Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Gość Darekader

Hmmmmmmm. GTA:SA to pewnie według was najlepsza gra (póki co) na PS2. I trudno się z wami nie zgodzić!! To najlepsza póki co gra na konsolkę ,alę ja z uzasadnieniem śmiem twierdzić że na pc to będzie lipa :cry: :cry: :cry:. Gra wykorzystuje poprawiono engine z vice city (co względem grafiki i fizyki wykorzystuje go do ostatnich potów) :lol: .Ale obszar w jakim się to będzie dziać może sprawić że gra będzie nie stabilna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alę ja z uzasadnieniem śmiem twierdzić że na pc to będzie lipa :cry: :cry: :cry:. Gra wykorzystuje poprawiono engine z vice city (co względem grafiki i fizyki wykorzystuje go do ostatnich potów) :lol: .Ale obszar w jakim się to będzie dziać może sprawić że gra będzie nie stabilna.

Hmm...no wiesz, istnieje takie coś jak obcje grafiki czego żadna konsola nie ma, wchodzimy właśnie tam i obniżamy trochę detale i gra działa o wiele lepiej. Ja tam szczęśliwy jestem, bo mój komp spełania wymagania...minimalne :P. Zalecane to trochę dla mnie za dużo, ale cóż, skoro DoomIII chodził mi na średnich detalach, Swat4 także działa ładnie, to czemu SA miał by być wyjątkiem? :].

Mój komp

Atlon 1600+

512 dederomy

obecnie 40GB dysku ale staram się zmienić na 200 :P

geforce 4 tytanium 4200 128mb :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darekader

Masz rację kolego.....ale nie do końca .Może mnie nie zrozumiałeś ale mi chodzi o miejsce które ci zajmie na HDD. Jednak może i masz rację bo muj sprzęt przy twoim to kicha. Radeon 9000 series i celeron 2.8. Czyli sam rozumiesz dbam o własny ogon to i ostrzegam innych. Ps Może uda mi się Radeon 9700 kto wie :?: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Durona 1 giga, Radeona 9250 SE z 128 ram, 256 ram, dysk 30 giga (może sie 100 uda, kto wie?) i myśle że śmiało u mnie wskoczy :) (gdy miałem geforsa 2 GTA 3 poszło :D ) na www.gta.pl napisali wymagania SA, nie wiem czy są prawdziwe ale mi by pasowały :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wie ktos czy gra będzie na dwóch DVD?Bo gdzieś tak słyszałem.Jeśli tak to oznaczało by ze świat gry itd. będzie na prawde wielki.Jeśli to ma być na siliku VC to raczej każdemu powinno pójść.Powiem tylko jedno jeśli gra będzie chociaż tak dobra jak VC uzupełniona tyciem,jazda na rowerze :P itd. będziemy mieli jeden z najlepszych tytułów roku albo nawet pięciu lat! :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi ile jedna płytka DVD ma miejsca? 2GB? Czy 5GB? Bo prawdę mówiąc nie wiem za bardzo :P. Ale wiem, że gra ma nawalać minimalnie 3.6GB czyli jak jedna płyta DVD ma 5 GB to będzie jedna, ale zalecane jest 5GB, to jeżeli DVD ma tylko 2.5GB lub mnie to będą dwie płytki. Nie mam racji? :]

Tak przy okazji, jeszcze 32 dni do premiery!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darekader

Prochaosie, zapomniałeś dopisać średnią. ŚREDNIA płytka ma 4,7. A pożądna (czyt. Powyżej średnia) ma conajmnie 6,o. A przecież twórcy zapowiadają że będzie duuuuuuzo sprzedana (też kupię[pirata :D ]) to mogliby zainwestować w tą dużą DWD. A tak wogulę na konsolkę było jedno DWD. :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darekader

Przykro mi ale takowych orginałów ni posiadasz. Orginały mają wyjść 16 czerwca :!: A w ogóle co jest orginałem :?: Orginalny marker na płycie :?: :lol: A w ogóle i tak będę miał lepiej bo pirat u mnie kosztuje 10zł.

I co powiesz :?: :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale takowych orginałów ni posiadasz. Orginały mają wyjść 16 czerwca :!: A w ogóle co jest orginałem :?: Orginalny marker na płycie :?: :lol: A w ogóle i tak będę miał lepiej bo pirat u mnie kosztuje 10zł.

I co powiesz :?: :?: :?: :?:

Ja ci coś powiem. Należy ci sie ban, albo przynajmniej solidne ostrzeżenie. Idź sobie pograj piratku młody

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na aktualizację tego tematu :!:

1.niedługo 10 czerwca będzie premiera gta San Andreas na pc w europie czy myślicie że poprawią te bugi z ps2 ??

2 kiedy będzie premiera w polsce

3 czy jestescie zawiedzeni tym że gra ukaże się DVD ??

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na aktualizację tego tematu :!:

1.niedługo 10 czerwca będzie premiera gta San Andreas na pc w europie czy myślicie że poprawią te bugi z ps2 ??

2 kiedy będzie premiera w polsce

3 czy jestescie zawiedzeni tym że gra ukaże się DVD ??

:D

1 Myśle że częściowo tak ale nie wszystkie

2 premiera w europie jest 7 czerwca a w polsce 10

3 Nie jestem tym zawiedziony bo mam DVD a ci co nie mają prędzej czy pózniej i tak bedą musieli se kupić :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 premiera w europie jest 7 czerwca a w polsce 10

Taak? Do daj jakiegoś linka potwierdzającego, że 10 czerwca będzie w polsce. Ja słyszałem, że 7 ma być w Ameryce, a 10 w Europie lecz w Polsce...no cóż może być poślizg 3-4 dniowy, jak to było na PS2.

A co do tych trzech pytań:

1. Oczywiście, że poprawią, jak tak długo robią grę to napewno coś zrobią, poza tym bedą wydawane patche jak by co ;)

2. Jak mówiłem poślizg 3-4 dniowy, albo znów dytrybucja bedzie w kulki sobie lecieć i GTA SA pogramy we wrześniu :/

3. Ja nie, bo mam DVD ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już trzecia gra na coprawda mcno podrasowanym silniku, ale zawsze już trochę wysłużonym silniku. Ciekaw jestem co dalej, wszystkie miasta z jedynki zostaną opowiedziane na nowo i co? Zostaje dwójka, gra która zawsze mnie odrzucała na kilometr, mam nadzieje, ze twórcom nie przyjdzie do głowy przenieść dwójeczkę w 3D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka, ale pomyliłem się w powyższym poście. Miało być "czy ktoś DOKŁADNIE kiedy ta gra wyjdzie?"

Ja z kolei się nie pomylę. Kilka minut po pierwszym ostrzeżeniu dostajesz drugie. Ciekawe, czy zdążysz przeczytać Regulaminy i dział Dla Początkujących przed pięcioma, które Cię automatycznie zbanują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem w niedzielę upgrade więc

Wymagania zalecane

System operacyjny: Windows XP

Procesor: CPU Pentium 4 2.4GHz lub Athlon 2200(trochę mi brakuje mam 2000+

Karta Graficzna : Geforce FX 5700 lub Radeon 9600 lub wyższe(tu mi nic nie brakuje mam gf 6600

CD-ROM: CDRom 52x lub DVD Rom 16x Hmm ,mam 21x dvd może pójdzie a jak nie to wersja cd ,albo się zrobi obraz płyty (pomijając że gra zajmie mi 1/4 dysku wtedy )

RAM: 512 MB RAM

Ramu mi brakuje mam 256 czy coś takiego ,czyli będzie działać yako tako mi .A Data premiery na Rynku Amerykańskim to 7 czerwiec a polskim to 10 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania trzeciego kamilossa to moja odpowiedź brzmi : niestety tak. Nie mam napędu DVD i nie zanosi się żebym w najbliższym czasie miał mieć (w każdym razie nie ode mnie to zależy). Moim zdaniem wydawanie gry tylko na DVD to skazywanie niektórych graczy na łamanie prawa (piracenie). Owszem można nie grać, ale kto nie skusi się na taką gierkę.

PS Żeby nie było ja kupuję tylko orginalne wersje gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...