Skocz do zawartości
tiges

Runes of Magic

Polecane posty

Jeżeli można się sugerować sygnaturą lidera gildii to od jutra jest ponowny nabór do gildii. Jako że chciałbym dołączyć, a posiadam 25 poziom kapłana (15 maga) i już tygodniowe doświadczenie z grą myślę, że było by dobrze jakbyście mnie przyjęli. Mimo braku szerszej wiedzy na temat gry znam już podstawy i szybko się uczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powinniśmy założyć sami gildię czytelników CD-A na Saroaidzie? Też tam gram, no i myślę że zamiast zawracać ciągle komuś gitarę, jacyś doświadczeni gracze mogliby wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić swoją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Wcale nie taka mała, próbuj. ^^

Ja mam jedno pytanie bardziej do "dowództwa" naszej gildii. Jak w końcu zostaje z surowcami ? Przywódcy robią obserwacje czy ustalamy już liczbę niezbędnych surowców ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Gildii :)

Jest cudnie :)

Wg. mnie trzeba ustalić ten limit surowców. Dziś zbierałem godzinkę, jutro pewnie pozbieram z 1,5h. Wiedząc ile mam dać na gildię odpuściłbym sobie np. 1 dzień grania i tylko zbierał surkę. Trzeba się jak najszybciej rozwinąć (tak naprawdę porządnie) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

powiedzmy ze granica przyzwoitosci to 500 pkt dla leveli <35 i 1000 dla wyzszych tygodniowo.

jak ktos moze niech dorzuca wiecej. Osoby nbardziej aktywne beda szybciej awansowac w gildii.

Ja nie zbieram specjalnie. Poniewaz nie potrafie sie leczyc, a misturek mi szkoda, to zbieram w przerwach pomiedzy zadaniami na odzyskanie HP.

Edytowano przez tiges
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

To był piękny dzień

slonce.png

Słońce świeciło przez chmury

slonce2.png

Dobry czas aby odwiedzić ruiny królestw Krasnoludów. Kucharz potrafił zamrażać, ale po ciężkim boju musiał uznać wyższość drużyny

zabity%20crasset.png

Następnie na drodze stanął strażnik

straznik.png

cdn.

Edytowano przez tiges
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki^^

BTW Jeśli jeszcez nie dostałem kicka z gildii to chciałem powiedzieć, że mnie jeszcze przez tydzień, bądź dwa nie będę online z powodu nauki na koniec roku szkolnego + zakup nowego komputera;p

Pozdrówka: Morfoneus (in-game nick)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że gildia oficjancie istnieje dość krótko, to nie znaczy, że nie graliśmy wcześniej ;)

Jak przyszły pierwsze osoby, to już mieliśmy 6 poziom gildii ;)

to powinno dać do myślenia ;)

Ja gram głównie wieczorami po 3-4 godziny.

Co do 24 poziomu, to jak druga klasa jest równie wysoka, a ktoś chce grać i wspierać gildie to ma szanse.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zakomunikować, iż gracza Vixor oraz gracza Spirez nie będzie w dniach 31.05 - 02.06. Proszę o nie wydalanie z gildii :) Jak wrócimy to chętnie bym poszedł na Lustra. :) Wczoraj wbiłem 30/30 lvl :) Dobranie surowców odpowiednie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając poprzednie posty: w sumie możemy zrobić tą Gildię, ale niestety będzie ona nieoficjalna <chlip> chyba ze dostalipyśmy błogosławieństwo od dowódców. Więc co, kto chętny?

Na serwerze Saoraid bym chetnie dołączył , 1 postac : 25 strażnik /10 wojownik. a obecnie zrobilem maga :P 23mag/11kaplan ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym usprawiedliwić moją nieobecność w grze. Nick Dahav. Z powodu zaliczeń i kolokwiów na uczelni, nie mam wogóle czasu na gre. Prosze o wyrozumiałość i obiecuje nadrobić zaległości po zakończeniu burzliwego okresu na uczelni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...