Skocz do zawartości
tiges

Runes of Magic

Polecane posty

Czekam aż będziecie mieli wyszszy lvl to wtdy będę chciał dołąćżyć bo mam 10 lvl Maga ( i mnie wilki rozwalają)

P.S. Szukam magów do drużyny, mój nikc w grze Vezyrion. Jak mnie zobaczycie właśnie na Cath to piszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jak chce wejść w wojne to nie mogę ,nie wiem czemu a po 3 minutach z gry mnie wywali i prubuję wejść z Varnas nie z zamku.

no to jeszcze beta jest

mnie tez wywalilo, ale przelogowalem sie i poszlo

Pierwsza wojna w plecy ;)

Trafila sie gildia tez poczatkujaca, ale z tankiem 57 lvl 32k HP, wiec wynik byl przesadzony ;)

ale sie niepoddawac bo fajne rzeczy wylatuja

W zwiazku tez z balaganem na czacie w czasie walki, uzywac go moga tylko dowodcy i osoby >40 LVL

Nie ma druzyn, wiec czat to jedyne miejsce na koordynowanie dzialan poki nie bedzie komunikacji glosowej (wprowadzamy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako długoletni fan CDA również z miła chęcią dołączyłbym do tego zacnego grona.

Oczywiście jak tylko będzie miejsce.

Server: Cath

Nick: Kedwa

Warrior/Ranger - 13/7 lvl

Pozdrawiam i życzę powodzenia w następnej potyczce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Po resecie będa jeszcze 3 miejsca.

Dziś się zrobiło trochę luźniej. Mam nadzieje, że w ty tygodniu uda się zrobić jeszcze +10

kruzd -> lap mnie po premierze.

Nie obiecuje miejsca, bo to czasem trzeba akurat w luke trafic i miec odpowiednio wysoki level. No i brakuje nam trochę dojrzalszych graczy, ktorzy moga zorganizowac i dowodzic druzyna na instancjach, więc ci mają priorytet, jezeli jest miejsce, ale nie ma rekrutacji. Dlatego jeszcze raz apel do ludzi, ktorzy jednak nie beda grali o zwolnienie miejsc, bo jest naprawde wielu chetnych. A ci co są niech dorzucają surowce, aby jak najszybciej zrobic awans gildii.

Co do zamku, to sypialnie maja byc na gorze z krzesla i stoly na dole. Za 3 dni inspekcja :P

Edytowano przez tiges
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko wykombinuję jak wrzucać swoje meble do gildyjnego zamku to dam swoje łóżko... I jakiś parawan może :D Na chwilę przed logoutem widziałem cały zestaw mieszkaniowy na górze, ale na dworze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do naszej gildi. Mnie bardzo się podoba, wszyscy są życzliwi i można liczyć na pomoc w misjach, instancjach i innych ciekawych rzeczach. :) Przed tym jak gra ukazała się w CDA pograłem chwilę, ale brakło mi kumpli a teraz ciągle chce mi się więcej (nie licząc, że jestem fanem MMO). Na czacie nie ma spamu i często zagnieździ się jakaś ciekawa rozmowa.

W 100% polecam !

I zapraszam. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do naszej gildi. Mnie bardzo się podoba, wszyscy są życzliwi i można liczyć na pomoc w misjach, instancjach i innych ciekawych rzeczach. :) Przed tym jak gra ukazała się w CDA pograłem chwilę, ale brakło mi kumpli a teraz ciągle chce mi się więcej (nie licząc, że jestem fanem MMO). Na czacie nie ma spamu i często zagnieździ się jakaś ciekawa rozmowa.

W 100% polecam !

I zapraszam. ^^

Czasem niektorych ponosi, ale da sie przezyc ;)

Szczegolnie ze mozna wygonic na prywatny kanal. Jak jest to sie okaze za 2-3 tygodnie ;) Mam nadzieje ze zapalu starczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś kiedy następna bitwa???? bo chciał bym zobaczyć jak to wygląda bo wczoraj mi się nie udało

Póki co musimy trochę podnieść lvle itp., bo w tej chwili większość wojen przegramy, chyba, że trafimy na równych sobie :P

W gildii panuje świetna atmosfera, robimy różne instancje[ obecnie najczęściej opactwo z tego co na czacie widzę:P], pomoc w q, eq i oczywiście w miarę możliwości hlvle służą radą początkującym :)

Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo możecie mnie przyjąć do Gildi??? Jestem aktywnym graczem mam 14 Kapłan/13 łotr Też trenuje Kowalstwo więc na późniejszych LvL-ach jak zgarnę niezły lvl Kowalstwa to mogę robić Broń (Zbroje może też bede robić). Pomogam też w Questach. Pozdro 4 All . Mój nick na RoM - Raidy

Edytowano przez Nemesis753159
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL ale z was nolify... jakoś wątpię by kogokolwiek wyrzucono za nieobecność 1 dnia... przecież jest jasno napisane że 30 dni.

Ps. Chciałbym poinformować że nie będzie mnie przez 3 tygodnie podczas lipca (mam obóz), mam nadzieję że nie będzie żadnych konsekwencji. Specjalnie ostrzegam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gildii panuje naprawdę przyjemna atmosfera i warto starać się o przyłączenie. Jak ktoś chce zobaczyć mój pokój to niech wbija na górę tej bramy naprzeciwko fontanny ;)

A i jeszcze jedno. Apeluję do wszystkich, aby nie robili syfu w skarbcu! Tzn. jeżeli możecie to łączcie ze sobą komplety run, a nie, że 3 runy szronu tu a 4 tu :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...