: potrafi wywalać z rozgrywki oraz jak dla mnie AK 47 ma za duuuży zasięg (gościa po drugiej stronie mapy załatwiam headshotem).

Aha mój nick w grze to: perikorozo

Miłego fragowania i do zobaczenia na serwerach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale ja jakoś nie mam problemów z wywalaniem do pulpitu.

Bra jest całkiem niezła chociaż wygląda trochę jak klon B:BC2, ale i tak mi się podoba :D.

Mój nick - kacza999

PS. Jak będę miał czas to napiszę coś więcej na moim blogu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na kod do bety załapałem się na MiastoGier. Pierwsze wrażenie - chyba pomyliłem ikonki z BC2, ale ogólnie gra fajna, tylko trochę często wywala, ale raczej zostanę przy BC2. (wczoraj uganiałem się za gościem o nicku SmugglerPL, ale gdy chciałem się go spytać o coś, to odkryłem buga z czatem ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wcisnąć "5" lub "6". Wiem, że te przyciski dają wsparcie ofensywne i defensywne, ale z tego co również wiem, możesz z nich skorzystać jedynie po zdobyciu kilku fragów z rzędu bez zginięcia... Chyba, że chodzi Ci o co innego :sweat:

A moje wrażenia z bety? Cóż, pierwsze co rzuca się w oczy to naśladownictwo względem Bad Company 2, ale głównie serii Modern Warfare :rolleyes: Miejska mapa dostępna w becie bardzo przypomina mi kilka innych map z CoD'a, poza tym zachowanie się oraz wygląd broni, podobne tekstury... A w tym wszystkim zabrakło możliwości niszczenia otoczenia! Wielka szkoda, bo nie można nawet drasnąć kolesia lekko ukrytego za ścianką, z potężnej rakiety bazooki. Widać jeszcze niedopracowanie i bugi, ale mam nadzieję, że to wina wczesnego etapu, na jakim jest gra. Błędy wiążą się także z tym, że mogę rozegrać maksymalnie jeden mecz, a potem bum (nie, nie headshot), na pulpit :dry: Dobrze by jednak było, gdyby twórcy naprawili rzeczy, na które większość graczy się skarży. Bo jak na razie nowy MoH nie wnosi nic odkrywczego, a wzoruje się na wymienionych wyżej tytułach i przez to wolę zasiąść do Bad Company 2...

Jakby co, mój nick w grze: tymDestroyer :smile: Może gdy nie będę akurat grał w BC2, pod taką nazwą spotkacie mnie w becie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam beta jest fajna medal naśladuje swojego wroga czyli cod-a nawet udanie. Problemu z wywalaniem do pulpitu nie mam, więc się cieszę :D Mój nick: taki sam jak tu:P być może że przez O a nie zero ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nowy MoH mi się w multi nie podoba. U mnie np. nie działa kółko myszki, jest martwe, nie można nim zmieniać broni. Brak mi tak poręcznego w BBC2 noża pod środkowym klawiszem myszy. Nie wspominając już o tym, że zmiana klawiszologii objawiła się u mnie crashem. Nie i pojawiają się te same problemy ze stabilnością co w przypadku Battlefielda - np. białe ekrany śmierci. Gra wydaje się wyglądać gorzej (choć może po prostu wygląda inaczej), modele postaci są jakby mniej dokładne. Nie udało mi się skorzystać z chatu w grze, pojawiło się pole z wiadomością, jednak nic nie mogłem w nie wpisać. Fizyka i ragdol trochę kuleje. Brak mi trochę medyka, który wprowadziłby trochę taktyki do rozgrywki, która jest co prawda bardzo szybka, ale wydaje się też mocno przypadkowa. Nie czuć tu tej współpracy, która tak podobała mi się w BBC2 (a także w stareńkim ET). Jestem trochę rozczarowany, ale w sumie to beta, może się jeszcze trochę zmienić i będzie mi się lepiej grało. Ogólnie to widać, że DICE wzoruje się na nowym CoD i nie wszystkie rozwiązania, które kopiuje wychodzą grze na plus. Mam wrażenie, że obecna wersja PC jest jakimś jeszcze niedopracowanym konsolowym portem. Może kiedy poprawią tą masę błędów, która jeszcze tkwi w becie będzie to całkiem niezła gra, ale na razie Battlefielda nie pobiła (wydaje się być takim ubogim przyrodnim bratem).

Mój nick w grze StarBroWars.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem może być też to, że u mnie posłuszeństwa odmawia wyszukiwarka serwerów. Raz się na chwileczkę pojawiła, ale później miałem w jej miejsce tylko puste pole. Co ciekawe, wygląda na to, że serwery na listę się ładują, ponieważ pasek przewijania z boku zaczyna się kurczyć, sugerując powiększanie się listy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...