Jump to content

Nemesis753159

Forumowicze
 • Posts

  87
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutralna

About Nemesis753159

 • Rank
  Ork
  Ork
 • Birthday 05/06/1995

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

4,092 profile views
 1. Bez zbędnych ceregieli. Pasi. Szczerze do zamknięcia oba tematy. Ten od Budy i od Monitora. Dzięki.
 2. Dzień dobry, cześć i czołem! Ta nitka jest taką trochę kontynuacją tej nitki, tylko teraz motywem przewodnim jest odpowiedni monitor pod wymienioną tam konfiguracją, zgadza się, obecny zdechł. Co do samego monitora to szukam raczej czegoś "odpowiedniego" pod wymienioną konfigurację. Jako że w budzie jest wsadzona 1070 Ti, to poszukiwałbym czegoś powyżej 60Hz. A teraz książkowo: Cena? : Nie lubię przepłacać za mało potrzebne bajery. Najlepiej żeby monitor był najbardziej podstawowy, a co za tym idzie, cena była przyzwoita. Zastosowanie? : Gry Rozmiar? : 24 Cale, ale to jest kwestia bardzo elastyczna. Jeżeli cena będzie znacząco niższa porównywając 24 Cale do innych, to warto o innych wspomnieć. Złącza? : W grafice są 2x DVI, 1x HDMI i 1x Display Port, z czego Display Port jest najbardziej pożądanym biorąc pod uwagę poniższe pytanie. Matryca? : Tutaj jestem laik. Poszukuje czegoś powyżej 60Hz ale kolorki też byłyby spoko. Dodatkowe funckje? : Żadnych. Konfiguracja komputera? : Link do kupionej konfiguracji PLUS MAŁE PYTANIE! Jaki kabel Display Port byście rekomendowali? Czytałem trochę o nich, szukałem który jest najbardziej pewny i nie zawiedzie w podstawowym funkcjonowaniu, ale rynek kabli Display Port jest tak... chaotyczny(?), że nie jestem w stanie wycelować w odpowiedni typ. Jakbyście mogli mi skrócić do małej witaminki jaki kabel jest najlepszy pod korzystanie z monitora w grach i jaki kabel na tą chwilę jest najlepszy, to byłbym wam dozgonnie wdzięczny, bo mi to zabija ćwieka masakrycznie.
 3. Dzięki wielkie. A dałbyś radę coś powiedzieć o tej konfie? Dlaczego ta grafika a nie np. ten Gigabyte?
 4. Aloha! prosiłbym was o skomponowanie optymalnej budy do 4,500PLN. Zestaw bez monitora, myszki, klawiatury, po prostu same mięsko. Jeżeli uważacie że od pewnej kwoty zestawy są mało "cost effective", to podzielcie się proszę spostrzeżeniami. Ogólnie to prosiłbym o dzielenie się spostrzeżeniami dotyczących wszelakich konfiguracji, jeżeli takowe macie, bo dobrze jest poczytać opinie. Thanks from the mountain.
 5. Nitka do zamknięcia. Dowiedziałem się tego co chciałem.
 6. Czytałem że czujniki Pixart są dobre, a dużo przewijał się kodzik 3366. Jak wygląda różnica między tym 3366 a 3988? Bo jeżeli ten Gigabyte ma szanse dorównać w żytowności mojej obecnej myszce, która ma już bodaj 6 lat i dopiero teraz zaczął wysiadać prawy przycisk, to może te 2 bańki nie są takie straszne.
 7. Wiedziałem że o czymś zapomniałem. Palm, a raczej Fingertip Grip.
 8. Ile chcę wydać: Pułap ustalmy na 150zł, ale raczej wątpię w spore ceny przy tych wymaganiach. Do czego ma służyć sprzęt: Tylko do grania, bo od reszty mam tablet graficzny. Więcej: Wymiary dłoni: 19cmx9cm Zakres kolorów: Czarny, Biały, Metaliczny. 5 Przycisków(LMB, RMB, Scroll Button, 2x Left side button) Bez zbędnych pierdół aka lampki LED, kosmiczny design, czy mikrofalówka. W skrócie, nie płacimy za głupoty, tylko za solidny sprzęt. Nitka go!
 9. Według mnie Stick jest na tyle "Reliktowy"(nie wiem, tak to sobie nazwałem), że po prostu kupienie gotowca jest mega pójściem na łatwizne. A elementy w gotowcach też nie są najlepszego sortu. Jak już się wkłada w coś pieniądze, w dodatku dosyć spore w kwestii sticków, to lepiej coś samemu złożyć. Tu nie tylko chodzi o możliwość wyboru najlepszych elementów, ale szpan jest nieporównywalnie wielki jak powiesz że to coś na półce złożyłeś sam.
 10. W Polsce scena Bijatyk, a co dopiero myśl o Sticku, jest niemalże Mityczna. U nas markowy i opłacalny Stick to ogromny wydatek, a za to już lepiej sprowadzić cały DYI Kit od Sanwa, i samemu złożyć. Bez 500zł nawet nie startuj. A co do pytania. Sprowadź DYI Kit Sanwy z Niemiec. Ale słyszałem że Hori Fighting Stick Mini 4 daje rady, tylko trzeba go przez DirectInputa albo X360ce przepuścić.
 11. W grach też mam 70C° na tym moim i5-4690k, więc prawdopodobnie tak już jest. Ale jak zauważysz że ci temperatury skaczą do 90C° to reaguj, bo to już nie jest dobry znak.
 12. Programy do testowania wydajności wyciskają wszystko z procesora, ale fakt faktem bez podkręcania procesora takie temperatury, i jeszcze przy takim chłodzeniu? Zresetuj sobie ustawienia w BIOSie, odpal test, i zobacz czy wybija. Jak nadal wybija to nie wina podkręcania RAMu. Jeszcze możesz zobaczyć czy RAM masz podłączony na Dual Channel, czy po prostu obok siebie, bo może to mieć jakieś znaczenie. Teraz jeszcze wpadłem na pomysł żebyś poszedł o krok dalej i się pobawił napięciami w BIOSie. Bo jak jest za małe albo za duże napięcie, to procesor się bardziej grzeje, więc spróbuj poszukać stabilnego napięcia dla twojego procesora. Napięcia bez ingerencji powinny być automatycznie dobierane, ale wiadomo jak to jest z układami.
 13. No ja podkręciłem mojego i5-4690K do 4.4GHz, i w OCCT na Linpacku wyciąga 85C° przy 1.250V. Jako że sobie ubzdurałem że musi być 25% podkręcony procesor, to niżej nie zejde mimo temperatury, ale cały czas główkuje się czemu taka duża ta temperatura. Pewnie trafiła mi się najgorsza partia i5-4690K, bo niektórzy, tak jak ty, ciągną 4.1 przy 60C° w stresie.
 14. Tylko Kompendium P.S. zapomniałem dodać że mam jeszcze klucz do tej śmiesznej gierki z LEGO
 15. Witam, mam na wymiane klucze z promocji intela na: -Counter-Strike GO -World of Tanks (Wszystkie 4, 1 Główny i 3 Zaproszenia) -Final Fantasy XIV(z automatycznymi 30 dniami abonamentu) Zależy mi aby zdobyć Kompendium International 2015 do DotA2 Barter do uzgodnienia.
×
×
 • Create New...