Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

San Andreas jest najlepszą grą z serii jeśli chodzi o klimat. Zawsze będzie mile widziana na moim dysku mimo że czwórka podniosła poprzeczkę. A CJ to postać zdecydowanie trafiona w 10 (tak samo jak fabuła gry). Nowe LC to już inne klimaty myślę że gorsze. Nawet teraz po jakichś paru miesiącach przerwy od SA z przyjemnością do niej wrócę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem SA o ile mnie pamięć nie myli chyba z koło 8 razy i dziwny trafem za każdym razem w wakacje B) tak po 2 razy.Poza tym gierka ma bardzo dobry klimat który akurat mi przypadł, nie ujmując oczywiście klimatu innym częścią tej serii,nawet niezła ścieżka dźwiękowa podobały mi się tylko dwie stacje mianowicie KDS-T oraz Radio Los Santos a i jeszcze jedna piosenka z Radio X tzn. Guns N' Roses-Welcome to the Jungle pod tym względem np. co do Vice City Sa się umywa.Co do całego"świata" jest troszkę za duży,poruszanie się np. z Los Santos do San Fierro przez wiochy i z powrotem jest zdeczkawo nużące na dłuższą metę ale od czego są samoloty i helikoptery ^_^ .Hmmm co do tego że

np. Ryder mnie zdradził i Big Smoke(kurde jak mnie wkurzał ten policjant Tenpenny) to zdeka się wkurzyłem

ale z uśmiechem na ustach kończyłem ich nędzny żywot B)

.Zdażają się też czasem bugi typu nie ma piłki na żadnym boisku a nic z nią nie robiłem :blink:. Cóż pewnie jest jeszcze coś o czym chciałbym napisać ale na tę chwilę zapomniałem a poza tym bardzo dobra część GTA ale w porównaniu do Vice City moim zdaniem jest o wiele słabsza, brakuje jej czegoś tego co tamta część ma ale ogólnie rzecz biorąc nie jest źle.Wydam teraz spóźnioną ocenę.

Autor;nero321

Ocena:9+

Grywalność:9

Grafika:8

Audio:10

Plusy:

+grywalnoś

+świetne misje

+po raz pierwszy czarnoskóra postać

+możliwość dowolnego wykreowania swojej postaci

+ścieżka audio

+trzy miasta.....

Minusy:

-do których dojazd jest trochę męczący

-słabo zrobione odbijanie dzielnic które na dłuższą metę jest nużące

-klimat który nie każdemu musi przypaść do gustu

-różnego innego typu bugi

Edytowano przez nero321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobra część GTA ale w porównaniu do Vice City moim zdaniem jest o wiele słabsza, brakuje jej czegoś tego co tamta część ma ale ogólnie rzecz biorąc nie jest źle.Wyd

Autor;nero321

Ocena:9+

Grywalność:9

Grafika:8

Audio:10

Plusy:

+grywalnoś

+świetne misje

+po raz pierwszy czarnoskóra postać

+możliwość dowolnego wykreowania swojej postaci

+ścieżka audio

+trzy miasta.....

Minusy:

-do których dojazd jest trochę męczący

-słabo zrobione odbijanie dzielnic które na dłuższą metę jest nużące

-klimat który nie każdemu musi przypaść do gustu

-różnego innego typu bugi

Osmiele się nie zgodzić. SA jest dużo lepsze od VC. Trzy miasta z unikatową architekturą, wywołującą inne wrażenia. Bardzo klimatyczne tereny pozamiejskie, których właśnie zabrakło mi w GTA 4. Prym wiedzie u mnie pustynia. Nie podoba ci się dojazd do miast? Dla mnie przyjemnie się zasuwa autostradą i podziwia krajobraz. Szczególnie przy nastrojowej muzyczce z radia. No i polepszyła się grafika chociaż cudów nie było. Ale i tak jest to lepsza od poprzedniczki produkcja (tak jak byc powinno), oferująca świetną fabułę, zabawnego niekiedy głównego bohatera, oraz zróznicowane misje. A na znikajace piłki i inne bugi są pathe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po raz pierwszy czarnoskóra postać" - niby można było sobie w poprzednich częściach na PC zmodować wygląd postaci, ale mało kto to robił, poza tym tutaj granie taką postacią najbardziej pasuje.

Dojazd - moim zdaniem nie było tak źle, bo wraz z dostępem do nowych lokacji dostawało się bardzo fajne środki transportu. Owszem, czasem mogło być to uciążliwe, ale nie przemieszczałem się z miasta do miasta tak znowu często, poza tym jazda w GTA3/VC/SA po prostu sprawia mi przyjemność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie San Andreas nie znika z pulpitu już od ponad roku co jakiś czas bardzo lubie to tego wrócić a jak mi się znudzi w singlu to zawsze w MP można pograć. GTA San Andreas to jedna z gier które nigdy mi się nie znudzą mogę to przechodzić w kółko i za każdym razem znaleźć coś ciekawego czego jeszcze wcześniej nie odkryłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobra część GTA ale w porównaniu do Vice City moim zdaniem jest o wiele słabsza, brakuje jej czegoś tego co tamta część ma ale ogólnie rzecz biorąc nie jest źle.Wyd

Autor;nero321

Ocena:9+

Grywalność:9

Grafika:8

Audio:10

Plusy:

+grywalnoś

+świetne misje

+po raz pierwszy czarnoskóra postać

+możliwość dowolnego wykreowania swojej postaci

+ścieżka audio

+trzy miasta.....

Minusy:

-do których dojazd jest trochę męczący

-słabo zrobione odbijanie dzielnic które na dłuższą metę jest nużące

-klimat który nie każdemu musi przypaść do gustu

-różnego innego typu bugi

Osmiele się nie zgodzić. SA jest dużo lepsze od VC. Trzy miasta z unikatową architekturą, wywołującą inne wrażenia. Bardzo klimatyczne tereny pozamiejskie, których właśnie zabrakło mi w GTA 4. Prym wiedzie u mnie pustynia. Nie podoba ci się dojazd do miast? Dla mnie przyjemnie się zasuwa autostradą i podziwia krajobraz. Szczególnie przy nastrojowej muzyczce z radia. No i polepszyła się grafika chociaż cudów nie było. Ale i tak jest to lepsza od poprzedniczki produkcja (tak jak byc powinno), oferująca świetną fabułę, zabawnego niekiedy głównego bohatera, oraz zróznicowane misje. A na znikajace piłki i inne bugi są pathe.

Chyba trochę nieuważnie czytałeś to co napisałem gdyż napisałem przecież w plusach trzy miasta a nie w minusach,dojazd do nich jest uciążliwy ale tylko na dłuższą metę więc nie mówię że to kompletna katorga.Nie zgodzę się z tobą co do tego że każda następna część jakiejś tam gry musi być od razu lepsza np. taki KotOR jedynka świetna dwójka też bardzo dobra a jednak przez większość uznawana za słabszą.I tak przecież moja końcowa ocena jest bardzo dobra więc po co się tak burzyć.

"Po raz pierwszy czarnoskóra postać" - niby można było sobie w poprzednich częściach na PC zmodować wygląd postaci, ale mało kto to robił, poza tym tutaj granie taką postacią najbardziej pasuje.

Dojazd - moim zdaniem nie było tak źle, bo wraz z dostępem do nowych lokacji dostawało się bardzo fajne środki transportu. Owszem, czasem mogło być to uciążliwe, ale nie przemieszczałem się z miasta do miasta tak znowu często, poza tym jazda w GTA3/VC/SA po prostu sprawia mi przyjemność.

Tutaj także przecież uznałem że jak sie gra czarnoskórą postacią po raz pierwszy w jakaś część GTA to jest to plus a i tak przecież inna postać by tu nie pasowała bo wyobraź sobie w SA np. Tommy'iego.Jazda w VC była super tutaj też jest dobrze ale nie aż tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj także przecież uznałem że jak sie gra czarnoskórą postacią po raz pierwszy w jakaś część GTA to jest to plus

Ja również nie pisałem, że to źle. Taka a nie inna postać owszem, może wywołać pewne kontrowersje (raczej niepotrzebne, bo seria GTA dość równo "obdziela" wszystkich ludzi o różnych kolorach skóry :) ), jednak dobrze trzyma się przyjętego stylu świata, przynajmniej w pierwszym mieście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.

W Ameryce osoba, która ma inną odcień=gangster.

To smutne, ale takie prawa panują w USA

A zresztą co jest złego w Odcieni CJ? Przecież taki czarny może myśleć, że to właśnie biali są $*!$+

Ja osobiście nic nie mam do odcieni skóry i nie jestem rasistą

Edytowano przez Konfik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie uważam że trzy miasta uważasz za minus, po prostu wyraziłem pochwałę dla gry. Napisałem również że każda kolejna część gry POWINNA a nie MUSI być lepsza. No bo w końcu po to się ją tworzy aby wnosiła do rozgrywki m.in nowe elementy oraz lepszą oprawę. Czasem się to twórcom nie udaje ale w SA nastąpił duży postęp.

Edytowano przez DKson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście grałem w GTA:SA dość krótko, fajna gierka, ale nie w moim typie (nie można mieć długich włosów, a to dla mnie źlee)

I nie można mieć dreadów, nawet nie ma na to moda :biggrin: nad czym ubolewam. Mimo to przeszedłem SA na 94% bo panuje tam świetny "ziomalski" klimat. Btw nasze "ziomki" w walce o terytorium giną jak muchy. Jest jedno poważne niedopatrzenie otóż - po zdobyciu gdzieś koło 60% terenu dla Grove St Families można zwerbować chyba nawet 6 ziomków co jest idiotyczne gdyż w samochodzie są 3 wolne miejsca i nie wiem czym miałbym ich wozić :tongue:

Jak to czym Autokarem Coach :D, Pamiętam jak w GTA 3 była taka misja zawieżenie 8 babeczek :) na bal policajnta, i koło doków były dwa Autokary, zabrałem jeden i podwiozłem je wszystkie za jednym przejazdem :D. trochę czasu zmarnowalem(misja na czas) bo autokar wolny był, ale ukączyłem :).

Ja osobiście grałem w GTA:SA dość krótko, fajna gierka, ale nie w moim typie (nie można mieć długich włosów, a to dla mnie źlee)

I nie można mieć dreadów, nawet nie ma na to moda :biggrin: nad czym ubolewam. Mimo to przeszedłem SA na 94% bo panuje tam świetny "ziomalski" klimat. Btw nasze "ziomki" w walce o terytorium giną jak muchy. Jest jedno poważne niedopatrzenie otóż - po zdobyciu gdzieś koło 60% terenu dla Grove St Families można zwerbować chyba nawet 6 ziomków co jest idiotyczne gdyż w samochodzie są 3 wolne miejsca i nie wiem czym miałbym ich wozić :tongue:

Jak to czym Autokarem Coach :D, Pamiętam jak w GTA 3 była taka misja zawieżenie 8 babeczek :) na bal policajnta, i koło doków były dwa Autokary, zabrałem jeden i podwiozłem je wszystkie za jednym przejazdem :D. trochę czasu zmarnowalem(misja na czas) bo autokar wolny był, ale ukączyłem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James Da się xD Serio :)

A co do tematu, Samo GTA San Andreas w sensie ,,Single Player" nie oddaje całkowitej radości z gry, o wiele lepszy jest multiplayer, SA-MP i MTA , chociaż ja gram w SA-MP'a. :)

W Multiplayer są funkcje , które od razu można zauważyć i docenić :)

Gra się super, chociaż można spotkać cziterów i bugi w grze :( Ale ogółem nie jest źle, Jest wiele klanów i w ogóle super się gra, współzawodnictwo jest na wysokim poziomie, jak i społeczeństwo :P

Niestety nieraz występują wojny między serwerami , ale mało kiedy.

Najlepsze jest w SA-MP że można przemierzać trasy, nie w samotności i nie z botami, lecz z ludźmi, można konwersować i odpocząć od szarej rzeczywistości.

Co do Single Player, także go przeszedłem i jest niezły, chociaż mogłoby być lepiej :P

Grafika nawet nawet jak na grę z 2005r. :P

Ogółem zapraszam wszystkich graczy GTA SA , do Multiplayer i ostrzegam, Ta gra może wciągnąć, nie tylko w Singlu , lecz szczególnie w Multi.

PoZdRaWiAm

Edytowano przez jarek2045
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy niektórych misjach trza było długo jeździć...

Ech, niektóre długie wyścigi/pościgi to były misje wręcz epickie. Bardziej już denerwujące było to, że gdy się uwaliło, trzeba było spory kawałek powtarzać i mogło być nudno. Misja finałowa, choć nie związana tak bardzo z jeżdżeniem, była tego przykładem, w końcu miałem serdecznie dosyć tego gaszenia, by przejść dalej, a część pościgową zdarzało mi się dość często uwalać. W końcu się udało, ale przysiedziałem nad tym nieco czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej ostatniej misji trud wydostania się z płonącego budynku mażna było ominąć, robiąc wcześniej misje jako strażak, ale ten pościg na końcu to faktycznie coś strasznego. Innych tak bardzo frustrujących misji już nie pamiętam. Aby podtrenować pojemność płuc przed jedną z misji posadziłem brata przed kompem i wyszedłem 8) Tak samo zresztą zrobiłem z jedną z misji na lotnisku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...