Skocz do zawartości

Rozwiązany: Gothic 3 - paski na teksturach ziemi i postaci


Gaalikk

Polecane posty

Ja mam niemal identyczny problem, mam przezroczyste paski na większości teksturach. Mi pomaga zmniejszenie na low cieni, wyjść z menu na sekundę a potem zwiększyć na high. Lecz to pomaga tylko na kilka minut. A więc zrób tak jak mówi MikaelDorren. Teraz mam Community Patch 1.71 a to wcale nie pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem kiedyś na starym kompie... Trzeba wejść w opcje->szczegółowość->własna i ostatni pasek dać do oporu w prawo. Jeżeli problem nie zniknie, to do oporu w lewo.

To chyba był ostatni pasek...

Ze strony gram.pl:

Wejdź w Opcje gry ->Ustawienia szczegółowości ->wybierz Własne ustawienia. Następnie w polu "postprocessing" przesuń pasek maksymalnie w prawą stronę na "głębia pola" jeżeli problem będzie dalej występował wyłącz opcję, przesuwając pasek maksymalnie w lewą stronę.

No i jaki masz procesor?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chodzi o cienie(a raczej o problem z nimi związany). Bo gdy ja te paski mam to blask z ogniska padający na bohatera jest mały. A jak ich nie mam to niektóre rzeczy rzucają blask lepiej.

A oto screeny:post-134572-1277220814_thumb.jpg

ten, gdy są paski, a widać je na całym ekranie(ciężko jest je zauważyć na całym screenie, bo słaba jakość zdjęcia ale widać po lewej stronie)

post-134572-1277220937_thumb.jpg

a tu już jest normalne i jest normalny blask na ziemi jak u innych

@behemort

za chwilę może zobaczę czy ta głębia coś da. Głębia pola nic nie dała. Wyłączyłem także efekt overglow, poświate i nic nadal tak samo.

Ale pobawiłem się opcjami i zauważyłem, że problemem są shadery i cienie. Na sm1.4 nie ma problemu, na sm 2.0 te dziwne paski są tylko na postaciach migając co chwilę, a na 3.0 paski są wszędzie. Warto zauważyć także, że jeśli ma się shadery 1.4 to opcja cieni z wysokich automatycznie sama przeskakuje na low.

@Gaalikk

Sterowniki do grafy ci nic nie pomogą bo cały czas je aktualizuje(teraz mam ati catalyst 10.5) a ten problem mam na wersji z płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...