Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Demi - masz rację, patrząc pod kątem oryginalności SA nie powinno powstać, bo jest jedynie syntezą GTA3 i VC. Z drugiej strony nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Spójrz na wszystkie konsolowe pisma branżowe - SA w poprzednim roku zbierało po prostu tony laurów. Bo w założeniach miało być jedynie ewolucją, nie rewolucją na miarę przejścia z GTA2 do GTA3. A że goście z Rockstar zrobili jeszcze bardziej miodną grę, korzystając z gotowych elementów, to tylko im się brawa należą - ale tylko raz, bo jeżeli GTA: Europe będzie znowu kalką, to ludzie zaczną się boczyć... ale developerzy z Rnorth są zbyt cwani na to :)

Kłopoty sprzętowe - miałem na początku większość tych opisanych przez Aeutiusa. Remedium okazała się aktualizacja wszystkich sterowników, nie sarkanie na zabugowaną wersję :)

250 za wersję kolekcjonerską to dużo? Hmm, kolekcjoner nie powinien patrzeć na cenę :) Taki HL2 Gold kosztował chyba przeszło 300, podobnie jak DIII...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... gdyby podliczyc wszystkie za i przeciw to mysle ze R* zrobilo gre moze nie idealna i przelomowa, ale jedna z lepszych w tym roku-tego nie da sie ukryc, pozostaje pytanie, na jak dlugo SAN ANDREAS bedzie krolowac na naszych PC-tach, i czy nastepna czesc podazy wytartym szlakiem czy tez wreszcie uswiadczymy rewolucji w dziedzinie gier, i np. stanie sie mozliwe porzucenie calego glownego watku i rozpoczecie nowego wirtualnego "zycia" z praca, rodzina itp:D:D:D Jestem ciekaw czy gdyby takie opcje pojawily by sie w grze, jako niezobowiazujace dodatki jak wtedy byscie zareagowali. Skoro teraz niektorzy maja objekcje (nieslusznie moim zdaniem) do takich blachostek jak tatuaze to co byscie powiedzieli na jeszcze wieksze mozliwosci interakcji???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi mi o to ze bedzie mozna nimi sterowac!!

W tej gazecie był opisany AT-400 ze trudno nim sie steruje itd

Wcześniej moze niejasno sie wyraziłem ale o to mi chodziło

Jak najbardziej można, ale trzeba ukończyć główny wątek gry.

nie trzeba. at-400 jest w wielkim hangarze na lotnisku w las venturas.

mały odrzutowiec, shamal, po raz pierwszy pojawia sie an lotnisku w 'fierro

oprócz jeszcze kilka... hm, teraz naliczyłem na szybko 6, innych samolotów. generalnie gdy zdobedziesz licencje pilota (misje przejśćiowe między 'fierro a LV) mozesz juz latac wszystkim co jest w grze, oczywiscie za wyjątkiem samolotu wojskowego (nagroda za 100%, wcześniej można nim polatac w ostatniej misji Toreno, bodajże czwartej od konca w grze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eastcoaster

Ja wczesniej tez tylko wersja PS2, i nie wiem czy to zmieniac. Na pewno pykne jednak w MTA zrobione pod katem SA, bo klimat multiplayerowej sieki czarnuchowych gangow mnie rozwala :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba. at-400 jest w wielkim hangarze na lotnisku w las venturas.

mały odrzutowiec, shamal, po raz pierwszy pojawia sie an lotnisku w 'fierro

oprócz jeszcze kilka... hm, teraz naliczyłem na szybko 6, innych samolotów. generalnie gdy zdobedziesz licencje pilota (misje przejśćiowe między 'fierro a LV) mozesz juz latac wszystkim co jest w grze, oczywiscie za wyjątkiem samolotu wojskowego (nagroda za 100%, wcześniej można nim polatac w ostatniej misji Toreno, bodajże czwartej od konca w grze)

W takim razie przepraszam za wprowadzanie w błąd. Sam jeszce gry nie ukończyłem, ale dowiedziałem się o tym w sekcji poświęconej pojazdom na gta.pl.

http://gry.imro.pl/?exec=news,1,4498&p...n-AndreasZ.html

Szybko to powstało. Pytanie tylko - po cholerę Rockstar to zablokowal, skoro gra jest od lat 18, a w kilku krajach i tak dostanie bana na sprzedaż, nawet z blokadą takich rzeczy?

Bo rodzice inaczej reagujaj widząc pocieche masakrającą na ekranie przechodniów piłą mechaniczną, a inaczej widząc minigre w której ta sama pociecha zaspokaja jakąs dziewoje. To jednak nie to samo ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wreszcie dotargałem się do GTA SA :D n początku musiłem ustwić opcje ekranu. Na moim sprzęcie (C 2,4 512RAM R9200SE) gra wygląda bardzo ładnie na 1024 x 768 i detale low. Wiąze się do z utratą wysokiej jakości cienia, ale mi ich brak nie przeszkadza. No więc jazda :) Na rowerek i misje. Spoko, nie wiedziałem, że w takim zwykłym samochodzie można jechać "z" rozmazaniem ekranu - nice! Odzwiedziłem wszystkie shopy, jakie mogę, kupiłem nowe ubranko i mały tatuaż :) Najbardziej podoba mi się to, że jadąc low-riderem wskaźnik seksapilu oscyluje ok 40%. Jutro kolejna porcja roz(g)rywki z tą grą. Wciąga niemożliwie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, widze ze wy tutaj sobie beztrosko pogrywacie juz w SA, a ja jednak czekam na normalną wersje :]

I tu mam takie pytanie, bo kumpel coś mi dzisiaj powiedział, ze niby gdzies tam było napisane, iz własnie ta wersja GTA co to wyjdzie za miesiac ma byc podobno baardzo tania. Wie ktos cos o tym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grand Thef Auto San Andreas na wersje PC w Polsce ma być 18 lipca (jeszcze 32 dni!) po 130zł. Zwykły zestaw ma zawierać duże twarde pudełko, pudełeczko DVD na płyte, mape i instrukcje po PL. Ja natomiast od ponad tygodnia posiadam tą kolekcjonerską ;), która zawierała tą sławną książeczke 80 stronicową po ANG. i mape. Cóż szkoda, że nie zdążyli upchnąć chociaż instrukcji po PL :(. Przynajmniej grą mogę LEGALNIE cieszyć się wcześniej. A tak przy okazji, przyuważyłem, że te 3000 kopii na kraj się nie sprzedały :shock: , więc jeżeli ktoś posiada 250zł może już dziś zakupić gre! Jak dla mnie gra jest warta tej ceny :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jakieś dziwne ceny podajesz. :? Na Play.pl GTA SA jest po 105 zł zwykła (ta co pojawi się 18.07) i po 199 zł kolekcjonerska (która zresztą się skończyła, znaczy wysprzedała zupełnie). Ja już znacznie wcześniej zamówiłem zwykłą wersję. Nie moge się już doczekać. Razem z kosztem przesyłki zapłacę 115zł. To nawet nie tak dużo jak na taka zajefajną grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też zacząłem grać sobie wreszcie w SA. Gierka jest super, według mnie jest na pewno lepsza od poprzednich części. Bardzo podobają mi się misje, które wreszcie są urozmaicone i nie polegają tylko na jeżdżeniu po mieści. Wielkim atutem jest też zwiększony realizm (siłownie, bary, wreszcie pojawił się tunning aut). Podoba mi się też efekt podczas używania nitro podobny do tego z NFS: U :). Myślę, że możemy się spodziewać kolejnej 10 w CDA :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jakieś dziwne ceny podajesz. :?

Podaje normalnce ceny bez żadnych promocji sklepowych! Jeżeli w Play było po 200zł kolekcjonerska to trudno, ja kupiłem po 210zł w Ultimie i jeszcze można tam zakupić tą kolekcjonerską! Ale już po 240zł jak się nie myle :(.

Myślę, że możemy się spodziewać kolejnej 10 w CDA :twisted:

Myślcie co chcecie, jestem wielkim fanem serii Grand Theft Auto, ale jak dla mnie San Andreas nie zasługuje na 10. Nie zdziwie się jak dostanie 9 lub 9+ lecz żeby dać tej grze 10? Dla mnie przesada.

Brat się dorwał

Co tu mówić o moim? Wczoraj beszczelnie podsiadł mi kompa i przerwał misje biorąc swego loada! PRZERWAŁ MI MISJE! drań!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, przyuważyłem, że te 3000 kopii na kraj się nie sprzedały :shock:

I bardzo dobrze. Może to nauczy takich oszołomów jak spece od marketingu z Tk2, że ludzie nie lubia jak ktos sobie z nimi leci w kulki.. I że takie zagrania mogą przynieśc skutek odwrotny do zamierzonego.

Myślcie co chcecie, jestem wielkim fanem serii Grand Theft Auto, ale jak dla mnie San Andreas nie zasługuje na 10. Nie zdziwie się jak dostanie 9 lub 9+ lecz żeby dać tej grze 10? Dla mnie przesada.

Jak najbardziej sie zgadzam - za same bugi gra na 10 nie zasluguje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślcie co chcecie, jestem wielkim fanem serii Grand Theft Auto, ale jak dla mnie San Andreas nie zasługuje na 10. Nie zdziwie się jak dostanie 9 lub 9+ lecz żeby dać tej grze 10? Dla mnie przesada.

Jak najbardziej sie zgadzam - za same bugi gra na 10 nie zasluguje.

Strasznie żałuję, że nie moge się wypowiedzieć,ale jeszcze nie grałem tak naprawdę. Mój kumpel właśnie ściągną SA z neta i chciał mi przegrać, ale mu odmówiłem. No wiem, że dla porządnego gracza to nic wielkiego nie wziąść pirata, ale tego samego dnia grałem u innego kumpla na PS2 (raptem 20 min.) i się normalnie zakochałem w tej grze. Z tego powodu miałem wielką ochotę zagrac nawet w pirata, ale przemogłem się i stwierzdziłem, że poczekam na własny oryginał. Kurcze, musze przyznać, że jestem z siebie dumny, nie sądziłem, że mam tyle silnej woli. A teraz idę pograć w VC, żeby jakoś zabić czas i stłumić żal. Czemu ja jeszcze tyle musze czekac na tą grę? Calutki miesiąc. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zalezy - piractwo jest be ogólnei i z tym sie nie mozna klucić. ale jeśli jest tak, ze z powodu glupoty wydawcy./dystrybutora gra ma być później w Polsce to zwykle nie widzę przeszkód, żeby pograć na piracie, a potem kupic oryginal. Nikt na tym nie traci (tak zrobilem przy okazji Rome, zresztą nie tylko ja). Chociaż naturalnei zalezy to od gry. Jezęli gra jest ""na raz" i do tego da sieja przejsć zanim pojawi się w Polsce legalna wersja to trzeba siewstrzymac, bo potem znaleźć tyle woli, zeby kupić oryginal jest bardzo cieżko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj miałem bulwers :evil: . Wpadłem na geniealny pomysł pt. jak przejmę wszystkie dzielnice to mnie nikt ni będzie atakował i będę miał spokój i wszstko cacy. Przechodzę 2 następnemi misję i lipton. Ląduję w Badlands i nici z genialnego planu, który wykonywałem chyba przez 5 godzin :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEDŁUG MNIE GRAND THEFT AUTO: SAN ANDREAS W PEŁNI ZASŁUGUJE NA OCENĘ 10/10 + ZNACZEK JAKOŚCI W CD-ACTION!!!!!!!!!!! 10/10 DLA GRAND THEFT AUTO: SAN ANDREAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

________________________________-

SAN ANDREAS - 10/10!!!!!!!!!!!

SAN ANDREAS - 10/10!!!!!!!!!!!

SAN ANDREAS - 10/10!!!!!!!!!!!

SAN ANDREAS - 10/10!!!!!!!!!!!

SAN ANDREAS - 10/10!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...